Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Bomba @ 2009 07 12, 23:02)
koks tas principas ?

Kai daigai jau sustipreja nuskinu kelis pacius apatinius lapus,kad neguletu ant zemes.Veliau kiekviena diena apziuriu ar nera serganciu lapu,jei nors vienas atsiranda itartinas ji nuskinu.Kai pradeda atsirasti vaisiai,nuskinu lapus iki jau susiformavusio vaisiaus.Kai virs kito lapu susiformuoja vaisiai ir ta lapa nuskinu,taip palaipsniui tampa mano pomidorai tik su virsutiniais lapais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 13, 11:03)
Kai daigai jau sustipreja nuskinu kelis pacius apatinius lapus,kad neguletu ant zemes.Veliau kiekviena diena apziuriu ar nera serganciu lapu,jei nors vienas atsiranda itartinas ji nuskinu.Kai pradeda atsirasti vaisiai,nuskinu lapus iki jau susiformavusio vaisiaus.Kai virs kito lapu susiformuoja vaisiai ir ta lapa nuskinu,taip palaipsniui tampa mano pomidorai tik su virsutiniais lapais. ax.gif

Ar teisingai supratau, kad nugeni apatinius lapus iki užmegztos viršutinės kekės?
Atsakyti
Taip,kai uzmezga pirmoji keke pomidora-nuskabau lapus iki jos.Jau kai atsiranda sekanti keke ir suformuoja pomidora-nuskinu ir ta lapa esanti po keke. ax.gif
Atsakyti
Aš irgi taip skabau,bet kitus ir daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 13, 10:03)
Kai daigai jau sustipreja nuskinu kelis pacius apatinius lapus,kad neguletu ant zemes.Veliau kiekviena diena apziuriu ar nera serganciu lapu,jei nors vienas atsiranda itartinas ji nuskinu.Kai pradeda atsirasti vaisiai,nuskinu lapus iki jau susiformavusio vaisiaus.Kai virs kito lapu susiformuoja vaisiai ir ta lapa nuskinu,taip palaipsniui tampa mano pomidorai tik su virsutiniais lapais. ax.gif

Svarbu, kad derlius nuo to nenukenčia, o lapai užstoja saulę. g.gif
Atsakyti
Na vienais metais buvau palikusi lapus,tai gavosi siltnamyje tikra velnyne ir derlius nuo tu lapu nepagausejo.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 13, 19:39)
Na vienais metais buvau palikusi lapus,tai gavosi siltnamyje tikra velnyne ir derlius nuo tu lapu nepagausejo.

Nžn, kiek tiesos, bet atseit pomidorai ilgiau dera su lapais, nors man atrodo kiek šiltnamyje aukščio tiek ir pomidorų kekių, ne pupa per stogą neišlips biggrin.gif
Atsakyti
As tai sakiau jei dar augs,tai stoga nudengsiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 13, 21:16)
As tai sakiau jei dar augs,tai stoga nudengsiu. biggrin.gif

Statysim antrus aukštus pomidorams bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane irgi pomidorai kai kur siekia stoga jau blink.gif mane jau seniai praaugo.ar cia jau nuskinti virsunes? g.gif
Atsakyti
As vis dar gailiu skint virsunes. biggrin.gif
Atsakyti
pas mane aukstaugiai irgi siekia jau stoga, lenkia jau galvas g.gif ar apsimoka jau skint galunes ar dar per anksti?
Atsakyti