Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

Mane irgi domina apsiaustelis, pas mane du bachuriukai bus apsirenge kostiumukais, kaip ir apsiausteliai visai nereikalingi, tik idomu ar juos visi deda g.gif
Atsakyti
QUOTE(turbo sraige @ 2009 07 29, 09:12)
Sveikos  4u.gif

Čia gal ne visai į temą, bet ar būtinas krikštynom apsiaustėlis ? Nes žiūriu labai daug kas daro  g.gif

Ir dar - ar batukus specialiai perkat krikštynom baltus? Kažkaip nesinori mokėt daug dėl vienos dienos(paskui vis tiek baltų batų nenešiosim) sakau gal išsinuomot kur būna ar  ką blush2.gif g.gif



QUOTE(ridzis @ 2009 07 29, 09:25)
Mane irgi domina apsiaustelis, pas mane du bachuriukai bus apsirenge kostiumukais, kaip ir apsiausteliai visai nereikalingi, tik idomu ar juos visi deda  g.gif

Sveikos, krikštynoms besiruošiančios mamytės mirksiukas.gif . Jūsų vadinamas apsiaustėlis yra skraistė. Tai naujas krikšto rūbas, kuris turi būti baltas ir uždedamas bažnyčioje, kai tai liepia padaryti kunigas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2009 07 29, 10:47)
Sveikos, krikštynoms besiruošiančios mamytės  mirksiukas.gif . Jūsų vadinamas apsiaustėlis yra skraistė. Tai naujas krikšto rūbas, kuris turi būti baltas ir uždedamas bažnyčioje, kai tai liepia padaryti kunigas  smile.gif

Sveiki o as norejau paklaust o ta skraiste butina ax.gif Isanksto dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 07 29, 08:53)
Sveiki o as norejau paklaust o ta skraiste butina ax.gif Isanksto dekoju uz atsakyma 4u.gif



Paskaitykit cia: http://www.viskaskri...noms.lt/aktualu

"Krikšto apeigoms turėti:
-krikšto žvakę;
-baltą krikšto drabužį;"

Nezinau ar baltas kriksto drabuzis, tai butinai turi buti skraiste, bet neseniai krikstijom savo dukryte, tai krikstijant kunigas sako kazkokius zodzius (tiksliai neprisimenu doh.gif ) apie balta drabuzi, tai kriksto mama (musu atveju) turejo uzdeti skraiste, o kriksto tetis uzdege zvake.
Atsakyti
Na, aš prie to pačio - dėl skraistės rolleyes.gif
Gal jau kažkur ir rašėt, bet nerandu - ar galima antram vaikiukui dėti krikšto skraistę, likusią nuo pirmojo krikštynų? g.gif
Kad žvakė turi būti kiekvienam atskira tai skaičiau, o kažin, kaip su skraiste?... Nes realiai tai ji tik bažnyčioj bus dedama, tai ar verta pirkti naują, kai spintoje turiu visai padorią? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja: 29 liepos 2009 - 15:54
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 07 29, 09:53)
Sveiki o as norejau paklaust o ta skraiste butina ax.gif Isanksto dekoju uz atsakyma 4u.gif

jei neturėsit savo krikšto rūbo paskykit prieš pačias apeigas kunigėliui, tada jie turi savo ir panaudoja krikšto apeigoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Leja @ 2009 07 29, 16:26)
Na, aš prie to pačio - dėl skraistės  rolleyes.gif
Gal jau kažkur ir rašėt, bet nerandu - ar galima antram vaikiukui dėti krikšto skraistę, likusią nuo pirmojo rikštynų?  g.gif
Kad žvakė turi būti kiekvienam atskira tai skaičiau, o kažin, kaip su skraiste?... Nes realiai tai ji tik bažnyčioj bus dedama, tai ar verta pirkti naują, kai spintoje turiu visai padorią?  rolleyes.gif

nebūtinai nauja, o jei turte dar savo laikų likusią , tai net dar geriau, nes tai gali likti kaip relikvija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leja @ 2009 07 29, 16:26)
Na, aš prie to pačio - dėl skraistės  rolleyes.gif
Gal jau kažkur ir rašėt, bet nerandu - ar galima antram vaikiukui dėti krikšto skraistę, likusią nuo pirmojo krikštynų?  g.gif
Kad žvakė turi būti kiekvienam atskira tai skaičiau, o kažin, kaip su skraiste?... Nes realiai tai ji tik bažnyčioj bus dedama, tai ar verta pirkti naują, kai spintoje turiu visai padorią?  rolleyes.gif

Žinoma, kad naujos nereikia, dar simboliškiau ir gražiau kai tą pačią skraitę dedasi visi vaikai: broliai seserys thumbup.gif
Mes savąją irgi laikysim sesutei (jeigu tik sesutė bus lotuliukas.gif ), nes ji tokia mergaitiška mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite001: 29 liepos 2009 - 17:07
QUOTE(ŠANTEL @ 2009 07 29, 09:53)
Sveiki o as norejau paklaust o ta skraiste butina ax.gif Isanksto dekoju uz atsakyma 4u.gif

Na kaip čia dabar pasakius g.gif Neturėsit nieko nenutiks, vis vien vaikiuką krikštys kunigėlis mirksiukas.gif Kiek man teko susidurti su šiuo reikaliuku (jei taip galima pavadinti), tai mamytės gan dažnai pasiklausia kunigo dėl skraistės. Vieni nereikalauja, kiti - reikalauja, treti - dar pasako, kad būtų tokia skraistė, kuri dengtų petukus ax.gif Tai va.

O nepamirškit to, kad su ta pačia skraiste galima krikštyti broliuką ir sesę, o ateityje - jūsų vaikiukas galės krikštyti ir savo atžalas rolleyes.gif
Atsakyti
noriu labai padekoti ******* kad padejo papuosti dukryte krikstynoms:))

user posted image
user posted image
Atsakyti
mano dukryte atrode taip,pati neriau,pasirodom ax.gif
user posted image
Atsakyti
Pasimaivysim ir mes smile.gif Kadangi viena šio forumo auksarankė mūsų užsakymo nebepriėmė, turėdama laiko rezervą, truputį nusižiūrėdama (bet tik viena akimi) krikšto rūbelius per porą mėnesių sumeistravau pati. Rankytėmis nuo A iki Z, nes netgi siuvimo mašinos neturiu tongue.gif Įkeliu tik pasirodyti - neparduodu ir apskritai nesuprantu, kodėl praėjus šventei žmonės taip nesaugoja šitų relikvijų g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Erszebeth[COLOR=red] Jus tikrai saunuole, didziuojuos tokiomis mamytemis. Ir kaip mielai, kaip savo rankudarbo rubeliais puosiasi vaikuciais. Na as kai krikstysiu savo busima leliu, tai nzn kaip cia bus su tais rubeliais. Gal ir rysiuos pati ax.gif
Atsakyti