Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas

QUOTE(vika8625 @ 2011 03 24, 23:34)
o kokios problemos ?

Absoliuciai skirtingi zmones, skirtingi poziuriai, mastymas, santykiu modulio supratimas ir t.t. Jis baisus namiseda, lb letas, o as aktyvus zmogus, mane is proto vesdavo jo letumas, sedejimas namie. O plius baisingas taupuolis, nu vnz kosmaras biggrin.gif
P.S. Jis visada teisus, niekada nepripazins savo klaidu ar netinkamo elgesio, savimyla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 25 kovo 2011 - 12:22
QUOTE(sbo @ 2011 03 25, 13:20)
Absoliuciai skirtingi zmones, skirtingi poziuriai, mastymas, santykiu modulio supratimas ir t.t. Jis baisus namiseda, lb letas, o as aktyvus zmogus, mane is proto vesdavo jo letumas, sedejimas namie. O plius baisingas taupuolis, nu vnz kosmaras biggrin.gif
P.S. Jis visada teisus, niekada nepripazins savo klaidu ar netinkamo elgesio, savimyla.

Tai cia ne tikras avinas ,jei letas ir namiseda. lotuliukas.gif Manau kad vyrai avinai ir moterys avinai visiskai skirtingi,kiek ju as pazystu.Kad klaidu nepripazysta ,tai tiesa blush2.gif Bet kad avinai leti,tai netiesa,as visur lekiu ,net klupdama! tongue.gif
Atsakyti
Matyt kazkoks netipinis avinas man pasitaike biggrin.gif

Bet mano tevas avinas - tai irgi namiseda, nieko jam nereikia, tik kompas ir kartais zvejyba...
Atsakyti
Mergaites, o kaip suvilioti avina? Esu dvynuke, na ir jis toks nenuspejamas kaip jus sakote biggrin.gif viena karto sako vienaip, kita karta kitaip, nesuprantu jo. Gal kokiu patarimu turite? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2011 04 13, 21:30)
Mergaites, o kaip suvilioti avina? Esu dvynuke, na ir jis toks nenuspejamas kaip jus sakote  biggrin.gif  viena karto sako vienaip, kita karta kitaip, nesuprantu jo. Gal kokiu patarimu turite? rolleyes.gif

Irgi bukite paslaptinga ir nenuspejama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2011 04 13, 21:30)
Mergaites, o kaip suvilioti avina? Esu dvynuke, na ir jis toks nenuspejamas kaip jus sakote  biggrin.gif  viena karto sako vienaip, kita karta kitaip, nesuprantu jo. Gal kokiu patarimu turite? rolleyes.gif


Nes pats nezino, ko nori biggrin.gif Bet labai nekreipciau demesio, nes pats greiciausia pamirsta ka kada sakes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2011 04 14, 11:42)
Nes pats nezino, ko nori  biggrin.gif Bet labai nekreipciau demesio, nes pats greiciausia pamirsta ka kada sakes  biggrin.gif

Tai ir taip ir palikt viska, kaip bus taip ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 03 24, 22:40)
Gal yra avinų gyvenanančių su ožiaragiais ?  ax.gif

yra:) viens kitą papildom, viens nugesina kits užkuria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2011 04 14, 17:16)
Tai ir taip ir palikt viska, kaip bus taip ? biggrin.gif


Na taip biggrin.gif Svarbiausia neikyrek, avinus dazniau domina tos, kurias sunkiau gauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2011 04 15, 10:02)
Na taip  biggrin.gif  Svarbiausia neikyrek, avinus dazniau domina tos, kurias sunkiau gauti  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2011 04 15, 10:04)

Na tai laikysiuosi tokios taiktikos: kartais priminsiu apie save, ir lauksiu rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2011 04 14, 09:28)
Irgi bukite paslaptinga ir nenuspejama  mirksiukas.gif

Sutinku drinks_cheers.gif Mano vyras avinas, ir ji tiesiog is proto veda mano paslaptingumas blush2.gif.
Papildyta:
QUOTE(Neatrastoji @ 2011 04 15, 01:03)
yra:) viens kitą papildom, viens nugesina kits užkuria biggrin.gif

drinks_cheers.gif Net nesugebeciau taip taikliai atsakyti. Mano vyras Avinas, o as Oziarage, daug metu susituoke, ir pas mus nera tos monotonijos, abu labai skirtingi.
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2011 04 15, 11:04)

Na tikrai ir as visu 200 procentu pritariu drinks_cheers.gif Buvau suuunkiai pasiekiama, as jam tokia pasikelus atrodziau....
Atsakyti