Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas

QUOTE(prettiness @ 2011 08 10, 11:41)
Mamos avinai yra ypatingai atsidave savo vaikams.
Avinai visada labai "eina" uz teisybe.
Po barnio tikrai neapsimeta, kad nieko nebuvo, o paprasciausiai greitai "pamirsta", cia pat uzsidege - cia pat jau uzgeso biggrin.gif Nelaiko pykcio savyje, nera pagiezingi. Del bendravimo tikra tiesa - niekam nepadlaiziauja niekada, niekad saves nevercia bendrauti, jei nemalonu, net nesuka sau galvos.
Romantika nebutina  biggrin.gif  Realistai uzkieteje.


va čia ką raudonai pažymėjau, tai labai teisingai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 21 spalio 2011 - 19:19
Oi kiek tiesos cia parasyta smile.gif
As avinas esu, tai labai pritariu siems teiginiams (kai kurie jau pamineti, ir ne po karta):
1) ilgai nepyksta, pasipyko ir pamirso
2) yra tik viena nuomone - mano ir neteisinga
3) gali gincytis iki pazaliavimo, pazaliuoti ir toliau gincytis
4) turi labai daug kantrybes, kai ka nors reikia isvesti is kantrybes
5) arsiai kovoja uz teisybe (kur ta teisybe - zr. 3 punkta smile.gif)
6) turi savo tiesa ir i kitas tiesas nelabai kreipia demesi
7) uzsispyre baisiausiai

Nei vienas is situ punktu nepasako, ar zmogus geras, ar blogas. Visokiu gi yra. Ir siaip avinai nei geresni, nei blogesni uz kitus zodiako zenklus. Kiti savu "priciudu" turi. Ir, jei kazka avino uzsispyrimas nervina, tai zinokit avinus irgi kai kurios kitu savybes oje kaip erzina smile.gif

QUOTE(as-ne-tavo @ 2010 09 02, 00:25)
Mama ir dukrytė avinai. Myliu šio ženklo žmones ir labai gerai sutariu, gal dėl to, kad pati liūtė. Labai patinka avinų užsidegimas visakame, aš kartais aptingu, apsnūstu, o mama sako - pirmyn, darom, einam! Priverčia pakilt ir lėkt  biggrin.gif  Neliūdna su avinu niekada  biggrin.gif  4u.gif


Mano mama liute, o as avinas. Tai labai gerai sutariam. Abi turim po nuomone, pas abi gi teisingos. Ir abi nekreipiam demesio, kad egzistuoja dar ta kita, "neteisinga" nuomone smile.gif)). Bet kadangi as jos dukra, vertybes pas mus sutampa, tai mums labai gerai ir esminiu nesutarimu nekyla. O i neesminius mes demesio nekreipiam - negarbe cia nei avinui, nei liutui biggrin.gif


QUOTE(Lady_ @ 2010 09 24, 00:26)
<...> Nejaukiai jauciasi prie svetimu zmoniu, nemegsta nauju pazinciu.


Va cia palikau vieta, su kuria visiskai nesutinku smile.gif. Tiksliau, pazistu tik viena tokio tipo avina (ir dar gime mes viena diena doh.gif). Visi kiti kaip tik buna ivykiu sukuryje, demesio centre, net tarp nepazistamu

QUOTE(Victorious @ 2011 01 26, 23:58)
Avinų sutinku ir iškart atpažįstu biggrin.gif Raguoti jie, užsispyrę, kategoriški, bėdos su diplomatiškumu, kai skelia savo nuomonę, tai skelia ir dažnai kaip objektyvią tiesą biggrin.gif


lotuliukas.gif schmoll.gif as labai diplomatiska, bet nuo to oponentui ne lengviau
Atsakyti
QUOTE(jurgacka @ 2011 10 22, 22:03)
Nei vienas is situ punktu nepasako, ar zmogus geras, ar blogas. Visokiu gi yra. Ir siaip avinai nei geresni, nei blogesni uz kitus zodiako zenklus. Kiti savu "priciudu" turi. Ir, jei kazka avino uzsispyrimas nervina, tai zinokit avinus irgi kai kurios kitu savybes oje kaip erzina smile.gif


