Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

QUOTE(jjuurrggaa @ 2010 04 10, 22:29)
drinks_cheers.gif  Visiškai sutinku. Diskutuoti apie tai tikrai neverta  schmoll.gif . Užteršim šią gražią temą ir tiek  4u.gif  Tad geriau rodykit savo angelėlių apdarėlius, kuriuos pasirinkot krikštynų šventei ir pan  smile.gif

na kodėl , galim ir pakalbėt , pvz man nerti rūbeliai labai patinka wub.gif ypač mergaitėms, ir mažiems leliukams ax.gif , siūti taip pat patinka, jei tai ne kičas...turiu omeny turginį lygį doh.gif , tie atlasai visi ...sintetiniai kvarkalai.....baisiau nebūna , man labiausiai gaila,kad jų tiek užgrūsta ir iškreipia mamų skonį...pykit nepykit bet tai baisu, įdedu kaip pvz ir stilių

user posted image
Suknelė, pasiūta iš atlaso. Suknelės rankovės 3/4 .
Sijonas 'pustas", panašus į dėbeselį smile.gif, su įsiutu pakietinimmu (tiulis), papuoštas gėlytėmis.
Galimi dydžiai 62-86cm. doh.gif , ar kas gali įsivaizduoti 0 -1 metų vaiką su tokiu rūbu , man asmeniškai katastrofa

bet jei parduoda tai vadinasi perka cool.gif

iš tiesų patys šilčiausi ir gražiausi rūbeliai daryti savų rankomis wub.gif , jei mam ar būsima "kūma" nors kiek geba megzti, nerti, siūti darykit pačios, tai neįkainojam vertybė tegul ir nebus idealios kokybės, bet rūbelis iš širdelės yra labai gerai ax.gif , na ,o kam sunku...laiko trūkumas tikrai kreipkitės pas sugebančius daryti tai žmones, nes kad ir kas tai būtų tikiu, kad į rūbelį įdeda šilumos ir geros auros,

Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 10, 23:11)
įdedu kaip pvz ir stilių


Na taip, cia tortas musu akimis, bet yra zmoniu, kam grazu.. Toks zmoniu supratimas..
Savo kriksto mama ipareigosiu 'aprengti' zvake.. ax.gif Dabar cia taip pagalvojau. Jauna ji pas mane, sako - o ka man.. tai va bus viena is uzduociu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 10, 23:39)
Na taip, cia tortas musu akimis, bet yra zmoniu, kam grazu.. Toks zmoniu supratimas..
Savo kriksto mama ipareigosiu 'aprengti' zvake..  ax.gif Dabar cia taip pagalvojau. Jauna ji pas mane, sako - o ka man.. tai va bus viena is uzduociu  bigsmile.gif

na gražu tam ,kas nematė gražiau, tiesiog žmogus neturi pasirinkimo, eina į parduotuvę ir perką ką mato..randa...taip nejučia ir suformuoja žmogaus skonį ax.gif , nes jei parduotuvėje tai juk gražu ar ne taip...o jei dar kaina gerulė tai visai turbūt ir madinga , na gerai ...sakom gražu , bet iš vis sintetiniai aprėdais rengti vaiką sakau yra nusikaltimas biggrin.gif , žiemą šalta, vasarą be proto karšta blush2.gif , vaikai neturi dar suformuotos organizmo termoreguliacijos, todėl sušalti, perkaisti yra vienas juokas , tuomet jei norima tokiais puošti, bent patarčiau rinktis kuo natūralesnes medžiagas , čia kiekvieno skonio, be abejo ir piniginės reikalas, bet reikia nepamiršti kam tas rūbas skiriamas
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 11, 00:03)
bet reikia nepamiršti kam tas rūbas skiriamas

del visko, ka jus isvardinot, tai manau, kad tokie zmones net nesusimasto.. mes ziurime estetika, ekologija, stiliu, prasme, reiksme.. provincijos (ne pagal gyv. vieta) zmogui - tai ne aktualu. jie masto kitaip.. nuvedus i butika jis nematytu skirtumo su kalvariju pasiula..
Nesipleskim, tema ne apie tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 11, 00:17)
del visko, ka jus isvardinot, tai manau, kad tokie zmones net nesusimasto.. mes ziurime estetika, ekologija, stiliu, prasme, reiksme.. provincijos (ne pagal gyv. vieta) zmogui - tai ne aktualu. jie masto kitaip.. nuvedus i butika jis nematytu skirtumo su kalvariju pasiula..
Nesipleskim, tema ne apie tai  blush2.gif

