Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Siandien vel jau visa ryta lijo,dabar tvankumas ir aplinkui kaupiasi debesys,aisku vel pils lietus.Jau tikrai Dievulis galetu truputi paimti is manes ir perduoti tau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 19, 09:58)
Siandien vel jau visa ryta lijo,dabar tvankumas ir aplinkui kaupiasi debesys,aisku vel pils lietus.Jau tikrai Dievulis galetu truputi paimti is manes ir perduoti tau. ax.gif

Pavydžiu aš jusų kraštui,bet manau kad ateinanti savaitė atvės ,aišku aš nedirbsiu ir vėl prie jūros nepagulėsiu schmoll.gif
Atsakyti
Nepavydek. biggrin.gif
Nuejau i siltnami,o ten betalux ant sono guli.As ju siaip nerisu,nes buna stiprus ir neauksti,o siemet taip isaugo jog vienas nugriuvo.Visa laime dar griuvimas buvo be pasekmiu,graziai atkeliau,pasiziurejau ,kad nei saknys nei pats augalas nenukentejo.
Atsakyti
Apsileidimas turi savų privalumų biggrin.gif
gi mano šiltnamis taaaaip apžėlęs, kad... kaip pas kokius bomžus doh.gif o aš dėl karštų orų jo ir neravėjau, nes tose vietose, kur piktžolių kilimas guli, tai drėgna žemė, saulė nenukepina ax.gif peraugę špinatai pavėsį duoda, tai pomidorai sveikučiai, nė kiek nenuleipę per tuos karščius, raudonuoja, nors šiltnamy šiaip apie 42 laipsnius doh.gif tai va, kokie privalumai ax.gif

pernai liepą per karščius neravėjau daržo, labai laimingos daržovės buvo ax.gif o kai tik nuroviau (neapsikentusi šabakštyno), joms mano laistymo vakarais nepakakdavo, tokios nusmurgusios stovėdavo unsure.gif
Atsakyti
Mano pernai irgi daugeli darzoviu issaugojo zoles,o siemet labai jau daug dregmes,o dar ir zole duoda dregme,tai isroviau visa,o kur dar nespejau,tai jau darzoves puvima pagauna. doh.gif
Atsakyti
Mano betalux,irgi virsta ant šono net vaisiai pradėjo liestis su žeme ,apskabiau lapus,ir nuskyniau didžiuosius pomidorus ir parnešiau i namus,taip pat ir lauke augančius nuskyniau,sako greičiau noks g.gif
žolių ir aš neroviau tai šiandiena neapsikentus išsiravėjau,nuskabiau lapus ir palaisčiau,dabar galiu pasėdėti prie pc,po to eisiu skinti vyšnių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 18, 22:41)
Jums gerai ,o aš ką tik iš lauko ,tiesa dar po dušo,atsibodo tas laistymas,bet gaila numirs jei negaus vandenuko daržovės,net vaiskrūmius laistau schmoll.gif

Mielai pasidalinčiau lietumi, po liūties darže tarplysviai pilni vandens, atrodo, kaip ežeras sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 17, 19:51)
Galiu truputi pakirsti biggrin.gif ,bet o jei man niekas kito nesukonstruos. biggrin.gif  ax.gif

Cia biski i tema apie siltnamius, netyciom atkasiau viena puslapiuka. Maciau parduoda ir siltnamius ir visai nebrangiai. Tik nezinau kaip kokybe. Gal kam idomu imesiu adresiuka, aki uzmesit. mirksiukas.gif http://www.eshop.b-a...bines_medziagos
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2009 07 19, 23:16)
Cia biski i tema apie siltnamius, netyciom atkasiau viena puslapiuka. Maciau parduoda ir siltnamius ir visai nebrangiai. Tik nezinau kaip kokybe. Gal kam idomu imesiu adresiuka, aki uzmesit.  mirksiukas.gif  http://www.eshop.b-a...bines_medziagos

Gražūs ,dailūs bet tokios kainos dar nenorėčiau mokėti už šiltnamį,draugė nusipirko prieš du metus mokėjo apie 5 tūkstančius,aš kaip pasižiūriu ir palyginu nieko įpatingo,tik kad gražus,forume pas merginas savos gamybos dar gražesni patogesni ir atlieka tas pačias funkcijas ,čia tik mano nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 20 liepos 2009 - 07:23
QUOTE(satanele @ 2009 07 20, 07:22)
Gražūs ,dailūs bet tokios kainos dar nenorėčiau mokėti už šiltnamį,draugė nusipirko prieš du metus mokėjo apie 5 tūkstančius,aš kaip pasižiūriu ir palyginu nieko įpatingo,tik kad gražus,forume pas merginas savos gamybos dar gražesni patogesni ir atlieka tas pačias funkcijas ,čia tik mano nuomonė biggrin.gif

Man irgi vyriukas padares is lanku, celofanu dengtas. Na dar tik antri metukai jam, bet dar kaip naujas. thumbup.gif Ir tikrai kainavo ne daug, tilpom iki 500Lt. Bet kazkas cia grozio ieskojo, tai gal patiks is ten kuris. mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus vakar zeme su dangumi maisesi,tai mazai truko.kad pakeltu siltnami ir nunestu.
Atsakyti
Kiekvienais metais sodinu siltnamyje augalus ir vis man atrodo jog retai.Bet jau kai pasiruosia augalai duoti derliu buna vel siltnamyje miskas. doh.gif
Atsakyti