Daug teisybės thumbup.gif
Atsakyti

lotuliukas.gif schmoll.gif as labai diplomatiska, bet nuo to oponentui ne lengviau
[/quote]

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 01 26, 22:58)
Avinų sutinku ir iškart atpažįstu biggrin.gif Raguoti jie, užsispyrę, kategoriški, bėdos su diplomatiškumu, kai skelia savo nuomonę, tai skelia ir dažnai kaip objektyvią tiesą biggrin.gif Mėgsta ginčytis, gali iki pažaliavimo įrodinėt savo tiesas. Principingi. Bet ta užsispyrimas kažkuo gal net žavi ir traukia biggrin.gif Įmanoma su avinais susišnekėt, rast bendrą kalbą kiek geriau pažinus - kai tik noro yra, tada ir "kliūtys" bendravime aplenkiamos ax.gif Patinka avinų energingumas, optimizmas, užsibrėžto tikslo siekimas, aktyvumas thumbup.gif Avinai supyksta, užsispiria, bet jiems praeina - kitaip nei ožiaragiam, kurie gali visą amžinybę tylėt cool.gif 

Labai teisingai parasete drinks_cheers.gif mano vyras irgi avinas, ir dar turi tokia savybe budinga avinams tai karstakosiskumas ax.gif labai greitai uzsidega rolleyes.gif
Atsakyti
As esu Avinas ir mano draugas Avinas. Na kol kas sutariam neblogai, nes vienas kitame galime atspeti savo savybes biggrin.gif bet kad uzsispyre avinukai tai faktas.....beje, siaip as irgi esu diplomatiskas avinas, bet nuo to kartais tikrai ne geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
as avinas, o vyras mano skorpionas, vaikas saulys lotuliukas.gif visi ginkluoti, lotuliukas.gif gyvenimas verda ir nera kada galvoti, ir taip jau 7m gyvenam. as visada sakau tai ka galvoju, del vaiko ir paskutines kelnes nusimauciau, vyras jiesko savo tiesu ir daznai musu nuomones nesutampa, bet as nukaunu ji argumentais, seimos gerove daugiau rupinuos as, nors vyras uzdirba daugiau. drauges mane vadina priciudka, tipo turiu savo kazkokius nusistatymus ju galva kvailus. jei kazko nenoriu niekas neprivers padaryti, kaip mano mama sako nors kuola ant galvos tasyk vistiek savo laikosi, bet uzsibreztus tikslus dazniausia pasiekiu, dar sako jok esu smulkmeniska, bet juk is smulkmenu susideda gyvenimas, savo skriaudikus dazniause ignoruoju, nors daznai pamirstu viska, va koks as AVINAS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuticiukas @ 2011 11 23, 16:49)
as avinas, o vyras mano skorpionas, vaikas saulys  lotuliukas.gif  visi ginkluoti,  lotuliukas.gif  gyvenimas verda ir nera kada galvoti, ir taip jau 7m gyvenam. as visada sakau tai ka galvoju, del vaiko ir paskutines kelnes nusimauciau, vyras jiesko savo tiesu ir daznai musu nuomones nesutampa, bet as nukaunu ji argumentais, seimos gerove daugiau rupinuos as, nors vyras uzdirba daugiau. drauges mane vadina priciudka, tipo turiu savo kazkokius nusistatymus ju galva kvailus. jei kazko nenoriu niekas neprivers padaryti, kaip mano mama sako nors kuola ant galvos tasyk vistiek savo laikosi, bet uzsibreztus tikslus dazniausia pasiekiu, dar sako jok esu smulkmeniska, bet juk is smulkmenu susideda gyvenimas, savo skriaudikus dazniause ignoruoju, nors daznai pamirstu viska, va koks as AVINAS  biggrin.gif

