Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

QUOTE(Ausrinka @ 2009 07 22, 14:36)
Noriu konsultacijos. Vienoj parduotuvėj sakė, kad storesnio lino drabužiai labai lamdosi ir patarė siūti iš plonesnio. Patarkit
Kiek žiūrėjau vaikučių modeliukų nuotraukas pas vieną supermamytę  - nu tikrai darbužiai tokie palamdyti ax.gif

deja 100 procentinis linas glamžysis kitaip ir nebus, jei norite,kad mažiau glamžytusi rinkitės liną su medvilne, galmžysis šiek tiek mažiau , bet man linas tuom ir žavus kuo labiau pasiglamžęs tuo gražiau, bet čia jau skonio reikalas 4u.gif , o lino storis mažai turi rekšmės, plonas linas gali būti labiau apdirbtas, sąlyginis dalykas, šiaip jis glamžosi biggrin.gif ,

-----------
Žinutė redaguota. Ištrintos nuotraukos. Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 lapkričio 2009 - 12:27
Gal galite kas patarti kur galima būtų Vilniuje rasti pirkti linilių skraisčių krikštynoms ir žvakučių, esu girdėjusi, kad yra tokių parduotuvyčių, tačiau nerandu kur verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(regita @ 2009 07 22, 14:59)
Gal galite kas patarti kur galima būtų Vilniuje rasti pirkti linilių skraisčių krikštynoms ir žvakučių, esu girdėjusi, kad yra tokių parduotuvyčių, tačiau nerandu kur  verysad.gif

manau turėtų būti dailės parduotuvėje, galbūt, nesu įsitikinusi 4u.gif
Atsakyti
O kur rasti tą dailės parduotuvyte 4u.gif gal dar žinote kas, kad ir šiaip kokias parduotuvytes kuriose būtų krikštynoms reikalingų daiktelių ax.gif daug dirbu, o po darbo jau vėloka po parduotuvyčių ieškot, nuo rytojaus atostogausiu, tai gerai būtų žinoti kur ieškoti visko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regita @ 2009 07 22, 15:13)
O kur rasti tą dailės parduotuvyte  4u.gif  gal dar žinote kas, kad ir šiaip kokias parduotuvytes kuriose būtų krikštynoms reikalingų daiktelių  ax.gif  daug dirbu, o po darbo jau vėloka po parduotuvyčių ieškot, nuo rytojaus atostogausiu, tai gerai būtų žinoti kur ieškoti visko  ax.gif

čia manau vilnietės jums gali daugiau papasakoti, aš tai pc vergė viską darau ir perku internetu lotuliukas.gif , man taip patogiau 4u.gif ,

ir dar nueičiau į sm temas pas rankdarbistes tai kai pamatysi kokių grožių panos sukuria tai nebesinorės ir parduotuvių, tikrai mamos išradingos ir nagingos, parduotuvėms toli iki jų gebėjimų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 22 liepos 2009 - 14:18
Žinau, Senamiestyje Pilies g. Bet viena lininė skraistė 100Lt
Atsakyti
QUOTE(Ausrinka @ 2009 07 22, 14:36)
Noriu konsultacijos. Vienoj parduotuvėj sakė, kad storesnio lino drabužiai labai lamdosi ir patarė siūti iš plonesnio. Patarkit
Kiek žiūrėjau vaikučių modeliukų nuotraukas pas vieną supermamytę  - nu tikrai darbužiai tokie palamdyti ax.gif

Visą informaciją jau suteikė Naktibalda mirksiukas.gif O aš dar norėjau pridėti, jog linas turi tokią savybę: kuo lininis audinys kokybiškesnis - tuo jis labiau glamžosi ax.gif
Atsakyti
pasirodom mes ax.gif kepuryte ir drugeliai, nerta ne mano, visa kita, mano


user posted image

ai, dar cia nera bateliu mano nertu, gal kada idesiu nuotraukyte apvilkto vaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamenka: 24 liepos 2009 - 20:27
o va kaip mes atrodem musu krikstynu diena
user posted image
user posted image
Atsakyti
o mes va kaip. Suknele linine pirkta, o rankinukas, kepuryte ir bolero mamo darbas ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
vaje kokiu groziu prisiziurejau, net akys apsalo wub.gif
bandau ir as savo dukrytes suknute parodyt.
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Čia gal ne visai į temą, bet ar būtinas krikštynom apsiaustėlis ? Nes žiūriu labai daug kas daro g.gif

Ir dar - ar batukus specialiai perkat krikštynom baltus? Kažkaip nesinori mokėt daug dėl vienos dienos(paskui vis tiek baltų batų nenešiosim) sakau gal išsinuomot kur būna ar ką blush2.gif g.gif

Atsakyti