Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

sivakar savo siltnamius prilaisciau pomidoru lapu raugu+sviezio meslo israuga sumaisiau ir prilaisciau, pati tai dvokiu kad nu blush2.gif gerai kad viena miegosiu bent is lovos niekas nespirs biggrin.gif o lapai taip gerai sutreso kad beveik nieko neliko
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 07 23, 21:45)
sivakar savo siltnamius prilaisciau pomidoru lapu raugu+sviezio meslo israuga sumaisiau ir prilaisciau, pati tai dvokiu kad nu blush2.gif gerai kad viena miegosiu bent is lovos niekas nespirs biggrin.gif o lapai taip gerai sutreso kad beveik nieko neliko


a tai pacius pomidorus irgi gerai palieti? g.gif o ka sudaro?
Atsakyti
Pas mane didiules kekes pomidoru,bet niekaip negaliu sulaukti kada gi jie nokti prades. g.gif
Atsakyti
Pas mane yra šatunsky velikan labai didelė kekė ir didžiuliai pomidorai ,aš galvojau kad jie man niekada nesunoks, žiūriu šonukai rausta,eisiu laukinius apskabyti betalux ,nes taip drėgna kad neįsimestų puvinys,anądien mažyti kibiriuką priskyniau ,žiūriu rausta ,o tokis ar gaima konservuoti g.gif
Atsakyti
Mano pomidoru stiebai neislaiko pomidoru. Siandien nuvariau i siltnami, tai puse sulinkusiu. Reikes eit kazkaip perristi, kad neuzluztu. Siandien su vyru pietums viena geltona pomidora per puse valgem. Bet jau toks gigantinis uzaugo doh.gif . O dar tokiu milzinu pilna. Veisles nezinau, nes daigus teta dave. Bet baisiai skanus papuole. thumbup.gif Pomidorai auga gale, tai per agurku dziungles jau susirietus slenku, kaip per miska. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 24, 12:27)
Pas mane yra šatunsky velikan labai didelė kekė ir didžiuliai pomidorai ,aš galvojau kad jie man niekada nesunoks, žiūriu šonukai rausta,eisiu laukinius apskabyti betalux ,nes taip drėgna kad neįsimestų puvinys,anądien mažyti kibiriuką priskyniau ,žiūriu rausta ,o  tokis ar gaima konservuoti g.gif

Nelabai supratau tavo klausima,kokius nuskintus ir paraudonavusius tik kibire.Jei taip supratau klausima tai galima.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 24, 15:26)
Nelabai supratau tavo klausima,kokius nuskintus ir paraudonavusius tik kibire.Jei taip supratau klausima tai galima.

Parašiau kad pati nesuskaitau,ar ankščiau laiko nuskintus ,paskui sunokusius galima konservuoti bigsmile.gif
Atsakyti
As marinuoju ir nieko nenutiko.Kadangi pas mane siltnamyje labai sunkiai noksta,as nuskinu ir greiciau panokinu pintineje su laikrasciais,tada marinuoju.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 24, 17:40)
As marinuoju ir nieko nenutiko.Kadangi pas mane siltnamyje labai sunkiai noksta,as nuskinu ir greiciau panokinu pintineje su laikrasciais,tada marinuoju.

Tai gal juos reikia nokinti tamsoje,nes aš padėjus ant palangės schmoll.gif
Atsakyti
Del palanges nieko negaliu pasakyti,nes visada dedu i pinta medini kasikeli ir perdengiu laikrasciais.
Atsakyti
pas mane irgi gigantai simet jau tokie dideli net sakos nelaiko, veisles nepamenu tik, tai nokinasi jie pas mus siltnamyje bene 3 savaite ir saules rodos zutenka ir lapu ant sitiebu nera ir mikroelementu gauna bet kas yra del nenokimo nezinau nes pas kitus jau seniai pazystamus pomidorai skinami ir valgomi g.gif
Atsakyti
As ta pati pagalvojau,juk juodasis princas pas mane seniausiai didziulis,o kodel nenoksta. g.gif
Atsakyti