o apie ką g.gif temos pavadinimas tai Krikšto rūbeliai, Modeliukai ir viskas apie juos , tai ir kalbam , žinai kodėl norisi kalbėti..,kad mamos pamatytų skirtumą ir žinotų į ką kreipti dėmesį , todėl manau kalbėti ne tik ,kad verta , bet ir būtina , bet tiek to biggrin.gif
p.s apie ekologiją galiu pasakyti tiek, kuo daugiau sužinau tuo man mažiau norisi jos, bet čia tikrai ne į temą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 10 balandžio 2010 - 23:24
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 10, 22:06)
CAPS mygtuka isjunkite 
Mano turbut minties nesupratot.. bliuskute irgi siuta, tik dekoruota neriniais. Bet vasarai mergaitems nerti rubeliai net labai gali atrodyti gaiviai, sventiskai. Pas mane bernas, tai as siusiu.. leliukui grazu nerta ir berniukui..
Bet cia bergdzia diskusija, nes tai gryn skonio reikalas kiekvieno 4u.gif

As ne konkreciai taikiau jums mirksiukas.gif Aplamai kalbejau apie save kas man grazu kas siaip sau Megstu yra graziu bigsmile.gif ir man bet tik aki paganyti ir tikrai pagal save as ju randu negausybe schmoll.gif Na nerasysiu konkreciai nes nenoriu pirsti savo nuomuones kitiems juk kekvieno tai reikalas kas jam grazu ta ir pasirinks 4u.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 10, 23:11)
na kodėl , galim ir pakalbėt , pvz man nerti rūbeliai labai patinka   ypač mergaitėms, ir mažiems leliukams   , siūti taip pat patinka, jei tai ne kičas...turiu omeny turginį lygį  doh.gif , tie atlasai visi ...sintetiniai kvarkalai.....baisiau nebūna , man labiausiai gaila,kad jų tiek užgrūsta ir iškreipia mamų skonį...pykit nepykit bet tai baisu, įdedu kaip pvz ir stilių

http://www.muminukas...o...a2[265].jpg
Suknelė, pasiūta iš atlaso. Suknelės rankovės 3/4 .
Sijonas 'pustas", panašus į dėbeselį smile.gif, su įsiutu pakietinimmu (tiulis), papuoštas gėlytėmis.
Galimi dydžiai 62-86cm.   , ar kas gali įsivaizduoti 0 -1 metų vaiką su tokiu rūbu , man asmeniškai katastrofa

bet jei parduoda tai vadinasi perka  cool.gif

iš tiesų patys šilčiausi ir gražiausi rūbeliai daryti savų rankomis  , jei mam ar būsima "kūma" nors kiek geba megzti, nerti, siūti darykit pačios, tai neįkainojam vertybė tegul ir nebus idealios kokybės, bet rūbelis iš širdelės yra labai gerai  , na ,o kam sunku...laiko trūkumas tikrai kreipkitės pas sugebančius daryti tai žmones, nes kad ir kas tai būtų tikiu, kad į rūbelį įdeda šilumos ir geros auros,

Sutinku thumbup.gif O kodel nepadyskutuoti juk tema tikrai apie rubus krikstui Tema numirs jei tik foto bus kelemos Manau nuomuones zmoniu apie drabuzelius irgi svarbios
Taip taip Naktibalda man irgi katastrofa doh.gif tokie drabuzeliai ir pritariu kad savom rankom pagaminti patis mieliausi
O parduotuvese uskisti tortai tai ziauru bet netgi pas mane seimoi sesuo nori anukei tortines suknios niekaip negaliu atkalbeti Tegu nesupyksta kitos bet as jai sakau kad tai zmogaus neskoniskumas ir senu laiku spekulentu apdaras ir t.t vyksta dideli gincai pas mus Mergaite 5 metu Siulau pasiuti ir ideti daug darbo nu nei per kur nesusisneku Jauciu pacia mergaite reiks itikinti kad torto nesidetu lotuliukas.gif


QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 11, 00:21)
o apie ką   temos pavadinimas tai  Krikšto rūbeliai, Modeliukai ir viskas apie juos , tai ir kalbam , žinai kodėl norisi kalbėti..,kad mamos pamatytų skirtumą ir žinotų į ką kreipti dėmesį , todėl manau kalbėti ne tik ,kad verta , bet ir būtina , bet tiek to
p.s apie ekologiją galiu pasakyti tiek, kuo daugiau sužinau tuo man mažiau norisi jos, bet čia tikrai ne į temą

Butinai reike kalbeti drinks_cheers.gif gal zmones susimastys Us orginaluma nieko nera graziau Tai mano nuomuone
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 11, 09:12)
As ne konkreciai taikiau jums  mirksiukas.gif

