Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Kaina tikrai atsakanti doh.gif bet aš galvoju, geriau pataupyti ir bandyti kokybiškesnį ir ilgaamžiškesnį šiltnamiuką turėt wub.gif
jau planuojuos gal net kitiems metams... ax.gif
... šiaip, peržiūrėjus biudžetą, juk nemažai pinigėlių ne itin reikalingiems ir ne itin tikslingiems dalykams išleidžiame (reikalingiems, bet ne taip, kad negalėtume tais momentais be jų išsiversti), tad galime bandyti ir pataupyti ax.gif
O kaip turėtų būti gera sukiotis tokiame šiltnamiuke bigsmile.gif
Pažiūrėkit foto - jie net stoglangius turi, pro kuriuos labiausiai išgaruoja karščio perteklius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 07 17, 19:37)
Kaina tikrai atsakanti  doh.gif  bet aš galvoju, geriau pataupyti ir bandyti kokybiškesnį ir ilgaamžiškesnį šiltnamiuką turėt  wub.gif

Nepykite,bet toks šiltnamis tikrai ilgai neatsipirks.Niekada nepirkčiaun tokio brangaus šiltnamio.Kaip maniškis pasakytų kiek už tokius pinigus galima prisipirkti daržovių. doh.gif O ir neprispirkti,o papraščiausiai jau geriau lauke auginti,nei tokį šiltnmamį pirkti.Nebent pinigai mėtosi ant kelio ir lengvai uždirbami. g.gif
Pasistatėme iš senų langų tokį šiltnamį,šiemet jaučiu toliau tęsime stogą uždengėme plėvele ir tulpės augo iš pavasario,paskui braškės,dabar pomidorai ,agurkai ir dar visokių nesamonių prisodinta.Juk žiemą vistiek tame šiltnamyje neiko nesodinsite?O ta vasara tokia trumpa.Na supūs supūs nuo drėgmės tas mano šiltnamis po 5 metų,negaila bus nuversti,bet jis jau bus atitarnavęs. g.gif
Atsakyti
Ne velnio nesupuna,as jau septinti metai galvoju kada sugrius,tai vyras kita pastatys,o sis kuo puikiausiai laikosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 17, 20:38)
Ne velnio nesupuna,as jau septinti metai galvoju kada sugrius,tai vyras kita pastatys,o sis kuo puikiausiai laikosi. biggrin.gif

užsiundyk kirvarpų ir kokios grybienos lotuliukas.gif
Atsakyti
Galiu truputi pakirsti biggrin.gif ,bet o jei man niekas kito nesukonstruos. biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 17, 09:36)
Nieko nesuprantu,negaliu patiketi,kad kazkur nera lietaus.Mes jau namuose visur vaikstom su botais kitaip isbrist neimanoma. ax.gif

Žinai ir man neina patikėti ,kad pas jus lyja ,pas mus visa savaitė nėra lietaus,atsibodo ta sausra kaip reikia viską laistyti ,pareinu i kambarį 23 val schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus zmones siena pievose ima is balu,na tipo ganyklos siemet virto balomis.O darzai apsoliuciai permirke,dregmes dabar uztektu bet kokiai sausrai ilgam islaikyti.
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 07 17, 09:59)
Tai tu niekam nesakyk  biggrin.gif

Gerai, nesakysiu biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus taip kepina kad aš priversta laistyti šiltnamį kas trčią dieną,o kaip pas jus ?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 18, 18:42)
Pas mus taip kepina kad aš priversta laistyti šiltnamį kas trčią dieną,o kaip pas jus ?

Pavėsyje 30, žiauriai karšta bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus karsta ir tvanku,bet kadangi taip kiekviena diena vis gausiai palyje,tai laistau retai,turbut dregme is lauko dar eina i vidu,nes zeme nedziuna staigiai. ax.gif
Atsakyti
Jums gerai ,o aš ką tik iš lauko ,tiesa dar po dušo,atsibodo tas laistymas,bet gaila numirs jei negaus vandenuko daržovės,net vaiskrūmius laistau schmoll.gif
Atsakyti