Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas

QUOTE(Fatališka @ 2011 08 07, 21:31)
jautis, tik vienas visada teisus



nu gal..bet jie manes nedomina.o su avinais draugauju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 08 07, 22:17)
nu gal..bet jie manes nedomina.o su avinais draugauju ax.gif

o pas mane laaabai daug visgi jaučiu pažįstamų tarpe, nors ir avinukų nemažai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Negaga @ 2011 08 07, 11:39)
Mano tėvai abu avinai (nors mama tokia labai netipinė - jautri ir gera, tokia labiau "vėžiška"), MB avinas, porą draugių avelių, tai vienas teiginys, kuris tinka visiems, tai avino mąstymas "yra dvi nuomonės - mano ir neteisinga". Net jei supras, kad jo nuomonė klaidinga, vis tiek nepripažins ir ginčysis toliau  doh.gif  Po barnio apsisukęs gali apsimesti, kad nieko neįvyko (kaip man tuo tarpu reikia laiko "išsilaižyti žaizdas"). Visad turi turėti veiklos, nes sėdėdamas namie pradeda depresuoti. Geras organizatorius.  NIekad nedarys ko nenori, nebendraus su kuo nenori. Užtai tikrai romantikos - nulis. Labai realistai. Aišku, apie užsispyrimą net nebekalbu  doh.gif

Mamos avinai yra ypatingai atsidave savo vaikams.
Avinai visada labai "eina" uz teisybe.
Po barnio tikrai neapsimeta, kad nieko nebuvo, o paprasciausiai greitai "pamirsta", cia pat uzsidege - cia pat jau uzgeso biggrin.gif Nelaiko pykcio savyje, nera pagiezingi. Del bendravimo tikra tiesa - niekam nepadlaiziauja niekada, niekad saves nevercia bendrauti, jei nemalonu, net nesuka sau galvos.
Romantika nebutina biggrin.gif Realistai uzkieteje.

Atsakyti
QUOTE(Lady_ @ 2010 09 24, 00:26)
Maniskis avinas - tai dar nesu tokio uzsispyrusio zmogaus sutikusi, tokiu argumentu atranda, kad irodytu savo tiesa, kad kartais zado netenki ir atrodo sugalvok tu taip issisukti, pagristi  biggrin.gif  biggrin.gif  geriau patyleti vistiek nepergincysi  doh.gif . Labai zavi sugebejimas greitai atsiprasyti, bandymas taikytis. As esu veziukas ir susipykus galeciau, kad ir savaite nesneketi ir manes tas neerzintu, net padetu, nes man reikia apgalvoti viska, sudelioti pliusus ir minusus, o su avinu atvirksciai - tyla zudo, jam reikia viska cia ir dabar issiaiskinti smile.gif  didziause bausme - tyla. Avinai labai greitai uzsidega, bet greitai ir nurimsta. Nelabai sugeba taikytis prie kitu noru, viskas turi buti taip kaip jam atrodo. Nejaukiai jauciasi prie svetimu zmoniu, nemegsta nauju pazinciu. Labai pastovus ir istikimas. Visiskai neromantiskas ir nesentimentalus. Jei kanda tai kanda skaudziai ir i silpniausia vieta. Negali nusedeti vienoje vietoje ir nieko neveikti, viskas turi buti greitai greitai greitai. Niekada neleis kazkam uzlipti ant galvos, mano esantis pasaulio bamba.
Man is vis atrodo kad avinas ir vezys yra du nesuderinami dalykai  g.gif  visiskos priesingybes, bet vis del to, pliusas minusa traukia  biggrin.gif  biggrin.gif

Eina sau, grynai mano vyro charakterio portretas. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as esu avinas, skaitau paskutines zinutes ir net negaliu patiket, kiek daug teisybes parasyta apie sio zodiako savininkus biggrin.gif reikes duot MB paskaityt, kad is naujo susipazintu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_ @ 2010 09 23, 22:26)
Maniskis avinas - tai dar nesu tokio uzsispyrusio zmogaus sutikusi, tokiu argumentu atranda, kad irodytu savo tiesa, kad kartais zado netenki ir atrodo sugalvok tu taip issisukti, pagristi  biggrin.gif  biggrin.gif  geriau patyleti vistiek nepergincysi  doh.gif . Labai zavi sugebejimas greitai atsiprasyti, bandymas taikytis. As esu veziukas ir susipykus galeciau, kad ir savaite nesneketi ir manes tas neerzintu, net padetu, nes man reikia apgalvoti viska, sudelioti pliusus ir minusus, o su avinu atvirksciai - tyla zudo, jam reikia viska cia ir dabar issiaiskinti smile.gif  didziause bausme - tyla. Avinai labai greitai uzsidega, bet greitai ir nurimsta. Nelabai sugeba taikytis prie kitu noru, viskas turi buti taip kaip jam atrodo. Nejaukiai jauciasi prie svetimu zmoniu, nemegsta nauju pazinciu. Labai pastovus ir istikimas. Visiskai neromantiskas ir nesentimentalus. Jei kanda tai kanda skaudziai ir i silpniausia vieta. Negali nusedeti vienoje vietoje ir nieko neveikti, viskas turi buti greitai greitai greitai. Niekada neleis kazkam uzlipti ant galvos, mano esantis pasaulio bamba.
Man is vis atrodo kad avinas ir vezys yra du nesuderinami dalykai  g.gif  visiskos priesingybes, bet vis del to, pliusas minusa traukia  biggrin.gif  biggrin.gif


