Įkraunama...
Įkraunama...

Avinas

O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 17:33)
O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys  biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones  4u.gif



kazin ar nekestingi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2011 03 23, 17:44)
kazin ar nekestingi... mirksiukas.gif


Na aisku, zmogus zmogui nelygu, bet kiek man teko pazinti avinu, jie taip greitai atsileidzia, tad apie kersta negali buti jokios kalbos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 17:51)
Na aisku, zmogus zmogui nelygu, bet kiek man teko pazinti avinu, jie taip greitai atsileidzia, tad apie kersta negali buti jokios kalbos  rolleyes.gif


atsileidzia tai greitai. bet savo vyrui jei ka padarau tai gaunu trigubai daugio to... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 16:51)
Na aisku, zmogus zmogui nelygu, bet kiek man teko pazinti avinu, jie taip greitai atsileidzia, tad apie kersta negali buti jokios kalbos  rolleyes.gif

mažai avinų pažįstat biggrin.gif Apie kerštą oi kiek minčių ir kalbos. Gerai, jei greit nepavyksta to padaryt, atsileidžia viskas laikui bėgant. Bet "ant karštųjų"... tik duok biggrin.gif
Mano aplinkoj daug avinų, kažkokiais magnetais užuodžiam viens kitą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 23 kovo 2011 - 19:06
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 16:33)
O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys  biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones  4u.gif


spontaniškumas gal ir gerai kai sako užsisakom pica į namus smile.gif bet šiaip tai šita savybė mane daugiau erzina, nes būna susitari kad važiuosi ten ir ten, ir reikia išvažiuot o jis miega, arba tingi, arba blogas oras lauke, arba dar kiti nuotaikų pasikeitimai...tokio "spontaniškumo" nepakenčiu doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 17:33)
O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys  biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones  4u.gif


oi nesutinku! gal čia likimo pokštas, bet beveik visi mano artimiausi žmonės (pradedant šeima, baigiant gdrauge ir vaikinu) yra avinai. Nė velnio jie nėra spontaniški g.gif o kad nekerštingi taip pat nesutinku biggrin.gif tik ne visi atvirai biggrin.gif ir iskart biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra avinų gyvenanančių su ožiaragiais ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 03 24, 22:40)
Gal yra avinų gyvenanančių su ožiaragiais ?  ax.gif

As oziaragis. tai neimanoma buvo man su avinu...
Atsakyti
o kokios problemos ?
Atsakyti
QUOTE(vika8625 @ 2011 03 24, 22:40)
Gal yra avinų gyvenanančių su ožiaragiais ?  ax.gif

yra 4u.gif As avinas ,vyras oziaragis,vede astunti metai ,kartu beveik 15 metu!As optimiste ,jis realistas,gyvenam liuksiskai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(radviliux @ 2011 03 23, 17:33)
O man ryskiausia Avino charakterio savybe yra - spontaniskumas - kas sove i galva, ta ir padarys  biggrin.gif
Be to, dar zavi tai, jog Avinai viviskai nekerstingi zmones  4u.gif

TIKRAI TAIP-viskas vyksta cia ir dabar ,palauk ar ryt pas mane nera lotuliukas.gif .O aisku pagaloju ka padariau jau ka nors tik padarius blush2.gif As tai tikrai nekerstinga,supykstu greitai,ir atsileidziu taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurora111 @ 2011 03 24, 22:43)


TIKRAI TAIP-viskas vyksta cia ir dabar ,palauk ar ryt pas mane nera lotuliukas.gif .O aisku pagaloju ka padariau jau ka nors tik padarius blush2.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti