Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

As jau dabar kai laistysiu,sakiau paprstu vandeniu,nes vis tai tokiu prieskoniu ,tai tokiu.Galiu taip prilaistyti,kad turesiu tik kotus kaip medziu ir lapus. biggrin.gif
Atsakyti
tai jo...nepertrest irgi labai svarbu...o daug laistyt irgi nepatartina, nes tada pomidorai trukineti pradeda... jau kaip laukiu savu pomidoriuku wub.gif
as cia turbut daug praleidus, o ir visko perskaityt nesugebesiu, gal kas gali man trumpai rekomenduoti kitiems metams geras zemauges veisles?.... ax.gif kolkas esu atradusi ir labai patenkinta bruklino ir hamiltono veislem biggrin.gif bet gal dar geresniu yra?.. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
As tik Betalux auginu,nors patikdavo ir Raudonkepuraite.cia yra ankstyvos zemauges rusys.
Atsakyti
Betalux ir aš auginu,labai šakojasi pas mane,o jų vaisiai dideli ar mazesni?
Atsakyti
Vaisiai vidutiniai,pacius apatinius lapus nuskyniau,nes jau trukde kitiems.
Atsakyti
Betalux ir lauke auginu ,jau irgi mezga vaisius schmoll.gif
Atsakyti
Jie ankstyvi,o vasara dabar isibegejo,tai jiems ir lauke gerai. ax.gif
Atsakyti
KLausykit, o kaip žinot, kada jau laikas mulčiuotus augalus laistyt? unsure.gif Prakapstot mulčią ir žiūrit? Aš mat noriu dilgelėm apmulčiuot, tai nebus labai smagu krapštinėt nuo visur biggrin.gif
Atsakyti
Tai kiek suprantu po paciu augalu nemulciuoja,tai tas tarpelis gal ir matosi. biggrin.gif
Atsakyti
is kazkokio zurnalo siems metams buvau nusirasius stai toki sarasiuka:
labai ankstyvi: Celebrity, Expres, Jet Star, Kamila, scorpio
ankstyvi:Blagovest, Krina, tolstoi, Master
Lauke auginami:
Laukiai, viltis2, slapukai, Ryciai, Balciai

pati auginus esu laukius, beta, betalux. Is ankstesniu, siemet pirmieji sirpti pradejo balkoniniai, dabar jau pradeda betalux

turiu nusipirkus knygele apie pomidorus, leidimas jau senesnis, bet gal kazkas patiks... blush2.gif
nesildomuose siltnamiuose: priscaF1, BlagovestF1, verliokaF1, pirmutisF1(ankst veisle,auksti), SveikutisF1(vid ankst, aukst), Vaisaf1(vid ankst,aukst), ausriai (ankst), rutuliai (vid ankst, aukst), milzinai (vid ankst, aukst), druciai (vid ankst, aukst), skariai (vid ankst, aukst)
sodinti lauke: roncoF1, Idol, Ildi, Idyll, radek, ryciai (vid ankst, vid aukscio), svara(velyv, aukst), Viltis2(anks,auksti), laukiai(pati ankstyviausia, zemi), slapukai(vid ankstyv), Balciai(vid ankst,auksti)
Atsakyti
oi, kaip aciu tau, blakstiena5 4u.gif kiek daug info suteikei...
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 03, 22:20)
Tai kiek suprantu po paciu augalu nemulciuoja,tai tas tarpelis gal ir matosi. biggrin.gif

Mulčiuoju viską ,šalia irgi.Kai reikės pažiūrėti,tai grebliuku patrauk ir matysi.jo dilgėlėmis labai gerai,bet tiek jų neturiu.
Atsakyti