Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 08 04, 18:10)
Kokie cia pomidorai,tokie idomus. g.gif

Kurie Tau įdomūs? tie kekiniai? bet vistiek, nežinau pavadinimo doh.gif Pirkau iš Regilos keletą rūšių, sėjau, sodinau, pikiavau.. o po to mano mažiausias perpikiavo.. po to dar mama prikišo nagelius.. tai nebežinau nei kas nei kur.. išskyrus tuos "penis" laugh.gif visiems jau pradeda užkliūti forma laugh.gif
Atsakyti
Taip galvojau kokie tie kekiniai. bigsmile.gif ,bet kai tiek turi pdejejiu,tai tada sunku pasakyti rusi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 08 04, 17:35)
Kurie Tau įdomūs? tie kekiniai? bet vistiek, nežinau pavadinimo  doh.gif  Pirkau iš Regilos keletą rūšių, sėjau, sodinau, pikiavau..

tokie panašūs kekiniai yra ir pas mane, aš ir iš Regilos pirkau smile.gif tai pas mane ALICANTE vadinasi, kekės linksta, aš ir rišu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 03, 23:57)
As siandiena zalioje stoteleje maciau moterytes pirko garstyciu seklu,sake ses i siltnami kai nuraus pomidorus ,bus kitiems metams dezinfekcija nuo ligu,ar bandet kuri nors si metoda g.gif


taip...as visad rudenį visą daržą, ne tik šiltnamį, užsodinu...vienais metais kviečiais, kitais metais garstyčiomis....kaip dėl ligų, tai nelabai galiu patvirtinti, bet žemė tai tikrai derlingesnė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 08 04, 21:40)
taip...as visad rudenį visą daržą, ne tik šiltnamį, užsodinu...vienais metais kviečiais, kitais metais garstyčiomis....kaip dėl ligų, tai nelabai galiu patvirtinti, bet žemė tai tikrai derlingesnė  thumbup.gif


O kviečiais kodėl?
O tai ką užsėjat garstyčiomis ir paliekat paskui subrendusias pūti ar renkat derlių?
Kaip ta grastyčia dezinfekuoja?

Atsakyti
Na mes nualinta zeme irgi uzsejam grudais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 08 04, 23:00)
O kviečiais kodėl?
O tai ką užsėjat garstyčiomis ir paliekat paskui subrendusias pūti ar renkat derlių?
Kaip ta grastyčia dezinfekuoja?


paliekame puti, t.y. jau pradejusius zydeti reikia uzkasti...taip per ziema jos supuna ir pagerina dirvozemio bukle...o kvieciai ypatingai gerina dirvozemio struktura, aprupina organinemis medziagomis....siemet be papildomu trasu morkos pas bus buvo nerealios thumbup.gif net israuti sunkiai eidavo... biggrin.gif
Atsakyti
Kazko tai man nepatinka mano siltnamis,viskas suaugo misku,tanku.
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 08 04, 20:35)
tokie panašūs kekiniai yra ir pas mane, aš ir iš Regilos pirkau smile.gif tai pas mane ALICANTE vadinasi, kekės linksta, aš ir rišu ax.gif

Alicante irgi pirkau iš jos. Bet abejočiau, ar tai tikrai alicante. Mat pernai mamai buvau nupirkus Alicante daigų iš turgaus. Tai išaugo irgi aukšti pomidorai, vedė vaisius kekėmis po 8 - 20, tačiau nė viena kekė neaugo kaip vėduoklė, kaip kad dabar auga šių pomidorų kekės.. jos auga vėduokle, pati kekė auga ne į šoną, ne žemyn, bet į viršų, ir kai mezgasi vaisiai, tada užlinksta nuo jų svorio doh.gif

man jų žiedynai primena tokios skardinės vėduoklės, lapų ir visokios kitokios smulkmės "grėblio" formą.

QUOTE(AveM @ 2009 08 05, 11:06)
Kazko tai man nepatinka mano siltnamis,viskas suaugo misku,tanku.

tvarkyt belieka.. arba grybaut.. jeigu miškas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 05 rugpjūčio 2009 - 14:53
Sveikos, siltamiu fejos 4u.gif

bandziau skaitineti jusu temele nuo pirmuju namuciu, bet taip niekur ir neradau konkretaus atsakymo, ka jus darote kai gelsta pomidoru ar agurku lapai ax.gif
Pomidoriukai mano siltnamyje, o agurkai lauke... bet geltonuoja ir tie, ir tie cry.gif
Atsakyti
QUOTE(ZiLiute @ 2009 08 05, 16:59)
bandziau skaitineti jusu temele nuo pirmuju namuciu, bet taip niekur ir neradau konkretaus atsakymo, ka jus darote kai gelsta pomidoru ar agurku lapai  ax.gif
Pomidoriukai mano siltnamyje, o agurkai lauke... bet geltonuoja ir tie, ir tie  cry.gif

sveika.
gal tiesiog mažai laistai šiltnamyje? o lauke - perlaistyta lietaus?

ligai nustatyti reikia nuotraukos, "ligos" aprašymo. Juk geltonuoja dėl daugelio priežasčių.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 08 05, 15:54)
sveika.
gal tiesiog mažai laistai šiltnamyje? o lauke - perlaistyta lietaus?

ligai nustatyti reikia nuotraukos, "ligos" aprašymo. Juk geltonuoja dėl daugelio priežasčių.



Na siltnami gal ir mazokai laisciau blush2.gif , o lauke, tai nemanau, kad per daug, nes kol buvo lietingas laikas, agurkiukai dar visai mazi buvo, o dabar laistau kas antra diena unsure.gif
mmmmmmm, ligos aprasyma? tai kad net neisivaizduoju kas ten per liga... pomidoru lapai ispradziu siek tiek pagelsta, tada paruduoja ir persimeta i pacius pomidorus verysad.gif
O agurkai tai dar tik vietom taskeliai geltoni ant lapu pasirode, tai ir suskubau ieskoti pagalbos, kad nebutu kaip su pomidorais...
Atsakyti