Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimi krikšto tėvai nekrikštyti, kitos religijos

QUOTE(oksancik @ 2006 09 02, 14:26)
Kiek matau krikstateviai  tik atvaziuoja pabaliavot kriksto metu ir po to  kai vaikas eina pirmos komunijos lotuliukas.gif

nu tai patys taip ir padarot cirkus iš to krikšto... Mano vaikai geresnius krikštatėvius turi smile.gif

QUOTE(kristinuko @ 2006 09 07, 18:34)
Dėl galimybės rinktis skirtingų religijų kr. tėvus jau buvo atsakyta.

Būtent...yra tvarka ir jos diskutuodamas ir išvedžiodamas, kad "realiai" tie krikštatėviai tik beprasmiai pagėrėjai tam tikrom progom doh.gif , nepakeisi.
Atsakyti
QUOTE(Asticus @ 2006 08 30, 19:46)
mes ir norėjom, kad krikšto tėvas būtų mūsų vaikui musulmonas

O musulmonas ką į tai? blink.gif aš jo vietoj būčiau apsivožus lotuliukas.gif Nebent jo supratimas apie islamą toks pat kaip ir apie katalikybę smile.gif Bet kuriuo atveju negalima. Dėl stovėjimo nežinau, reiktų klaust kunigo kuris krikštys, nors aš asmeniškai kai jau kalbama visai apie kitą religiją turbūt nepainiočiau vaiko...t.y.kad užaugęs negalvotų, kad jo krikštatėvis musulmonas. unsure.gif Nes taip būti tiesiog negali.

Neįmanoma būt pvz. lietuvių kalbos mokytoju ir mokyt lietuviškumo ar dar ko nemokant nė žodžio lietuviškai ir apie tai neturint nė menkiausio supratimo...Čia kažkas panašaus...
Atsakyti
Sveikutes mergytes gal patarsit ar galima kviesti krikstu tevais rusus mes su vyru lietuviai ax.gif
Atsakyti
Kiek pasakojo kaimynė aš supratau jog negali, juos gali kviesti tik kaip antrą porą

sėkmės renkant krišto tėvus
Atsakyti
g.gif o koks skirtumas, sarbu kad tikejimas butu vienodas, manau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Infrared @ 2006 11 17, 15:52)
g.gif  o koks skirtumas, sarbu kad tikejimas butu vienodas, manau  rolleyes.gif

Teisingai smile.gif esmė ne tautybėje, o tikėjime...na jei rusai kaip dažniausiai būna - ortodoksai, o norit krikštyt katalikiškai, tada ne. Bet jei sutampa - tikrai galima smile.gif
Atsakyti
tai visiems aišku kad ne tautybėje, o tikėjime esmė. Juk rusai kitokio tikėjimo, pvz pas juos šeima negali būti krišto tėvais, t.y jei yra du broliai, pavadinkime juos 1 ir 2, turi jie žmonas ir dar vaikų, tad jei reikia krikštyti 1 brolio vaiką, krikšto tėvu negali būti 2 brolis su žmona, jie teigia jog gaunasi kraujomaiša. Ar kažkas panašaus, kiek pasakojo draugė bent taip supratau blush2.gif

Atsakyti
Na esmė yra žymiai paprastesnė: kataliko krikštatėviu gali būti tik katalikas, o ar jis būtų amerikonas, ar rusas ar kas tik norit - neesmė. Vien tautybė nesudaro visiškai jokios kliūties smile.gif Taigi rusas katalikas tikrai gali būt lietuviui katalikui krištatėviu, jei klausimas tik apie tai.

Kliūtis jei kataliko krikštatėviu būtų kviečiamas būti ortodoksas, sentikis ir pan. , bet čia jau ne tautybės (o kiek skirtingo tikėjimo išpažinimo) klausimas wink.gif
Atsakyti
Sugalvojom su vyru kad reiks bandyti pas kuniga paklausti toki faina turim thumbup.gif tai jis mums ir paaiskins tik dar reik issiaiskinti kokio jie tikejimo g.gif
Atsakyti
Kai mes krikštijom dukrytę,tai norėjom,kad jo puseserė būtų krikšto mama,o jos tikėjimas liuteronė.Tai va mes nuėjo pas kunigą ir paklausėm ar taip galima,tai jis mums pasakė kad krikštyti gali tik KATALIKAI.Tiek žinių iš mano patirties.
Atsakyti
Bet tema tai apie tautybę (nebent minty turėta, kad kartu ir ne katalikai - na bet to temoje nesimato) unsure.gif
Tikrai ne visi rusai ortodoksai (nors ir didžioji dalis), kaip ir ne visi lietuviai - katalikai.

Katalikas kataliką krikštyt gali (net jei vienas būtų afrikietis, o kitas lietuvis).

Ortodosas kataliko (arba atvirkščiai) ne (net jei abu rusai ar abu lietuviai).

Taigi visų pirma aiškinkitės dėl tikėjimo, nes tautybė tikrai jokių kliūčių nekelia smile.gif
Atsakyti
Mano sunaus krikstatevis yra italas,bet jo religija tokia pat ir niekas pries kriksta neklause,kokios jis tautybes,nors mate,kad lietuviskai nesneka smile.gif ir kriksto varda dave italiska wub.gif
Atsakyti