Nu zinok mano vaikinas yra avinas ir 100% kaip tu apibudinai. ax.gif
Atsakyti
Na o as noreciau siek tiek '' apginti'' avinus blush2.gif Mano vyras avinas, bendraujam jau 8metus, aisku buna kartais su jais sunku del visu ju charakterio savybiu, taciau mano nuomone tokia kad jei su jais geruoju tai kad ir i pasaulio krasta gerumu juos nusivest galima smile.gif
Musu dar du seimos draugai avinukai taigi su vyru jie jau trys avinai, bet draugyste pas juos tokia kokios pavydet galima, tarpusavyje nuo vaikystes gal nei karto susipyke nera thumbup.gif
O kai susirenkam visi kokiai sventei tai ten kur avinukai nera lygiu, visada jie geros nuotaikos lotuliukas.gif
Aisku gyvenant seimoje su jais pasitaiko visko, taciau nesu sutikus seimyniskesniu vyru negu avinai, seima jiems didele vertybe. Arba tik man cia taip atrodo, nes pazystu avinus is gerosios puses wub.gif
Atsakyti
Esu dvynys, su avinais ankščiau niekaip nėjo rast bendros kalbos, vis ginčydavomės iki negalėjimo.
Bet jau 3 metai gyvenu su avinu biggrin.gif Ir viskas puiku. Jis užsispyręs bet ten kur reikia. Nesipykstam, pasiginčijam argumentuotai ir ieškom kompromisų visų biggrin.gif
Atsakyti
As pati esu Avinas. Su viskuo sutinku, kas cia buvo aprasyta apie charakterio savybes. Tik del tos romantikos galima pasigincyti. Bent jau as esu ziauri romantike...tiesa, mano draugas irgi avinas, jis, kaip vyras, tai romantika labai nepasizymi tongue.gif
Beje, gal pazistat daugiau avinu gyvenanciu seimose? Ta prasem avinas + avinas?
Anksciau sakiau, kad su avinu niekada nesugyvensiu, bet kol kas neblogai sutariam rolleyes.gif
Atsakyti
Aš dvynukė o mano draugas avinukas, tai sutariam labai gerai wub.gif . Na ir nesipykstam, diskutuojam abu labiau smile.gif šiaip galėčiau apie avinukus pasakyti, kad jie labai šilti ir draugiški žmogėliukai, nes daug draugų avinukų turių smile.gif tai tik vien pliusai biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras avinas. Daug savybių, priskiriamų avinams, tinka ir jam. Tik va dėl romantikos, tai galiu pasakyt, kad maniškis net labai romantiškas. Žvakės, gėlės, šampanas, gražūs žodžiai... Vakarienės prie žvakių. wub.gif Aišku, kai renkamės filmą vakarui, tai jau prikalbinti žiūrėti dramą ar romantinį filmą labai sudėtinga. Jamam kompromisą - romantinę komediją mirksiukas.gif Ir jei susipykstam, jis būna pirmasis, kuris eina meiliai taikytis. blush2.gif Nėra tokie jie blogi tongue.gif
Atsakyti
Sveiki. 4u.gif
Noriu ir as prisijungti prie Jusu. smile.gif
As visiskai sutinku su prettiness komentarais apie avinus. Mes su vyru esame bu avinai. O vaikai pas mus abu Jauciai. Visur kur neskaitydavau, tai visur rase, kad avinai kartu negali buti, bet mes jau kartu ta prasme vede apie 4 metus, o susitikinejome apie 5 metus.
Manau nesvarbu kokie zodiako zenklai, svarbu kad butu kompromisai. smile.gif
Atsakyti