Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Mikuotuke,vos sirdis nesustoju pamacius tokius siltnamius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 16, 11:28)
Mikuotuke,vos sirdis nesustoju pamacius tokius siltnamius. biggrin.gif

Aš seniai į juos žiūriu ir seilę varvinu, nes mano stiklinis, ale skylėtas... nesikaupia kondensatas net uždarytame biggrin.gif vis per tas skyles doh.gif
Atsakyti
O mano siltnamis dar be to,kad prastas,dar ir vietoje netinkamoje pastatytas.Na kaip visada vis truksta zemes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 07 16, 11:24)
O kaip iš polikarbonato, ne praktiškiau būtų, kad ir patiems savo jėgomis pasidaryt?
http://www.gardenis....alogas.php?gr=2
va. Savo, atsapresnis smūgams ir ne toks laidus šalčiui ne stiklas, žodžiu, pranašesnis  g.gif


Ech... Svajonė tokį šiltnamį turėti.

O dabar nusivylusi višikai, daržais šiltnamiu, kuo daugiau prižiūri, tuo didesnis s.... . Situacija tokia: pernai neaugo krapai, agurkų neturėjau kur dėti. Šiemet krapai, kaip palmės, agurkų nežinau ar bus iš viso. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus siandien vel visa diena merkia lietus,nezinau kas bus su darzovemis. verysad.gif
Atsakyti
AveM atsiųsk lietaus pas mus,kaip reikia lietaus baigia iškepti agurkai bigsmile.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu,negaliu patiketi,kad kazkur nera lietaus.Mes jau namuose visur vaikstom su botais kitaip isbrist neimanoma. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 07 16, 10:24)
O kaip iš polikarbonato, ne praktiškiau būtų, kad ir patiems savo jėgomis pasidaryt?
http://www.gardenis....alogas.php?gr=2
va. Savo, atsapresnis smūgams ir ne toks laidus šalčiui ne stiklas, žodžiu, pranašesnis  g.gif

Aliuminio profilis? Bet aliuminį labai vagia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 17, 10:42)
Aliuminio profilis? Bet aliuminį labai vagia sad.gif


Tai tu niekam nesakyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 17, 10:42)
Aliuminio profilis? Bet aliuminį labai vagia sad.gif

Ir kaina kandžiojasi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Paūdrė @ 2009 07 17, 12:03)
Ir kaina kandžiojasi. verysad.gif


o kokios kainytes tu groziu?...mes ir vis ruosiames rimtesniam siltnamiui, bet taip ir liekam su tuo paciu mobiliuoju doh.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 07 17, 15:04)
o kokios kainytes tu groziu?...mes ir vis ruosiames rimtesniam siltnamiui, bet taip ir liekam su tuo paciu mobiliuoju  doh.gif  ax.gif  blush2.gif

Aš kur žiūrėjau, tai toks mažulis virš 2000, man brangu.
Va, radau skelbimą:
ŠILTNAMIAI...Šiltnamis...kaina tik 2450 lt. (0)
Skelbimas: ŠILTNAMIS...Šiltnamiai...ILGAAMŽIS
Šiltnamio karkasas pagamintas iš aliuminio profilių, kuriems nereikia papildomos priežiūros. Aliuminio apsauginis paviršius suformuotas anodavimo ( sidabrinė spalva) arba miltelinis dažymo būdu (žalia spalva).
PATVARUS
Šiltnamio dangai naudojama 4 mm UV atsparūs kanalinio polikarbonato lakštai. Tai pažangi šiltnamių dengimo medžiaga, kuri savo apsauginėmis savybėmis žymiai pranoksta stiklą.
TOLYGI ŠVIESA AUGALAMS
Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes, tolygiai ir optimaliai sklaido augalams būtina šviesą.
NAKTIMIS ŠILTESNIS
Polikarbonatas gerai sulaiko šilumą naktimis, todėl temperatūra šiltnamyje paskirstoma tolygiau, o tai sukuria geresnes augalų augimo sąlygas, todėl ir derlius bus gausesnis.
GALIMYBĖ SURINKTI LIETAUS VANDENĮ LAISTYMUI
Laštakų pagalba, kurie yra įdiegti šiltnamio šonuose, vasara galite surinkti vandenį augalų laistymui
APSAUGO AUGALUS NUO PERKAITIMO
Polikarbonato lakštų kanalų konstrukcija „laužo“ saulės spindulius, todėl sumažėja poreikis dirbtinai sukurti pavėsį, kuris būtinas vasarą saulėkaitoje.
PRAILGINA AUGALŲ AUGIMO SEZONĄ
Izoliacinis polikarbonato lakštų poveikis žymiai prailgina augimo sezoną.
SUNAŽINA ŠILDYMO IŠLAIDAS
Jei šiltnamis apšildomas, tai išlaidos šildymui bus mažesnės, nei stiklinio šiltnamio.
ATSPARUS SMŪGIAMS
Polikarbonato lakštai yra atsparūs smūgiams.
EKOLOGIŠKAS
Tai ekologiška medžiaga, kuri gali būti 100 % perdirbama.
LENGVAI IR GREITAI SURENKAMAS IR IŠARDOMAS
Šiltnamio pagrindas gaminamas iš 2 mm. cinkuoto arba cinkuoto ir miltelinis būdu dažyto skardinio profilio.
Matmenys:
Ilgis 350 cm.
Plotis 281cm.
Aukštis 220 cm.
Pagrindo aukštis 8 cm.
Kaina 2450 lt.

user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė: 17 liepos 2009 - 14:34