Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Nėra dar taip šalta, spės sunokti pomidorai. Pas mane atrodo dar noksta smile.gif šiandien saulytė šviečia, bus gera diena pomidorams thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivaP: 13 rugpjūčio 2009 - 09:58
Pas mus lyja ir salta,bet siltnamyje dar silta.
Atsakyti
Aš aplankiau šiltnamį,viskas puikiai noksta auga,reikėtų palaistyti,bet kad gal geriau palaukti kol truputį atšils,nes rodosi saulytė bigsmile.gif
Atsakyti
Nezinau ka daryti su serenciais siltnamyje rauti gaila,bet taip iskerojo,jog pomidorams trukdo.
Atsakyti
Bandyk išrauti kai kuriuos kurie arčiau pomidorų g.gif
Atsakyti
Gaila,bet turbut reikes rauti,nes uzvalde visa siltnami.
Atsakyti
Na dar 20 šilumos vakare buvo,gal bus dar šiltų orų bigsmile.gif
Atsakyti
Dar syki patvarkiau savo siltnami,isroviau keleta serenciu,nors gaila buvo,taip graziai zydi.Bet jau pradejo labai trukdyti pomidorams.Serenciams turbut patiko laistymas dilgelemis,nes taip isaugo ir issikrumijo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 14, 20:37)
Dar syki patvarkiau savo siltnami,isroviau keleta serenciu,nors gaila buvo,taip graziai zydi.Bet jau pradejo labai trukdyti pomidorams.Serenciams turbut patiko laistymas dilgelemis,nes taip isaugo ir issikrumijo. doh.gif

Aš įsitikinus,kad dilgėlės tikrai geras dalykas 4u.gif
Atsakyti
As anksciau nezinojau,dabar jau nuo ankstaus pavasario as ju prisimerksiu ir viska laistysiu.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 15, 08:09)
As anksciau nezinojau,dabar jau nuo ankstaus pavasario as ju prisimerksiu ir viska laistysiu.

o kaip jas reikia raugti? paprastai uzpilti vandeniu ir viskas? palikti stoveti?
Atsakyti
Norejau paklausti,serencius siltnamin sodinat,ar del grozio ar nuo ligu g.gif
Atsakyti