Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Na as ant kibiro iberiu paciu galiuku saukstelio,nes tai tikrai stiprus dalykelis.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 08 07, 12:15)
laimiene, prašau neišsisukinėt nuo atsakymo - kuo laistyt pomidorus, kad gautų kalio?
1, kalio permanganato tirpalu - margancovke - (vaikus rekomenduoja maudyt, kol kūdikėliai, labai labai silpnam tirpale)
2, kalio kokiais tai lašais iš vaistinės? a la gudobelių kokiu ekstraktu? laugh.gif širdies lašais? laugh.gif



unsure.gif biggrin.gif nu gi parasiau kalio fosfatu lieju.yra pirkti biggrin.gif

as priskyniau siandien vel gera krepsa is siltnamio ir dar krepsa is lauko,tai iki siol verdu sultis. rolleyes.gif niam niam kaip bus skanu ziema cool.gif
Atsakyti
As galvoju,kad bent uzsivakuoti keleta stiklainiuku,o apie sultis tik pasvajoti.
Atsakyti
mano pomidorai susirgo mega_shok.gif lapai pradejo dziuti, ar tai ruduoti ar tai juoduoti nesuprantu...cray.gif
Atsakyti
Tai gal rukas koks pagavo ar dregme pakenke. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 07, 22:46)
Tai gal rukas koks pagavo ar dregme pakenke. ax.gif


net neisivaizduoju...atrodo lyg kas su verdanciu vandeniu butu nuplikes....kas keisciausia, tai toliau sau grazius zalius lapukus leidzia....nu, gal spes panokti dar likusieji...
Atsakyti
Tai gal buvo dregmes ir nuo saules per diena nudege lapai.
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 08 07, 22:22)
net neisivaizduoju...atrodo lyg kas su verdanciu vandeniu butu nuplikes....kas keisciausia, tai toliau sau grazius zalius lapukus leidzia....nu, gal spes panokti dar likusieji...


gal buvo labai nuleipe per karsti? mano taip buvo, neatidariau iki peitu,tai virsunes nuleipusios buvo ,manisu kad amen,bet tie lapai nudziuvo,o kitus leisti pradejo


siandien uzvakavau pomidoru-agurku zele 28 stiklainiukus po 700 g smile.gif

ka darot is pomidoru? as tai tik zele ir sultis. gal kas netingesit koki receptuka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 08 09, 22:07)
gal buvo labai nuleipe per karsti? mano taip buvo, neatidariau iki peitu,tai virsunes nuleipusios buvo ,manisu kad amen,bet tie lapai nudziuvo,o kitus leisti pradejo
siandien uzvakavau pomidoru-agurku zele 28 stiklainiukus po 700 g  smile.gif

ka darot is pomidoru? as tai tik zele ir sultis. gal kas netingesit koki receptuka?  ax.gif

Agurkų -pomidorų ,kaip darot,aš tik vien pomidorus? schmoll.gif
Atsakyti
As tai tik marinuoju,jei siemet bus ka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 08 07, 21:42)
mano pomidorai susirgo  mega_shok.gif  lapai pradejo dziuti, ar tai ruduoti ar tai juoduoti nesuprantu...cray.gif

Pas mane tas pats.Bet aš savo priežastį žinau.Buvo nuplyšęs šiltnamio stogas ir pamerkė lietus,per daug drėgmės gavo.Tai dabar pajuodųsius lapus baigiu išskinti. g.gif
Atsakyti
Pagavo kazkoks juodulys ir mano kelis pomidoru lapus,tai isskyniau.
Atsakyti