Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Na turbut siemet jau tik nuemusi derliu,pradesiu vyra kalbinti naujam siltnamiui,gal iki kito derliaus ir as turesiu nauja siltnami.Bet statysiu kitoje vietoje,jei nesigautu projektas biggrin.gif visada turesiu savo senuka.
Atsakyti
O aš užsinorėjau antro,bandysiu kalbinti gal išeitų dar vienas,medžiagų yra g.gif
Atsakyti
Na tai jei man pastatys nauja,tai as irgi turesiu du.
Atsakyti
Mano siltnamiukas vos 1x1,5 m bet sociai, tik pomidoriukus ten auginu, visa kita lauke. Man simpatiskesni mazi siltamiai ax.gif
Atsakyti
Jei derlius geras ,užtenka ir mažesnio šiltnamio ,bet kad vis norisi dar ir dar lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis jau labai pradejo kazko rasoti,turbut veikia temperaturu kaita,naktys pas mus jau labai saltos.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 22, 11:47)
Maniskis jau labai pradejo kazko rasoti,turbut veikia temperaturu kaita,naktys pas mus jau labai saltos.

Aš vieną rytą radau viduje tiek rasos ,ir galvoju dabar tai bus galas,bet nieko ,tik vakare uždarau abejas duris,mažutį tarpuką palieku g.gif
Atsakyti
As jau uzdarau visai,nes pas mus naktys labai saltos.Ryte buna vos penki silumos.
Atsakyti
Tikrai kad rasoja žiauriai,nubėgau ryte atidaryti pilna rasos g.gif ,padariau skersvėji lyg nieko ,bijau ligų nes pomidorų dar nemažai bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi vedinu padariusi skersveji,bet vistiek visa ryta buna gerokai parasojes.
Atsakyti
laba diena

Uzdaviau klausimuka agurku temoje bet ir cia pasikartosiu mazu kas susidure su sia problema

Noriu paklausti antri metai is eiles siltnamyje uzpuola agurkus voratinkline erkute doh.gif nezinau ka ir daryti ir su siera duminau tiksliau barsciau ir sejau grastycias o jos vitsiek agurku lapus uzpuola o jau paskui ir viska, lapus skainiojau roviau pazeistus augalus ale jos jau viska apeme unsure.gif

Dekui uz patarimus tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 25 rugpjūčio 2009 - 08:41
Nieko negaliu pasakyti,pas mane tokie gyviai siltnamyje negyvena. ax.gif
Atsakyti