Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

laimiene,gražus tavo derlius taip pat ir šiltnamis,norėčiau tokio ,bet kaip sako AveM ,niekas nenori daryti 4u.gif
Atsakyti
laimiene, labai labai grazus derlius wub.gif
matau, jūs laikote pomidorus iki visiško sunokimo... g.gif o man pomidorų augintojos patarė tik pradėjusius gelsti skinti, taip greičiau išnoksta kur nors ant palangės, o ir palengvinamas augalui kitų vaisių formavimasis....kaip kitos darote?...
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 08 02, 17:41)
laimiene, labai labai grazus derlius  wub.gif
matau, jūs laikote pomidorus iki visiško sunokimo... g.gif  o man pomidorų augintojos patarė tik pradėjusius gelsti skinti, taip greičiau išnoksta kur nors ant palangės, o ir palengvinamas augalui kitų vaisių formavimasis....kaip kitos darote?...

Palieku ant krūmo,nebent važiuojam kur,tai prisiskinam raustelėjusių.
Atsakyti
Pomidorų pats derlius, bet pasirodė baltasparniai doh.gif ....patarkit ką daryti, kaip išsaugoti derlių???
Atsakyti
Na as nokinu ant krumo,sako skanesni nedu sunokinti nuskinti. ax.gif
Atsakyti
Tą ir aš patebėjau,kad ant krūmo unokę skanesni,negu ant palangės nokinti,pas mane net lauke betalux raudonuoja ,sensacija pirmą kartą lauke auginau ir sulaukiau raudonų,net pačiai įdomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(berna @ 2009 08 02, 18:25)
Pomidorų pats derlius, bet pasirodė baltasparniai  doh.gif ....patarkit ką daryti, kaip išsaugoti derlių???

kokie požymiai .Šiaip girdėjau nemzaliu juos naikina,o po derliaus sieros šaške.
Atsakyti
man ir skanesni sunokinti ant krūmo thumbup.gif tai stengiuosi nokint natūraliai
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 08 02, 16:41)
laimiene, labai labai grazus derlius  wub.gif
matau, jūs laikote pomidorus iki visiško sunokimo... g.gif  o man pomidorų augintojos patarė tik pradėjusius gelsti skinti, taip greičiau išnoksta kur nors ant palangės, o ir palengvinamas augalui kitų vaisių formavimasis....kaip kitos darote?...


ir man skanesni thumbup.gif bet kazkur skaiciau,kad reikia bent po viena raudona kad kiti greiciau noktu.

siandien nudraskiau dar daugiau lapu,o virsunes palenkiau ir uzvyniojau ant horizontaliu vielu,kur pririsam sniurus (nes jau kiti kokiu 2.5 metro blink.gif ) tai dabar eini kaip kokiu tuneliu smile.gif virs galvos priraizgyta pomidoru saku. nusprendiau neskinti virsuniu,paziesiu kiek to derliaus uzaugins
Atsakyti
mano aukstaugiai kelia plevele i virsu, nieko nedarau, nes nesumastau ka galetu padaryt g.gif
Atsakyti
Blakstiena5,taip juokiausi,na ka belieka nuimti plevele nuo stogo. biggrin.gif
Atsakyti
tai ir as nokinsiu ant krumo....aciu uz patarimus... 4u.gif
Atsakyti