Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 07 13, 21:37)
As vis dar gailiu skint virsunes. biggrin.gif

Aš neskinu, palenkiu palei stogą, kaip man išeina ir auga toliau, dera iki spalio mėn. viršūnėlėse thumbup.gif
Atsakyti
Aš jaučiu neskinsiu ,leisiu palubėj toliau eiti schmoll.gif
Atsakyti
Mano labai prastas siltnamis,tai iki spalio ir taip neissilaikys.
Atsakyti
Mano vienas pažystamas dirbo Ispanijoje pomidorų šiltnamyje, tai ten tuos aukštaūgius pomidorus kai jie pasiekia lubas nukreipia augti žemyn, pasiekus žemę, vėl nukreipia į viršų blink.gif ir taip sakė sukasi lyg ratu. Kaži gal ir su mūsų pomidorais taip pavyktų g.gif
Atsakyti
bet tai negi tokiu ilgu stiebu daeina iki virsunes maisto medziagos? blink.gif o nuskinti dabar virsunes tai irgi kazkaip nesamoningai,tai po menesio baigsis derlius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 07 14, 11:09)
bet tai negi tokiu ilgu stiebu daeina iki virsunes maisto medziagos?  blink.gif o nuskinti dabar virsunes tai irgi kazkaip nesamoningai,tai po menesio baigsis derlius?  g.gif

nu matai ten gi pramoniniai šiltnamiai, tai ir chemijos begalę tie pomidorai gauna, tai gal ir daeina iki viršūnės tos medžiagos
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 13, 22:25)
Mano labai prastas siltnamis,tai iki spalio ir taip neissilaikys.

Mano irgi paprastas, bet išsilaiko, dar turi įtakos kokia pomidorų veislė.
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 07 14, 11:29)
Mano vienas pažystamas dirbo Ispanijoje pomidorų šiltnamyje, tai ten tuos aukštaūgius pomidorus kai jie pasiekia lubas nukreipia augti žemyn, pasiekus žemę, vėl nukreipia į viršų blink.gif ir taip sakė sukasi lyg ratu. Kaži gal ir su mūsų pomidorais taip pavyktų  g.gif

gera mintis thumbup.gif tik ne visi turbut spetu sunokti...as jau su skaudama sirdim nugnybiau virsunes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 14, 14:15)
Mano irgi paprastas, bet išsilaiko, dar turi įtakos kokia pomidorų veislė.

As turejau uomenyje mano skyletas siltnamis.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 14, 20:16)
As turejau uomenyje mano skyletas siltnamis.

Sorry, nesupratau 4u.gif
Atsakyti
Taip mano vyrai gi man vis ruosiasi pastatyti stiklini firmini siltnami,bet kada tai bus nezinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 16, 10:43)
Taip mano vyrai gi man vis ruosiasi pastatyti stiklini firmini siltnami,bet kada tai bus nezinau. biggrin.gif

O kaip iš polikarbonato, ne praktiškiau būtų, kad ir patiems savo jėgomis pasidaryt?
http://www.gardenis....alogas.php?gr=2
va. Savo, atsapresnis smūgams ir ne toks laidus šalčiui ne stiklas, žodžiu, pranašesnis g.gif
Atsakyti