Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas

QUOTE(Lialondra @ 2011 11 18, 13:30)
As esu Avinas ir mano draugas Avinas. Na kol kas sutariam neblogai, nes vienas kitame galime atspeti savo savybes  biggrin.gif  bet kad uzsispyre avinukai tai faktas.....beje, siaip as irgi esu diplomatiskas avinas, bet nuo to kartais tikrai ne geriau  lotuliukas.gif

me panasiai abu,greitai uzsidegam,bet greitai norim ir viska issprest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 18:33)
O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys  biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones  4u.gif


Labai taikliai apibudinta thumbup.gif Pati esu Avinas, ir brolis mano Avinas. Jau tas mano spontaniskumas, tai net pacia kita karta erzina biggrin.gif
Atsakyti
Avinai labai nepriklausomi. Liudniausia, kad jei susizavi avinu, turi ilsaikyti paslapinguma ir leisti jam buti tavo medziotoju. Taip, tai lengva pasakyti, bet kaip tai padaryti, kai pati esi dvynys lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyras avinas. smile.gif Nepasakyciau, kad uzsispyres, ramaus charakterio zmogus ir dar pabresiu - idealus tetis thumbup.gif Idealumas pasizymi tuo, kad kiekviena vakara man daro mano megiamus pedos masazus ir nuolatos keliasi prie vaiko naktimis (ko kiti vyrai niekada to nedaro) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleila @ 2012 04 09, 22:26)
Mano vyras avinas. smile.gif  Nepasakyciau, kad uzsispyres, ramaus charakterio zmogus ir dar pabresiu - idealus tetis thumbup.gif  Idealumas pasizymi tuo, kad kiekviena vakara man daro mano megiamus pedos masazus ir nuolatos keliasi prie vaiko naktimis (ko kiti vyrai niekada to nedaro) wub.gif

tas nepriklauso koks zenklas jei myli tai tuom ir viskas pasakyta . O is kur tu sprendi kad kiti vyrai to nedaro?
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2012 05 02, 08:27)
tas nepriklauso koks zenklas jei myli tai tuom ir viskas pasakyta . O is kur tu sprendi kad kiti vyrai to nedaro?

skaitau, kažkokios...nesąmonės...iš vis iš ko jūs sprendžiat kad tas ar kitas ženklas daro tą ar aną...?Kažkaip abejoju kad tai nuo zodiako ženklo priklauso. Labiau mūsų elgesį įtakoja išsilavinimas, patirtis, vertybės, jausmai, emocijos.
Atsakyti
QUOTE(NeTaRa @ 2012 05 10, 20:24)
skaitau, kažkokios...nesąmonės...iš vis iš ko jūs sprendžiat kad tas ar kitas ženklas daro tą ar aną...?Kažkaip abejoju kad tai nuo zodiako ženklo priklauso. Labiau mūsų elgesį įtakoja išsilavinimas, patirtis, vertybės, jausmai, emocijos.

zodiakas taip pat atspindi zmogaus charakteri ir tai jau irodyta yra,tiketi tuo ar ne jau spresti kiekvienam asmeniskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 16:33)
O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys  biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones  4u.gif

man tas spontaniškukas neatsiejamas su nekantramu, visada reikia čia ir dabar jei jau šovė mintis , kažko laukti atrodo nepakeliama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2012 08 15, 21:08)
man tas spontaniškukas neatsiejamas su nekantramu, visada reikia čia ir dabar jei jau šovė mintis , kažko laukti atrodo nepakeliama  rolleyes.gif

Bet taip ir yra....negaliu svarstyti ilgai, kas bus jei bus...jei darai daryk dabar smile.gif paskui galvosim ką daryt kai bus blogai smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(kikimaraite @ 2012 02 18, 01:59)
as ir taip elgiuosi biggrin.gif

Atsakyti
sveikos,
as -veziukas, mano draugas avinas. Kazkodel mes pykstames daznai, neatitinka musu poziuris i gyvenima. o taikytis visada as pirma einu nes negaliu pakesti tylos ir nekalbejimo, o jis uzsispyres ir sunkiai atsileidzia. Siuo metu savo savo svaosciojimais ji matyt uzknisau taip kad jis isejo ir jau trecia diena negrizta i namus- as einu is porto,bet jis avinas- pirmas neateis, neparasys .
Atsakyti
QUOTE(Lady_ @ 2010 09 24, 01:26)
Maniskis avinas - tai dar nesu tokio uzsispyrusio zmogaus sutikusi, tokiu argumentu atranda, kad irodytu savo tiesa, kad kartais zado netenki ir atrodo sugalvok tu taip issisukti, pagristi  biggrin.gif  biggrin.gif  geriau patyleti vistiek nepergincysi  doh.gif . Labai zavi sugebejimas greitai atsiprasyti, bandymas taikytis. As esu veziukas ir susipykus galeciau, kad ir savaite nesneketi ir manes tas neerzintu, net padetu, nes man reikia apgalvoti viska, sudelioti pliusus ir minusus, o su avinu atvirksciai - tyla zudo, jam reikia viska cia ir dabar issiaiskinti smile.gif  didziause bausme - tyla. Avinai labai greitai uzsidega, bet greitai ir nurimsta. Nelabai sugeba taikytis prie kitu noru, viskas turi buti taip kaip jam atrodo. Nejaukiai jauciasi prie svetimu zmoniu, nemegsta nauju pazinciu. Labai pastovus ir istikimas. Visiskai neromantiskas ir nesentimentalus. Jei kanda tai kanda skaudziai ir i silpniausia vieta. Negali nusedeti vienoje vietoje ir nieko neveikti, viskas turi buti greitai greitai greitai. Niekada neleis kazkam uzlipti ant galvos, mano esantis pasaulio bamba.
Man is vis atrodo kad avinas ir vezys yra du nesuderinami dalykai  g.gif  visiskos priesingybes, bet vis del to, pliusas minusa traukia  biggrin.gif  biggrin.gif

kodel musu seimoj taip nera! as irgi veziuke, o jis avinas, bet tas gali nekalbet savaite ir daugiau! as vis bandau prieiti, pakalbinti, paklausti kokiu velniu supyko, bet nieko - ignoras doh.gif sako, kad as kalta biggrin.gif PATS ATSAKOMYBES NIEKADA SANTYKIUOSE NEPRISIEMA. tiesiog egzistuoja. matyt tikrai patinka, kai mato, kad lendu taikytis. bet jau pasakiau sau: GANA biggrin.gif nejudinsiu ne pirsto ir paziuresim iki ko prives. laukiu... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jausma @ 2012 10 22, 14:24)
sveikos,
as -veziukas, mano draugas avinas. Kazkodel mes pykstames daznai, neatitinka musu poziuris i gyvenima. o taikytis visada as pirma einu nes negaliu pakesti tylos ir nekalbejimo, o jis uzsispyres ir sunkiai atsileidzia. Siuo metu savo savo svaosciojimais ji matyt uzknisau taip kad jis isejo ir jau trecia diena negrizta i namus- as einu is porto,bet jis avinas- pirmas neateis, neparasys .

drinks_cheers.gif
ka darom?
Atsakyti