Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(skaidruole @ 2009 08 16, 11:38)
Norejau paklausti,serencius siltnamin sodinat,ar del grozio ar nuo ligu g.gif

ju kvapas atbaido daugeli kenkeju
Atsakyti
Sveikos va iskilo man toks klausimas gal ne i tema, bet nerandu daugiau. Labai jau sugundet mane su tais siltnamiais smile.gif uzsinorejau, bet va nezinau kur tooki daikta isigyti. Kur jus pirkote ar kas dare jums siltnamius. Man reikia nestandartinio 1.8m x 2,5 m. Aciu uz atsakymus
Atsakyti
Kadangi man pirkti yra perbrangu,kazkada pries kelis metus pastate vyras.
Serencius seju i pomidoru tarpus nuo kenkeju.
Atsakyti
nestaciau,nepirkau tai ir nezinau blush2.gif

bet koki maza zadi isigyt...man tai ir maniskio per maza doh.gif (5 m/ 10 m)
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 08 16, 12:29)
o kaip jas reikia raugti? paprastai uzpilti vandeniu ir viskas? palikti stoveti?

Taip priskini kiek imanoma daugiau,apipili vandeniu ir palieki gerai savaitei.Bet jau suprasi kada koncentratas gatavas,kai po kiema pasklis smarve.
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 08 16, 21:02)
nestaciau,nepirkau tai ir nezinau  blush2.gif

bet koki maza zadi isigyt...man tai ir maniskio per maza  doh.gif (5 m/ 10 m)


oho bigsmile.gif as ir noreciau didelio, bet nera vietos verysad.gif ir sitas man puse kiemo uzims. Oj kaip noreciau biski daugiau zemes prie namo tureti verysad.gif
Atsakyti
Zemes turiu i valias,bet niekas man nepastato normalaus siltnamio,zadejo,tai gi su viltimi laukiu.Gal turesiu didziuli siltnami ,kai i pensija iseisiu,o tada galesiu rupintis augalais. biggrin.gif
Atsakyti
as ir juokiaus kad man reikia tokio siltnamio, kad galeciau istisai gyvent ir lova ten nusinest lotuliukas.gif kur pamatau pravaziuojant dideli siltnami tai taaaaaaaaaaaaaaip atsidustu, nu taaaaaaaaaaaaaaip as noriu tokio galingo tai sakes, net turbut uzsikasciau su gelem, pomidorais, agurkais ir kitokiais augaliukais 4u.gif
Atsakyti
Noreciau ir as tokio siltnamio.Galeciau vasarai nama isnuomoti,pati siltnamyje gyvenciau. biggrin.gif
Atsakyti
Gražus šiltnamis,kiekvieno daržininko svajonė,bet kad neišgalim kol kas ,turim kentėti su paprastais,mano šiemet pirmi metai,metalinis šiltnamis ,kurį gavau dovanų,tik vargas buvo parsivežti ,beveik už 30 km,bet kai labai nori įmanoma,apdengėm plėvele,ir thumbup.gif ,pomidorų yra,agurkų nesodinau,ir kelios paprikos,nežinau kaip bus pavasarį ,gal nereikės dengti iš naujo g.gif
Atsakyti
Suprantu kai neisgalim,bet pas mane visos medziagos siltnamiui yra,bet vyrai neturi noro statyti,tai taip ir puna medziagos.Na isskyrus tik stiklams nieko nesidaro. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 18, 10:10)
Suprantu kai neisgalim,bet pas mane visos medziagos siltnamiui yra,bet vyrai neturi noro statyti,tai taip ir puna medziagos.Na isskyrus tik stiklams nieko nesidaro. biggrin.gif

Nu žinai vyrams šiltnamiai paskutinėj vietoj ,moterų tipo išmislas,o kaip pomidorų,tipu tapu į šiltnamį,kaip pradėjom valgyti savo augintus,tai kaip diena nuo nakties skiriasi pomidorai,salotos iš vakaro padarytos iš pirktinių pomidorų išmesdavau lauk,o naminiai gali valgyti ir nepakeičia skonio,neatskiedžia sulčių su grietine schmoll.gif
Atsakyti