Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

ir dar keletas idėjų megztų kostiumėlių berniukams

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos. Norėčiau patarimo. Šį mėnesį planuojam krikštyti abu savo berniukus. 10m. ir 5m.
Kaip patartumėt aprengti tokius nemažus vaikus. Ir ar būtina ta skraistė tokiems dideliems vaikams? Kai suaugusius krikštyja nemanau kad deda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linapet @ 2010 04 02, 18:50)
Sveikos. Norėčiau patarimo. Šį mėnesį planuojam krikštyti abu savo berniukus. 10m. ir 5m.
Kaip patartumėt aprengti tokius  nemažus vaikus. Ir ar būtina ta skraistė tokiems dideliems vaikams? Kai suaugusius krikštyja nemanau kad deda? ax.gif

Gal galima pvz. kostiumukai kur būna juodos kelnės, liemenė, balti marškinukai, kaklaraištis g.gif Pirmai Komunijai šitaip rengia. Galima išnuomoti baltus kostiumus, ar šiaip kažkaip šviesiai.
Dėl skraistės. Šiaip teko dalyvauti vyresnių vaikų, jau paauglių krikštynose, tai: mergaitė per krikštynas buvo apsirengusi paprastai: juodos kelnės, baltas megztukas, nes krikštijo prieš Velykas, Didyjį šeštadienį berods, šalta buvo. O vietoj skraistės ją aprengė balta suknute. O berniukui vietoj skraistės uždėjo tokį įdomų baltą apsiaustą, nes ir buvo šalta. Šiaip tai reikėtų tartis dėl skraistės su kunigu: vieni daro vienaip, kiti- kitaip.
Atsakyti
QUOTE(Linapet @ 2010 04 02, 19:50)
Sveikos. Norėčiau patarimo. Šį mėnesį planuojam krikštyti abu savo berniukus. 10m. ir 5m.
Kaip patartumėt aprengti tokius  nemažus vaikus. Ir ar būtina ta skraistė tokiems dideliems vaikams? Kai suaugusius krikštyja nemanau kad deda? ax.gif

Sakyciau ir as ,kad deti tipo kostiuma ar liemene su marskinukais O del skraistes reiktu klausti kunigo ,jei kunigas nesutiktu dekite ne skraiste o tipo kriksto juosta
Atsakyti
ideju dar

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man tai mieli laisvo stiliaus kostiumukai bet kokiai progai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(li77 @ 2010 04 09, 13:15)
Man tai mieli laisvo stiliaus kostiumukai bet kokiai progai


Man irgi grazu.. vis metausi, koki siuti saviskiui, ar tokio tipo, ar bliuskyte su nertinukais kokiais tai..
Atsakyti
Aš būsiu krikštamotė, tai užsakiau, kad nunertų suknelę. nežinau, kodėl, bet labai jau pradėjo patikti viskas, kas nerta, megzta ir pan. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linapet @ 2010 04 02, 17:50)
Sveikos. Norėčiau patarimo. Šį mėnesį planuojam krikštyti abu savo berniukus. 10m. ir 5m.
Kaip patartumėt aprengti tokius  nemažus vaikus. Ir ar būtina ta skraistė tokiems dideliems vaikams? Kai suaugusius krikštyja nemanau kad deda? ax.gif



Labas rytas,

esu kažkada radus apie kriskto rūbelius kelis sakinukus... smile.gif tad kažkoki kriksto rubeli, nebutinai skraistę turi turėti bet kuris, kuris yra krikštijamas.. smile.gif juk yra ir rubeliai ant rankos dedami...


