Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

pas mane ir tokie padarai gyvena, kaip kovot nezinau, tik pavasari stengiuos siltnamio stiklus ir visus kitus kampus nuplaut su kalio permaganato tirpalu
Atsakyti
Šiltnamį turiu pirmi metai,tai dar su tokiais parazitais neteko susidurti,nors aš agurkų nežadu šiltnamyje auginti bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi daugiau sakiau vietos tais keliais agurkais neuziminesiu,nes mano nieko gero jie siltnamyje nedave. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2009 08 25, 08:39)
laba diena

Uzdaviau klausimuka agurku temoje bet ir cia pasikartosiu mazu kas susidure su sia problema

Noriu paklausti antri metai is eiles siltnamyje uzpuola agurkus voratinkline erkute  doh.gif nezinau ka ir daryti ir su siera duminau tiksliau barsciau ir sejau grastycias o jos vitsiek agurku lapus uzpuola o jau paskui ir viska, lapus skainiojau roviau pazeistus augalus ale jos jau viska apeme  unsure.gif

Dekui uz patarimus  tongue.gif


Na pas mus tas pats buvo, tai teko hemijos deti verysad.gif
labai efektyviai padejo VERMITEC (taip regis)
seip, labai brangus, bet tikrai geras.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2009 08 27, 08:13)
Na pas mus tas pats buvo, tai teko hemijos deti verysad.gif
labai efektyviai padejo VERMITEC (taip regis)
seip, labai brangus, bet tikrai geras.



o ji kada reikia purksti po derlaius visai nuemimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2009 08 27, 08:46)
o ji kada reikia purksti po derlaius visai nuemimo  ax.gif


Mums buvo derliaus pradzioje, tai teko purksti "ant viso derliaus" kitaip kogero butumem prarade visus agurkus, dar buvo persimete ir ant mano brugmansijos doh.gif tie parazitai. o dabarjau neber schmoll.gif cool.gif
Atsakyti
O pas mane ,jei ne šiltnamis,tai lauke su agurkais būtų vsiai liūdna. schmoll.gif schmoll.gif Ir taip kasmet,tik šiltnamyje užauga pakankamai agurkų. ax.gif
Atsakyti
na ka kitamet reiks purksti nes jau siemet derlius i pabaiga mano unsure.gif
Atsakyti
Turiu klausimą, kur galimą būtų šiltnamį nusipirkt, ar užsisakyt, kad kas pagamintų, anyta pas mane persikraustė gyvent ir užsimanė šiltnamio. Vyras sako, kad pirkt kažką panašaus į tokį http://www.vartaidur...iltnamis-ekosun bet aš nesutinku, man atrodo kad per brangu.
Atsakyti
nu ka vasarele pabaigon, ir cia ramu ziuriu,greit uzkoncervuosim tema verysad.gif
Atsakyti
na va, turiu pasigirti apsileidimo privalumais. Tai va, kaip žinia, pomidorus šiemet sodinau itin retai, kas metrą daugmaž. Ir jie tikrai dar iki šiol neserga! bigsmile.gif
eksperimentas pavyko thumbup.gif
o dabar įdomiausioji dalis - gėda, bet pasipasakosiu.
Kokius 2,5 mėn. neravėjau šiltnamio, o nelaisčiau apie 2 mėn. Tai patikėkit, pomidorai sveiki ir milžiniški... o lapai! O vaisiai! blink.gif thumbup.gif natūrali gamta, taip sakant biggrin.gif bet skonis nerealus ir kvapas labai stiprus pomidorų thumbup.gif ogi per kiaurą stogą prilydavo šiltnamin, piktžolės neleisdavo išgaruoti drėgmei, tai viskas sau natūraliai auga, ir, atrodo, gerai visi jaučiasi biggrin.gif

... aišku, vaizdas tai siaubingas doh.gif schmoll.gif žolės iki kelių unsure.gif dėl to tai gėėėėėda...... bet ką, atostogavau, o grįžusi į darbus kibdavau kitus blush2.gif apsileidau.... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=mikuotuke,2009 08 30, 15:14]
na va, turiu pasigirti apsileidimo privalumais. Tai va, kaip žinia, pomidorus šiemet sodinau itin retai, kas metrą daugmaž. Ir jie tikrai dar iki šiol neserga! bigsmile.gif
eksperimentas pavyko thumbup.gif
o dabar įdomiausioji dalis - gėda, bet pasipasakosiu.
Kokius 2,5 mėn. neravėjau šiltnamio, o nelaisčiau apie 2 mėn. Tai patikėkit, pomidorai sveiki ir milžiniški... o lapai! O vaisiai! blink.gif thumbup.gif natūrali gamta, taip sakant biggrin.gif bet skonis nerealus ir kvapas labai stiprus pomidorų thumbup.gif ogi per kiaurą stogą prilydavo šiltnamin, piktžolės neleisdavo išgaruoti drėgmei, tai viskas sau natūraliai auga, ir, atrodo, gerai visi jaučiasi biggrin.gif

... aišku, vaizdas tai siaubingas doh.gif schmoll.gif žolės iki kelių unsure.gif dėl to tai gėėėėėda...... bet ką, atostogavau, o grįžusi į darbus kibdavau kitus blush2.gif apsileidau.... blush2.gif doh.gif
[/q


Na šiemet aš čia retas svečias, beje kaip ir savo šiltnamy biggrin.gif Ateinu tik pomidorų nusiskint smile.gif Bet irgi turiu pasigirt. Šiltnamis vis dar žaliuoja, tik kur ne kur jau ligos požymių pasimato. O ravėjau šiltnamį tik vieną kartą nuo pasodinimo, o laisčiau iš viso 4 kartus. Ir čia viskas dėl šiaudų, kurių visą šiltnamš priklojau. Ir nedžiūsta žemė , ir piktžolės neauga. Kitais metais būtinai tą patį darysiu. Ir patariu agurkus lauke tik pasodinus apdėti šiaudais, irgi daug mažiau vargo ir agurkėliai švarūs būna thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monciuke: 30 rugpjūčio 2009 - 15:42