QUOTE(LauraSim @ 2009 07 07, 15:52)
Mes irgi svarstom ar montuoti name rekuperacijos sistemą
Labai gaila,kad šioje temoje beveik niekas patirtim nepasidalina apie šios sistemos naudojimą ir veikimą
pvz mus statybininkai atkalbinėja nuo rekuperacijos ir siūlo dėtis kažkokią paprastesnę vėdinimo sistemą su 'fortkėm' languose (dar važiuosim apie tai pasikonsultuot).
Kaip rekuperacijos minusus mum sakė:
* elektros sąnaudos naudojant. Minėjo kad gyventojai susimontavę šią sistemą dažnai nenaudoja taupydami elektrą, nes efektyviam sisemos veikimui jos reikia nemažai;
* girdisi įrenginio skleidžiamas garsas- ūžesys,kuris dažnai erzina.
Labai norėtūsi igirsti iš tų kurie jau naudoja namie šią sistemą,kaip yra iš tikrūjų
Vieni mūsų giminaičiai jau susimontavo naujam name šią sistemą,tačiau pilnai dar nenaudoja,nes negyvena. Tačia jau minėjo, kad garsas tikrai yra,panašiai kaip lėktuvu skrendant
ir dar sakė,kad nebėra izoliacijos kambariuose- viskas gerai girdisi- jei nusičiaudai,tai ir kitam kambarys gerai girdisi (čia dėl ortakių). Gaila,kad dėl elektros sąnaudų nieko dar negali pasakyt
Klauskyt ne statybininku o tos srities specialistu arba tu kurie jau turi rekuperacine sistema.
Kitas dalykas del el sanaudu, priklausomai nuo firmos arba nuo rekupo tipo, el. sanaudos nuo120W iki 170W, tokia ventiliatoriu galia. Cia 400 arba 700 rekupui.
Toliau kalbant apie uzesi. Jei tu sistemu nepradetu projektuoti ir montuoti murininkai, apdailininkai ir kiti statybininkai, nebutu jokio uzesio ir antireklamos.
Kai ieskosit vedinimo sistemos montavimo firmos, tegul jus nuveza apziuret kur jie sumontave ta sistema, pasikalbekit su ju klientais. Viskas greitai isaiskes.
Galiu pasakyti tik tiek, kurios firmos uzsiima viskuo, istikro nepadaro nieko gerai. Pirmenybe kurios uzsiima siauresne sritimi. Automatiskai daugiau patirties, daugiau istobulintos sistemos.