Kur pas jus skyrybos zenklai? Gi sunku skaityti tongue.gif

Tuos, ka jus cia pasisovete pakeisti, vargu ar skaito si foruma biggrin.gif
Atsakyti
pas mus juk doh.gif dar tokia nuomone, kad jei kuo daugiau bllizguciu ( ar blizgios medziagos, ar blizgiu siulu) , tuo brangesnis rubas. O per krikstynas juk reik pries aplinkinius pasipuikuot, kokiais "prabangiais" rubais ispuostas vaikiukas doh.gif lotuliukas.gif

Daug zmoniu, daug skoniu, daug nuomoniu . Kiekvienas renkasi kas jam grazu smile.gif

Atsakyti
Na ir as pasisakysiu, nes mes kaip tik po krikstynu ax.gif Kai ieskojau ko nors orginalaus ir dar siltenio savo merginai tai nieko neradau, teko gerai galva pasukti, aisku su suknyte mus isgelbejo mociute, ji auksaranke mezgeja tai reikejo tik surasti ko noriu, bet va ka uzvilkti "ant virsaus"-cia buvo klausimas. Susiduriau ir as su ta didziule beskonybe-tiuliu, silko ir sintepono kultu, fiu net paliesti kai kuriuos man buvo blink.gif brrrrrrrrrr. O va orginalaus nieko, aisku nebent ruosiesi pakloti 100lt uz apsiausteli doh.gif tada gal. Isgelbejimas SM nupirktas kailiukas thumbup.gif Dar susiduriau su ziauria komercija-visur kaip susitare aiskino kad skraiste BUTINA, aisku kai prie rubeliu ji tinka, jei lininiai, nerti, ar siaip - tada sutinku, bet mano atveju ji buvo visiskai ne i tema ir prasmes as jos nemaciau, paklaususi kunigo gavau atsakyma kad jei drabuzelis baltas-ji visiskai NEBUTINA biggrin.gif nes esme drabuzis, taip man pasake pats kunigas. Na va ir ko ne komercija...
O stai musu drabuzeliai, tik ne ant modeliuko, gyvai daug graziau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 12 balandžio 2010 - 14:33
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 11, 12:49)
Kur pas jus skyrybos zenklai? Gi sunku skaityti  tongue.gif

Tuos, ka jus cia pasisovete pakeisti, vargu ar skaito si foruma  biggrin.gif

nieko pakeisti nenoriu, bent aš, bet žinojimas ir nuomonių apsikeitimas, dar niekam nepakenkė, 4u.gif
Papildyta:
ramune.v--nuostabūs rūbeliai super tikrai labai gražu
Atsakyti
nertos kepurytes ir nerti batukai... wub.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2010 04 11, 16:05)
Na ir as pasisakysiu, nes mes kaip tik po krikstynu  ax.gif Kai ieskojau ko nors orginalaus ir dar siltenio savo merginai tai nieko neradau, teko gerai galva pasukti, aisku su suknyte mus isgelbejo mociute, ji auksaranke mezgeja tai reikejo tik surasti ko noriu, bet va ka uzvilkti "ant virsaus"-cia buvo klausimas. Susiduriau ir as su ta didziule beskonybe-tiuliu, silko ir sintepono kultu, fiu net paliesti kai kuriuos man buvo  blink.gif brrrrrrrrrr. O va orginalaus nieko, aisku nebent ruosiesi pakloti 100lt uz apsiausteli  doh.gif tada gal. Isgelbejimas SM nupirktas kailiukas  thumbup.gif Dar susiduriau su ziauria komercija-visur kaip susitare aiskino kad skraiste BUTINA, aisku kai prie rubeliu ji tinka, jei lininiai, nerti, ar siaip - tada sutinku, bet mano atveju ji buvo visiskai ne i tema ir prasmes as jos nemaciau, paklaususi kunigo gavau atsakyma kad jei drabuzelis baltas-ji visiskai NEBUTINA  biggrin.gif nes esme drabuzis, taip man pasake pats kunigas. Na va ir ko ne komercija...
O stai musu drabuzeliai, tik ne ant modeliuko, gyvai daug graziau  blush2.gif
http://hotimg23.fotk...IMGP6603-vi.jpg

Taip as manau kad susidurete su problema ,ka aprenkti ant virsaus
O gavosi kukliai ir graziai

QUOTE(Naktibalda @ 2010 04 11, 18:11)
nieko pakeisti nenoriu, bent aš, bet žinojimas  ir nuomonių apsikeitimas, dar niekam nepakenkė,  4u.gif
Papildyta:
ramune.v--nuostabūs rūbeliai super tikrai labai gražu

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Pakeisti nieks nieko ir nenori o padidskutuoti juk galime Ar cia tik foto galima ziureti? g.gif
Atsakyti