Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

maciau gal pries savaite ar dvi laikrasti sodas+darzas+namai (taip turbut tiksliai vadinas) prekybos centre ir ten rase kokiom trasom reikia lieti kad pradetu nokt pomidorai, bet as kause neuzfiksavau tai va jei kuri galit parasykit, manau tikrai pravers si info g.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 24, 21:01)
As ta pati pagalvojau,juk juodasis princas pas mane seniausiai didziulis,o kodel nenoksta. g.gif

O aš galvoju, kaip tą nokimą pristabdyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 26, 00:07)
O aš galvoju, kaip tą nokimą pristabdyti? g.gif

Na kaip sako,pas kiekviena savos problemos. biggrin.gif
Atsakyti
parodom derliu, pora kibiru parvilkau


user posted image
user posted image

pasirodykit ir jus prasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 08 01, 16:01)
parodom derliu, pora kibiru parvilkau
user posted image
user posted image

pasirodykit ir jus prasom  smile.gif



ar jusu siltnamis sildomas? liktai pasonej radiatorius matos.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 01, 18:45)
ar jusu siltnamis sildomas? liktai pasonej radiatorius matos.. g.gif


sildomas, tik kad neapsimoka sildyt. kazkada geles tevai augino,paskui daigus pardavimui,o dabar tas verslas kaip ir mires, tai jau keleta metu nebesildom smile.gif
Atsakyti
Labai grazus derlius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 08 01, 21:29)
sildomas, tik kad neapsimoka sildyt. kazkada geles tevai augino,paskui daigus pardavimui,o dabar tas verslas kaip ir mires, tai jau keleta metu nebesildom  smile.gif

tooooooooks didelis siltnamis, as jums pavydziu, zinoma baltu pavydu blush2.gif o as kaip tik kurpiu planus apie geliu auginima, ir pomidoru daigu pardavimui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 01, 21:03)
Labai grazus derlius. ax.gif



QUOTE(blakstiena5 @ 2009 08 01, 21:28)
tooooooooks didelis siltnamis, as jums pavydziu, zinoma baltu pavydu blush2.gif o as kaip tik kurpiu planus apie geliu auginima, ir pomidoru daigu pardavimui blush2.gif



blush2.gif blush2.gif blush2.gif aciu aciu.

nu su tuo auginimu tai reikia daug auginti kad apsimoketu,bet darbelio tai ojojoj doh.gif kazi kaip reiktu suderint nuolatini darba arba su mazais vaikais.nors krizes laikotarpiu kas neturi darbo tai liuks butu,bet vel kur toki kieki realizuoti?

mano tevai kai tuo vertesi tai anksti pavasari,netgi ziema uzkurdavo siltnami,prisisedavo sau ridikeliu,salotu ir i dezutes pomidoru. po ridiku derliaus sodina pomidorus,likusius daigus i turgu.vasara prekiauja zvieziais pomidorais ir agurkais, kai derlius baigiasi parnesdavo is lauko augintas chrizantemas, kad visus ziedelius prazydintu iki lapkricio 1d. smile.gif

taigi siltnamis ilsedavosi tik kelis menesius per metus

tai va visai geras verslo planas,prasom merginos sukites kas neturit darbo 4u.gif biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 01 rugpjūčio 2009 - 21:54
na pakolkas tik apie turgu mastau, kazkaip kitu minciu protingu dar neatejo....na o as nei vaiku nei darbo neturiu, tik senus tevus, na ir kazkas pan kaip mazi vaikai... blush2.gif

chrizantemu jau turiu, siemet net didziaziedes bandau augint,kaip seksis dar nezinau ax.gif siltnamis nesildomas, t.y ju trys tik vienas stiklinis ir tas nelabai sandarus...na viskas dar galvoj sukas... g.gif o kad darbo yra tai zinau....pati pavasari per siltnamius ir augalus pamirsdavau ir kad valgyt reik lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 01 rugpjūčio 2009 - 22:08
QUOTE(laimiene @ 2009 08 01, 15:01)
parodom derliu, pora kibiru parvilkau

koks didelis ir gražus šiltnamis thumbup.gif mano svajonėse turėt tokį didelį, bet kad vietos nėra biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane vietos yra,norinciu pastatyti nera. biggrin.gif
Atsakyti