Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimi krikšto tėvai nekrikštyti, kitos religijos

QUOTE(alashka @ 2008 05 10, 16:20)
Pries pora dienu nusipirkau knyga "Mano svente"  thumbup.gif  ir ten pasrasyta,kad krikstatieviai gali buti ir sugyventiniai, bet jei susituoke, tai butinai turetu santuokini palaiminima.
Cituoju: "Tai turetu buti katalikas, priemes Sutvirtinimo sakramenta, praktikuojantis tikejima."

O kur tokia knyga pirkote,ar ji vien apie krikstynas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 10, 20:22)
O kur tokia knyga pirkote,ar ji vien apie krikstynas mirksiukas.gif


Paskambinau i zurnalo redakcija "Tavo vaikas" paklaust kur ja galima isigyti ir man pasake, kad dabar vyksta akcija perkant 1knyga is ju kita gauni su nuolaida, perkant 3knygas ketvirta nemokamai ir atsiimti savo paste thumbup.gif
Si knyga apie vaikiskus gimtadienius, ju paruosimas, receptai essen.gif teminiai vakareliai ir gale apie krikstynas, neperdaugiausia bet pakankamai aiskiai smile.gif
Atsakyti
Deja,draugas norejo krikstyti savo dukra.Krikstateviais kviete savo seseri su vyru,kurie prieme tik civiline santuoka,bet nesusituoke baznycioje.Ir kunigas nesutiko,nuejo pas kita kuniga,tas irgi ta pati pasake-reikia,kad butu susituoke baznycioj. unsure.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklaust, noreciau , kad mano dukrytes krikstateviai butu viena pora, bet jie rusai, staciatikiai berods? blush2.gif jie labai myli mano maziuke, o drauge mano gimdyme dalyvavo. tik ar leis taip kunigas? daugiau nezinau ka imt i krikstatevius. padekit doh.gif verysad.gif
Atsakyti
skaičiau,kad tipo reikalaujama,bet ar būtina? Ar yra kas pakrištinę vaiką be sutvirtinimo sakramento?
Beje,santuokai irgi atseit reikia to sakramento,bet pilnai uztenka krikšto ir pirmos komunijos.
Atsakyti
O man taip pat iskilo klausimas, krikstyjam sunu, o su vaiko tevu nesame susituoke, kazi ka kunigas apie tai pasakys. g.gif unsure.gif ar buna atveju,kai nenori krikstyt? kai taremes del krisktynu,tai nieko neklause ir jokiu dokumentu nereikalavo. ax.gif
Atsakyti
Siaip tai klebonas gali paklausti idomumo delei del santuokos sakramento, bet pakrikstys ir be jo tikrai. Nors esu girdejusi, kad vienasyk del to atsisake krikstyti, bet ne beda, nes yra ir kitu baznyciu mirksiukas.gif Taip, kad neverta jaudintis mirksiukas.gif Siaip ar taip jau susitarta ir liko tik pati ceremonija smile.gif
Grazios sventes 4u.gif
Atsakyti
Vakar vakare musu kunigas pasake jei busimi kriksto teveliai susituoke, tai turi turet sutvirtinimo sakramenta. doh.gif o vaiko teveliai nesvarbu ar jie susituoke, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
mes su vyru taippat nepaeme sutvirtinimo sakramento,buvom baznycioj ir kunigo klausem
galima krykstyti
nes mes tai su vyru pakrykstyti ir komunijas prieme
manau vaikas nera kaltas kad teveliai nepaeme sutvirtinimo sakramento
Atsakyti
neradau tikslios temos savo pasisakymui, bet cia rasoma apie panasu dalyka tik is krikstateviu puses
tad noriu papasakot savo istorija ir paprasyt patarimo, kaip elgtis, nes paciai kyla visokiu minciu...
mes su mano draugu esame nesusituoke, bet planuose tuoktuves yra uz metu laiko... auginame metuku suneli ir gyvename siuo metu ne Lietuvoje.... vasara norime pakrikstyti savo dziaugsmeli.... Tad mano mama buvo nusiusta i Vytauto baznycia Kaune, kad susitartu del krikstynu laiko. Kunigas suzinojes, kad mes nesusituoke paprase, kad mes, kai tik grisime i LT, iskart atkeliautume pas ji, nes nori pabandyti mus ikalbeti tuo paciu sutvirtinimo sakramentui....nes negerai gyventi nuodemeje, kad vaikas turi augti Dievo palaimintoje seimoje ir t.t..... as zinau, kad tikrai nenoriu to daryti ta pacia diena... juo labiau, kad planuojame vestuves kita vasara.... tad dabar net nezinau, kaip pasielgti... ar ieskotis kitos baznycios? ar vistik pakalbet su kunigu ir pasakyti, kad kol kas norime tai atideti? ar kunigas tokiu atveju neatsisakys krikstyti vaiko? nenorime likti kaip sakoma ant ledo.... visai dabar pasimete esame. galvojame, kad gal reiktu tartis kitoje baznycioje.....
Atsakyti
O iš kur tie kunigai žinos, kad sugyventiniai smile.gif juk gali būti taip, kad krikšto tėvas iš vaikelio tėvelio pusės, o krikšto motina iš mamytės pusės mirksiukas.gif
aš krikštinau taip pat su draugu, kol dar nebuvom susituokę ir niekas nieko neprieštaravo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2008 05 27, 19:40)
O iš kur tie kunigai žinos, kad sugyventiniai  smile.gif 

Aišku - galima kunigą apgaut. Kaip ir bet ką. Tik prie krikšto kažkaip keistai tokie bandymai apgaut kažką atrodo wink.gif

Beje, jūs žinosit. wink.gif. Savęs neapgausi.

Ką jums reiškia krikštas, jei su juo siejate norą kažką nuslėpti ar kažką apgauti?
Papildyta:
QUOTE(mamiux @ 2008 04 21, 21:32)
siaip tikrai gali sugyventiniai krikstyti...

negali.

Papildyta:
QUOTE(alashka @ 2008 05 10, 18:20)
Pries pora dienu nusipirkau knyga "Mano svente"  thumbup.gif  ir ten pasrasyta,kad krikstatieviai gali buti ir sugyventiniai

Jei parašyta, tai parašyta nesamonė.


http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,2218

Klausimas:

ar gali buti kriksto tevais pora kuri nesusituokusi baznycioje



Atsakymas:

Negali, jeigu ta pora gyvena kaip partneriai

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 27 gegužės 2008 - 23:47