Krikšto skraistės negalima nei skolinti, nei parduoti, nei panaudoti kitam vaikui o juo labiau išmesti. bet dažnai tėveliai krikšto rūbelius maišo su krikšto skraiste, kuri turi svarbiausia reikšme, kaip ir krikšto žvake. Rūbeliai kuriais puošia tėvai svarbiausia turi būti švarus, o skraistė, kuri simbolizuoja baltą rūbą, skaistumą, švarumą ir tapima nauju žmogumi - be nuodėmės, yra svarbi. ja reikia saugoti iki gyvenimo pabaigos kaip ir žvakę. Pirmos Komunijos diena žvakė vėl uždegama o skraiste taip pat galima panaudoti arba kažkokia maža detale nuo jos. Ir vėl šie daiktai padedami saugojimui. sakoma krikšto žvakė turi baigti degti laidotuvių diena.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 09, 16:14)
Man irgi grazu.. vis metausi, koki siuti saviskiui, ar tokio tipo, ar bliuskyte su nertinukais kokiais tai..



QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 04 10, 00:31)
Aš būsiu krikštamotė, tai užsakiau, kad nunertų suknelę. nežinau, kodėl, bet labai jau pradėjo patikti viskas, kas nerta, megzta ir pan.  blush2.gif

NEZINAU BET ASMENISKAI MAN SIUTI DAIKTAI LABIAU PRIE SIRDIES TODEL NEI SAU NEI VAIKAMS NEMEZGU IR NENERIU O VASARA MANAU IR KARSTA MEGSTAIS DRABUZIAIS NA ZODZIU AS APIE MEGSTUS DAIKTUS TURIU SAVO NUOMUONE BET GERBIU IR JUSISKE JUK KIEKVIENAM SAVO IR DEL SKONIO NESIGINCISIM 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(aistruce @ 2010 04 10, 10:04)
Labas rytas,

esu kažkada radus apie kriskto rūbelius kelis sakinukus... smile.gif tad kažkoki kriksto rubeli, nebutinai skraistę turi turėti bet kuris, kuris yra krikštijamas.. smile.gif juk yra ir rubeliai ant rankos dedami...


Krikšto skraistės negalima nei skolinti, nei parduoti, nei panaudoti kitam vaikui o juo labiau išmesti. bet dažnai tėveliai krikšto rūbelius maišo su krikšto skraiste, kuri turi svarbiausia reikšme, kaip ir krikšto žvake. Rūbeliai kuriais puošia tėvai svarbiausia turi būti švarus, o skraistė, kuri simbolizuoja baltą rūbą, skaistumą, švarumą ir tapima nauju žmogumi - be nuodėmės, yra svarbi. ja reikia saugoti iki gyvenimo pabaigos kaip ir žvakę. Pirmos Komunijos diena žvakė vėl uždegama o skraiste taip pat galima panaudoti arba kažkokia maža detale nuo jos. Ir vėl šie daiktai padedami saugojimui. sakoma krikšto žvakė turi baigti degti laidotuvių diena.


ANKSCIAU TOKIU KAIP SKRAISCIU IR NEBUVO CIA YRA PATOBULINTA ANKSCIAU BUVO MEDZIAGOS JUOSTA PUOSTA IR JA NAUDODAVO VELIAU KOMUNIJAI SLIUBUI IR T.T TOKIA INFO RADAU APIE SENOVES KRIKSTA
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 04 10, 17:34)
NEZINAU BET ASMENISKAI MAN SIUTI DAIKTAI LABIAU PRIE SIRDIES

CAPS mygtuka isjunkite mirksiukas.gif
Mano turbut minties nesupratot.. bliuskute irgi siuta, tik dekoruota neriniais. Bet vasarai mergaitems nerti rubeliai net labai gali atrodyti gaiviai, sventiskai. Pas mane bernas, tai as siusiu.. leliukui grazu nerta ir berniukui..
Bet cia bergdzia diskusija, nes tai gryn skonio reikalas kiekvieno 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 10 balandžio 2010 - 21:07
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 10, 22:06)
Bet cia bergdzia diskusija, nes tai gryn skonio reikalas kiekvieno 4u.gif


drinks_cheers.gif Visiškai sutinku. Diskutuoti apie tai tikrai neverta schmoll.gif . Užteršim šią gražią temą ir tiek 4u.gif Tad geriau rodykit savo angelėlių apdarėlius, kuriuos pasirinkot krikštynų šventei ir pan smile.gif
Atsakyti