Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas

na, as negaliu buti visiskai nepasiekiama, turiu rodyti kazkiek demesio, nes noriu suvilioti ji biggrin.gif bet siuo atveju mano avinelis linksmas, daug juokauja, bet yra letesnis uz mane, o as dvynuke. Tai jis pats sako kokia as hyperaktyvi ir kaip ji visur issitempiu biggrin.gif tai cia geras zenklas manyciau ar ne ? smile.gif
Atsakyti
Man su avinais labai gerai sekasi, nesu sutikusi tokio avino, su kurio nesutarciau clap.gif gathering.gif
Atsakyti
As esu avinas, o pagal metus - ozka biggrin.gif Tai tikrai - uzsispyrimo, o gal sakykim - kryptingumo - biggrin.gif per akis
Atsakyti
Kur būtų galima rasti nuorodą į pirmą temukę? :}
Atsakyti
Būtų žmonės kaip žmonės, bet vat turi kažko šlykštaus savo charakteryje. Beje, aš pati avinas lotuliukas.gif Sakyčiau reiktų išskirti impulsyvumą, durną užsispyrimą ir bent jau aš esu pastebėjusi, kad kol neklibini tai tikri ėriukai, bet tu pabandyk užkabinti - tai taip gausi atgal biggrin.gif Bent jau aš esu tikras gėris, kol nepradeda manęs erzinti, o va tada jau laikykitės, rėšiu viską tiesiai šviesiai.
Atsakyti
QUOTE(Lynes @ 2011 04 19, 11:27)
As esu avinas, o pagal metus - ozka  biggrin.gif Tai tikrai - uzsispyrimo, o gal sakykim - kryptingumo -  biggrin.gif per akis


aš lygiai taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady_ @ 2010 09 23, 23:26)
Maniskis avinas - tai dar nesu tokio uzsispyrusio zmogaus sutikusi, tokiu argumentu atranda, kad irodytu savo tiesa, kad kartais zado netenki ir atrodo sugalvok tu taip issisukti, pagristi  biggrin.gif  biggrin.gif  geriau patyleti vistiek nepergincysi  doh.gif . Labai zavi sugebejimas greitai atsiprasyti, bandymas taikytis. As esu veziukas ir susipykus galeciau, kad ir savaite nesneketi ir manes tas neerzintu, net padetu, nes man reikia apgalvoti viska, sudelioti pliusus ir minusus, o su avinu atvirksciai - tyla zudo, jam reikia viska cia ir dabar issiaiskinti smile.gif  didziause bausme - tyla. Avinai labai greitai uzsidega, bet greitai ir nurimsta. Nelabai sugeba taikytis prie kitu noru, viskas turi buti taip kaip jam atrodo. Nejaukiai jauciasi prie svetimu zmoniu, nemegsta nauju pazinciu. Labai pastovus ir istikimas. Visiskai neromantiskas ir nesentimentalus. Jei kanda tai kanda skaudziai ir i silpniausia vieta. Negali nusedeti vienoje vietoje ir nieko neveikti, viskas turi buti greitai greitai greitai. Niekada neleis kazkam uzlipti ant galvos, mano esantis pasaulio bamba.
Man is vis atrodo kad avinas ir vezys yra du nesuderinami dalykai  g.gif  visiskos priesingybes, bet vis del to, pliusas minusa traukia  biggrin.gif  biggrin.gif


MB avinas, aš - vėžys, tai čia kaip apie mudu parašyta lotuliukas.gif Aš kai supykstu - tyliu, tada jis sako "mežudyk manęs" biggrin.gif VIs dėlto kažkaip dažnai mes pykstamės, matyt dėl to, kad nei vienas nelinkęs nusileisti ir nutylėti blush2.gif

QUOTE(melynake*aviete @ 2011 03 23, 21:09)
spontaniškumas gal ir gerai kai sako užsisakom pica į namus smile.gif bet šiaip tai šita savybė mane daugiau erzina, nes būna susitari kad važiuosi ten ir ten, ir reikia išvažiuot o jis miega, arba tingi, arba blogas oras lauke, arba dar kiti nuotaikų pasikeitimai...tokio "spontaniškumo" nepakenčiu  doh.gif  schmoll.gif


Va va, tas "persigalvojau" mane žudo doh.gif

Mano tėvai abu avinai (nors mama tokia labai netipinė - jautri ir gera, tokia labiau "vėžiška"), MB avinas, porą draugių avelių, tai vienas teiginys, kuris tinka visiems, tai avino mąstymas "yra dvi nuomonės - mano ir neteisinga". Net jei supras, kad jo nuomonė klaidinga, vis tiek nepripažins ir ginčysis toliau doh.gif Po barnio apsisukęs gali apsimesti, kad nieko neįvyko (kaip man tuo tarpu reikia laiko "išsilaižyti žaizdas"). Visad turi turėti veiklos, nes sėdėdamas namie pradeda depresuoti. Geras organizatorius. NIekad nedarys ko nenori, nebendraus su kuo nenori. Užtai tikrai romantikos - nulis. Labai realistai. Aišku, apie užsispyrimą net nebekalbu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Negaga: 07 rugpjūčio 2011 - 10:40
oi kaip mane žudo tylėjimas, bet ką galiu padaryt tik kad netylėtų supykęs doh.gif
Atsakyti
avinai nemoka mokytis:( jiems atrodo, kad jie ir taip viska moka ir gali kitus to pamokyti.
ir dar paprastai eina ragais i siena, nors salia vartai.atidaryti.
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 08 07, 14:31)
avinai nemoka mokytis:( jiems atrodo, kad jie ir taip viska moka ir gali kitus to pamokyti.
ir dar paprastai eina ragais i siena, nors salia vartai.atidaryti.

na ne mokytis tai mes mokam, bet nieko iki galo, viską po trupinėlį...kol įdomu, o kai pasidaro nuobodu tai kam tada.
na eina eina, bet galų gale nusiramina, bet yra toks viens ženklas kur gali ir skylę padaryt ir vis vien ten pat muš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatališka @ 2011 08 07, 18:20)
bet yra toks viens ženklas kur gali ir skylę padaryt ir vis vien ten pat muš ax.gif



a tai koks cia butu, kazin? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 08 07, 20:35)
a tai koks cia butu, kazin? g.gif

jautis, tik vienas visada teisus
Atsakyti