Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

Tagle-man patinka 2 var,arba siulau deti gelytes iki liemens,ir viena apacioje... ax.gif

o cia paltukas saltesniam periodui, kad mergytes nesusaltu... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Tagle, aš tai už variantą NR.1 bigsmile.gif Tik tas gėlytes kiek žemiau nuleisčiau užsukdama link krūtinytės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baikscioji @ 2010 03 16, 11:42)
Gal kas zino kur kaune nusipirkti lininio audinio? bigsmile.gif

4u.gif Laisves al. "Lino namai" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agv @ 2010 03 09, 17:39)
Sveikos mamytes, smile.gif  smile.gif  smile.gif  ruosiuosi liepos men. krikstyti dukryte ir noreciau, kad si svente butu grazi. bigsmile.gif  bigsmile.gif  Gal kas turite pasiulymu sventei?  4u.gif  4u.gif  4u.gif Taip pat noreciau pasipuostii vienodomis suknelemis su dukryte is lino.  g.gif  g.gif

Tada manau pats geriauses varijantas siutis venodas
Atsakyti
Sveiki, gal galetumet patarti, kur galima nusipirkti balta krikstynu rubeli - pelerina, kuri uzdedama vaikiukui kriksto apeigu metu?
Atsakyti
QUOTE(vadaiva @ 2010 03 17, 16:12)
Sveiki, gal galetumet patarti, kur galima nusipirkti balta krikstynu rubeli - pelerina, kuri uzdedama vaikiukui kriksto apeigu metu?

galima nusipirkti turguje medziagine,ar is organzos...
o jei nori nertos,tai reikia kreiptis i mezgejas:)
Atsakyti
keletas megztu ideju

user posted image
user posted image
user posted image





Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
QUOTE(Tagle @ 2010 03 16, 15:40)
kokiu daugybe graziu rubeliu!

as stai tokia suknele padariau is vilnos mazylei, cia kol kas tik susideliojau gelytes,tai negaliu apsipsresti ar be ju graziau ar su jomis...



O man gražesnis antrasis variantas. Toks žaismingesnis.
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 23 kovo 2010 - 21:40
Sveikos gal ir ne i tema as, bet irgi apie kriksto rubelius gi ax.gif
Mezga musu panytei kriksto suknyte ir vis masciau ka man su ta skraiste padarius, netinka tiuline ir viskas, o ir man grazios niekur negalejau rasti blush2.gif , nerta, megzta-irgi nebelipo nes kailiukas ant virsaus bus... masciau, masciau, skaiciau ar ji visai butina, nes kai mane krikstijo-ju nebuvo visai, buvo svarbu rubelis, skaiciau patarimus ir nusprendziau kunigo paklausti kai tariausi del kriksto laiko. Tai va jis mane patikino, kad kriksto skraiste NEBUTINA jei rubeliai yra balti, nebent jei ne balti ar siaip paprasti (kasdieniai), tada dedama balta skraiste. o taip jos gali ir nebuti, nes jis sake, kad baltas rubas ir yra tyrumo simbolis, kaip ir balta zvake. Susimascia kad daug kas dabar komercija is tu rubeliu ir aksesuaru pasidaro... bet cia jauciu nuo baznycios ir kunigo priklauso irgi...
Atsakyti
Ramune-del skraistes-man atrodo skraiste yra butina,ja uzmeta,kai krikstijamas vaikas,beto ja ir krikstynu zvake pasilieka.
Tai manau pasidaryk, bus tau ramiau ,net galima gabaliuka medziagos apnerti,kaip sioje foto... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Deja, bet skraiste nera butina. Butinas yra baltas kriksto rubas biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl skraistė ir krikšto rūbelių yra nemažai nuomonių. Vieni kunigai sako, jog ji nėra būtina (tokiu atvėju jie panaudoja savo turimą juostą, kurią uždeda mažyliui ir po to nuima), kitų nuomone - skraistė būtina, treti pasako ir jos formą - ji dar būtinai turi dengti pečius. Daug nuomonių yra, bet visi sutaria tik dėl vieno - krikšto apdarėliai turi būti šviesių spalvų, o skraistė bet kokiu atvėju - balta. Manau, geriausia, paklausti kunigo, kuris krikštys jūsų atžalėlę, kad apeigų metu nekiltų jokių nesusipratimų. Pvz, kai mes krikštyjom savo pipiriuką, prieš visą ceremoniją perspėjom kunigą, jog turim savo skraistę. Tai apeigų metu (nepamenu kada tiksliai) kunigas , berods krikšto tėveliui, liepė uždėti skraistę mažyliu ant pečių.
Atsakyti