Aš irgi Avinas, ir irgi taip pat pasielgčiau dėl vaiko, čia šventas reikalas. O vyras ožiaragis, tad abu su ragais, visko būna, bet aš labiau esu užsispyrusi, o jis nuolaidesnis, ilgai pykti negali, tad pirmas pradeda meilintis ir prašyti atleidimų biggrin.gif
O sesers vyras irgi avinas nors ji liūtė, bet kaip sakau aš jai, tai turi patį geriausią vyrą pasaulį, santūrus, diplomatiškas, nieko nešneka neapgalvojęs, bet irgi užsispyręs. Nors tokią savybę nelaikau minusu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 03 gruodžio 2011 - 22:25
QUOTE(tuticiukas @ 2011 11 23, 15:49)
, dar sako jok esu smulkmeniska, bet juk is smulkmenu susideda gyvenimas, savo skriaudikus dazniause ignoruoju, nors daznai pamirstu viska, va koks as AVINAS  biggrin.gif


As irgi avyte, man irgi sako kad smulkmeniska drinks_cheers.gif , bet tose situacijose man anaiptol neatrodo smulkmena schmoll.gif Apskritai, savo energijos neeikvoju tiem dalykam, kurie man smulkmena. Kartais gincyjuosi del pramogos, gincai man energijos nekainuoja, argumentu rasti nesunku. Gal painiai cia surasiau, bet manau avytes avyte supras biggrin.gif

Turiu klausima: ar is tikruju avino zenklo zmones nemoka ilgai pykti?
Atleisti moku, bet didesne skriauda as atsiminsiu visa gyvenima, as pamenu kas yra man ko prikiaulines kokiais 1997 metais biggrin.gif
Atsakyti
As esu Avine ir jeigu mane kas rimtai nuskriaus ar pazemins, tai bus isbrauktas is mano gyvenimo amzinai. ta prasme, kazkokie formalus santykiai dar gali buti palaikomi, bet skriaudiko jau niekada emociskai artyn nebeprisileisiu. O va del smulkmenu, tai tikrai nesiparinu
Atsakyti
sveiki

aš irgi avinas
ir smukmeniškai kovoju už teisybę rolleyes.gif mama pasako pvz jau matei tą filmą 10kartų, aš; ne, 5. ir visada taip taisau,o ją tas veda iš kantrybės. ypač kai prie svetimų žmonių ją pataisau. bet ką aš galiu padaryti, aš kovoju už teisybę smile.gif
iš vyrų partnerių esu turėjusi;
dvynius-tai nieko blogo negaliu pasakyti, bet retokai matėmės nes per toli gyvenom vienas nuo kito. bet yra įskaudinęs ir tik paskui supranta .
vėžys- man per lėtas buvo, o aš gyvenimu besidžiaugianti... bet dabar sėslesnė pasidariau tai manau jis man visai tiktų rolleyes.gif
šaulys- dabartinis bet baisus charakteris. svarbiausia "Aš" visa kita antroje vietoje doh.gif / bet tuoj būsiu laisva rolleyes.gif



QUOTE(*snowflake* @ 2010 04 01, 15:37)
as avinukas ir visai nieko tokia , dar gyvates metais gimus  thumbup.gif  clap.gif  nail.gif  friends.gif

aš irgi taip pat ax.gif

QUOTE(sbo @ 2011 03 25, 12:20)
Absoliuciai skirtingi zmones, skirtingi poziuriai, mastymas, santykiu modulio supratimas ir t.t. Jis baisus namiseda, lb letas, o as aktyvus zmogus, mane is proto vesdavo jo letumas, sedejimas namie. O plius baisingas taupuolis, nu vnz kosmaras biggrin.gif
P.S. Jis visada teisus, niekada nepripazins savo klaidu ar netinkamo elgesio, savimyla.

nemanau kad avinai taupuoliai, aš tai priešingai
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2012 01 30, 02:05)
As esu Avine ir jeigu mane kas rimtai nuskriaus ar pazemins, tai bus isbrauktas is mano gyvenimo amzinai. ta prasme, kazkokie formalus santykiai dar gali buti palaikomi, bet skriaudiko jau niekada emociskai artyn nebeprisileisiu. O va del smulkmenu, tai tikrai nesiparinu



as ir taip elgiuosi biggrin.gif
Atsakyti