Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Neturiu ir as siemet agurku ir nezinau ar bus.Prisimezgusiu labai daug,bet augimas stovi vietoje. verysad.gif
Atsakyti
Aš galvoju,kol laikas reikia nusipirkti kažkiek konservavimui,kol sulauksiu savo ir pražilsiu bigsmile.gif
Atsakyti
nu as dar nepirksiu,dar palauksiu.nors greit pomidorus reiks vakuoti,o be agurku man neskanu... unsure.gif
Atsakyti
Siltnamyje lapuociu miskas.user posted image
Atsakyti
Pas mane labai aukšti visi pomidorai ,nors yra kokis penkios rūšys ,kiti stogą siekia,išsivežė fotiką sūnus,tai negaliu pasirodyti,ar negalėjo jie man išstypti ,kad labai daug laisčiau su dilgėlėm g.gif
Atsakyti
Sveikutes,pomidorus jau valgom pilnai(jei baigsiu remontus namie) tai jau ir uzkonservuosiu truputi.O agurkus tik speju skint kas vakara blink.gif Jau patys atsivalgem,uosviai taip pat,tai dabar tik skinu ir vezu uosvienei kad uzmarinuotu.


Avem,labai grazus tavo pomidorai,mano lapai tai susiraite,nekokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpocka: 22 liepos 2009 - 14:12
As ne nezinau nuo ko jie taip isauga i auksti.Juk jei daug gauna visokiu trasu,tai dazniausiai isauga i lapus.
Atsakyti
o pas mane ir isstype ir lapai sodrus,gaila net skinti biggrin.gif galetu ir jie valgomi buti,pvz,vietoj salotu g.gif
Atsakyti
O kai skinu tuos lapus kaip jie kvepia,gal tikrai pasiruosti salotu. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Vakar žurnalą''Rasos'' skaitinėjau kad pomidorų lapų nuoviras tinka kopūstiniam amarui naikinti,reikė ir šį variantą išbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
As siandien tiek lapu isnesiau,reikia issivirti,gal ir drugeliu kirmeles atbaidys.
Atsakyti
Užsiraugiau pomidorų lapų raugą smile.gif
Atsakyti