Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 07 20, 17:11)
Kiekvienais metais sodinu siltnamyje augalus ir vis man atrodo jog retai.Bet jau kai pasiruosia augalai duoti derliu buna vel siltnamyje miskas. doh.gif

Aš pirmi metai turiu šiltnamį,tai truputį persistengiau dėl pomidorų tikras miškas,bet kaip nukerpu lapus ir vėl žiūrisi neblogai rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane jau lapu neliko. biggrin.gif neturiu ka kirpti. ax.gif
Atsakyti
Aš neauginus pomidorų ,skabau ir galvoju ar gerai kad tuos lapus nurėžiu,bet kitaip būtų miškas bigsmile.gif
Atsakyti
Kadangi siemet nespejau taip pravesti eksperimento,tikiuosi sulaukti kitu metu,tai viena dali siltnamio auginsiu su lapais ta pacia rusi kita dali siltnamio skabysiu lapus tai paciai rusiai,pasiziuresiu koks efektas bus.
Atsakyti
Tą patį ir aš buvau pagalvojus,laikiau kelis su lapais ,bet kad sžėlė buvau priversta išskinti schmoll.gif
Atsakyti
Imesiu nuotraukyte, kaip atrodo dabar mano siltnamis. tongue.gif Agurkeliai taip issiplete, kad net nesimato uz ju auganciu pomidoru. biggrin.gif biggrin.gif Lapai tokie murziai atrodo po eksperimento su pelenais bandant isnaikint amarus, bet nepadejo tas metodas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga3: 21 liepos 2009 - 14:23
QUOTE(uoga3 @ 2009 07 21, 14:21)
Imesiu nuotraukyte, kaip atrodo dabar mano siltnamis.  tongue.gif  Agurkeliai taip issiplete, kad net nesimato uz ju auganciu pomidoru. biggrin.gif  biggrin.gif Lapai tokie murziai atrodo po eksperimento su pelenais bandant isnaikint amarus, bet nepadejo tas metodas.  ax.gif


labai grazus agurkai. thumbup.gif gyvenime tokiu nesu turejus siltnamyje schmoll.gif
kiek girdejau,kad siemet visiems beda su agurkais,nudziuna,supuva...
Atsakyti
Pas mane stovi vietoje ir nė krust schmoll.gif
Atsakyti
Kokie amarai nesuprantu?kaip atrodo ir ką daro?Nu mes pilnai valgome ir pomidorus ir agurkus.Kaip sakant nespėjame,bet dar raugti neprisiruošiu.
Atsakyti
ner agurku pas mus siemet,oi nervas ima doh.gif pasodinau is naujo lauke,bet kazi kas uzaugs... dar to ner buve kad tektu pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 07 21, 19:12)
Kokie amarai nesuprantu?kaip atrodo ir ką daro?Nu mes pilnai valgome ir pomidorus ir agurkus.Kaip sakant nespėjame,bet dar raugti neprisiruošiu.

Buvo atsirade ant lapu. Rauksletis lapai vietomis pradejo, pasiziurejau po apacia tokie smulkus gelsvai zalsvi mazi amariukai tupejo. Pelenai nepadejo, pirkau Nemezal augalini nuoda jiems, tai 5dienas neskyniau agurku. Biski peraugo.
Jau turiu ka konservuot, skinu kas dvi dienas. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laimiene @ 2009 07 21, 19:16)
ner agurku pas mus siemet,oi nervas ima  doh.gif  pasodinau  is naujo lauke,bet kazi kas uzaugs... dar to ner buve kad tektu pirkt doh.gif

Jei daigus sodinai, tai gal dar gausis kas, bet jei tik seklytes, tai manau, kad nelabai spes. Nors... Ko gyvenime nebuna, nepabandysi, nesuzinosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2009 07 21, 19:51)


Jei daigus sodinai, tai gal dar gausis kas, bet jei tik seklytes, tai manau, kad nelabai spes. Nors... Ko gyvenime nebuna, nepabandysi, nesuzinosi.  mirksiukas.gif


daigiukus sodinau,bet ant ryto buvo baisiai karsta,isleipo,o kita diena liutis doh.gif daug nunyko
Atsakyti