Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

QUOTE(gosas @ 2010 02 09, 14:28)
Jyske mačiau vakar tik ne Vilniui o Kaune,bet manau jokio skirtumo g.gif



o kaip jie ten supakuoti tie gulbes pukai mezgimui Susidomejau g.gif
Atsakyti
Kaip is manes tokia mezgeja doh.gif Tai as nezinau ka ir atrasyti kabejo sniuras su pukais i kuri atkreipiau demesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir viskas O kaip mane nedomina as ir neabziurejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 10 vasario 2010 - 19:29
krikstyoms modeliukas. Man tai kepure tokia ispudingai atrodo wub.gif

user posted image
Atsakyti
puosnus jureiviskam stiliuje mezgtukas berniukui apie 1m amziaus... ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti

 i 
Pagrindinės skyrelio  taisyklės:

* Komercinė reklama forume draudžiama, todėl bet kokios komercinio/ platinimo/ reklaminio pobūdžio žinutės (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/ avatare/ pavadinime ir paraše) bus netoleruojamos ir šalinamos.

* Temose rašome tik tokias žinutes, kurios atitinka diskusijos arba forumo temą. Jei įkeliame nuotrauka, tai parašome ir komentarą jai.

* Nerašome žinučių, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu.

* Cituojame taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Jei atsakome į prieš tai buvusią žinutę, atsakymą rašome nenaudodami citatos.

* Temose talpinamos nuotraukos turi atitikti reikalavimus (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų).

* Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.

*  Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Primenu, kad švaru ten, kur nešiukšlina. Nepamirškite, kad mes patys kuriame savo virtualaus gyvenimo aplinką. Būkime tvarkingi .


Atsakyti
Norėjau paklaust tų, kas jau pakrikštijo savo aukselius ir buvo aprengę juos lininiais rūbeliais. Man asmeniškai labai gražios lininės suknutės mergaitėms, bet kažkaip daugumą jų aš esu mačius tik išlygintas ir ant pakabos pakabintas. Tada jos atrodo tiesiog super ir aš tirpstu tokias pamačius ax.gif Bet kaip jos atrodo kai ištrauki ja aprengtą vaiką iš autokėdutės g.gif kažkaip dar berniukų lininiai kostiumėliai ir pasiglamžę visai gerai atrodo, bet va dėl suknelės kažkaip abejoju doh.gif nes juk greičiausiai suknelė bus susiglamžius po užpakaliuku ir ten, kur diržai segasi, o visur kitur bus turbūt nesusiglamžius, ar ne? Ir dabar niekaip negaliu apsispręst dėl suknelės kokią pasirinkti: lininė man gražiau, bet nerta turbūt ne taip glamžytųsi, o ir pasiglamžius turbūt atrodytų geriau nei lininė, ar ne? Pasidalinkit patirtim, kas jos turit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eudora: 03 kovo 2010 - 12:10
QUOTE(Eudora @ 2010 03 03, 13:05)
Norėjau paklaust tų, kas jau pakrikštijo savo aukselius ir buvo aprengę juos lininiais rūbeliais. Man asmeniškai labai gražios lininės suknutės mergaitėms, bet kažkaip daugumą jų aš esu mačius tik išlygintas ir ant pakabos pakabintas. Tada jos atrodo tiesiog super ir aš tirpstu tokias pamačius  ax.gif Bet kaip jos atrodo kai ištrauki ja aprengtą vaiką iš autokėdutės  g.gif kažkaip dar berniukų lininiai kostiumėliai ir pasiglamžę visai gerai atrodo, bet va dėl suknelės kažkaip abejoju  doh.gif nes juk greičiausiai suknelė bus susiglamžius po užpakaliuku ir ten, kur diržai segasi, o visur kitur bus turbūt nesusiglamžius, ar ne? Ir dabar niekaip negaliu apsispręst dėl suknelės kokią pasirinkti: lininė man gražiau, bet nerta turbūt ne taip glamžytųsi, o ir pasiglamžius turbūt atrodytų geriau nei lininė, ar ne? Pasidalinkit patirtim, kas jos turit  4u.gif

Jei butu linas ne 100 procentu o truputi maisytas jis nesiglamzytu taip kaip jus galvojete Ta prasme ne 100 procentinis lininis audynys
Atsakyti
g.gif nu bet gi linas paprastai maišomas su medvilne, ar aš klystu? o medvilnė juk irgi glamži. Žodžiu, galvos skausmas ką rinktis - ar grožį ar praktiškumą doh.gif lotuliukas.gif
vis dar labai tikiuosi, kad atsilieps kokia mamytė, krikštijusi savo dukrytę su linine suknute blush2.gif ir parašys savo įspūdžius apie rūbelį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eudora: 03 kovo 2010 - 16:28
QUOTE(Eudora @ 2010 03 03, 17:26)
g.gif nu bet gi linas paprastai maišomas su medvilne, ar aš klystu? o medvilnė juk irgi glamži. Žodžiu, galvos skausmas ką rinktis - ar grožį ar praktiškumą doh.gif  lotuliukas.gif
vis dar labai tikiuosi, kad atsilieps kokia mamytė, krikštijusi savo dukrytę su linine suknute  blush2.gif ir parašys savo įspūdžius apie rūbelį ax.gif

buna linas su viskoze berods g.gif tai nesilamdo ( turejau tokias kelnes) . O suknytes mergytem dazniausiai neria is medvilnes , arba medvilnes su viskoze, kad butu blizgesys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eudora @ 2010 03 03, 12:05)
Norėjau paklaust tų, kas jau pakrikštijo savo aukselius ir buvo aprengę juos lininiais rūbeliais. Man asmeniškai labai gražios lininės suknutės mergaitėms, bet kažkaip daugumą jų aš esu mačius tik išlygintas ir ant pakabos pakabintas. Tada jos atrodo tiesiog super ir aš tirpstu tokias pamačius  ax.gif Bet kaip jos atrodo kai ištrauki ja aprengtą vaiką iš autokėdutės  g.gif kažkaip dar berniukų lininiai kostiumėliai ir pasiglamžę visai gerai atrodo, bet va dėl suknelės kažkaip abejoju  doh.gif nes juk greičiausiai suknelė bus susiglamžius po užpakaliuku ir ten, kur diržai segasi, o visur kitur bus turbūt nesusiglamžius, ar ne? Ir dabar niekaip negaliu apsispręst dėl suknelės kokią pasirinkti: lininė man gražiau, bet nerta turbūt ne taip glamžytųsi, o ir pasiglamžius turbūt atrodytų geriau nei lininė, ar ne? Pasidalinkit patirtim, kas jos turit  4u.gif

nerta taip nesiglamžytų, o medžiaginė suknelė iš ko ji bebūtų vis tiek glamžysis, nes taip pat sėkmingai glamžosi organza, šilkas, šifonas ir t.t iš ko bebūtų ta suknelė ji susiglamžys tik tiek,kad linui kaip ir dera glamžytis, o va jei koks šifonas susiglamžo tai panašu tuomet į ....nenoriu sakyt, nes gal kas nors puoš ar puošė tokia suknele tai mane užmėtys paskui biggrin.gif , nes jei svarbu Jums ,kad nesiglamžytų tuomet rinkitės megztą suknelę, nors ir jos pasiglamžo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eudora @ 2010 03 03, 17:26)
g.gif nu bet gi linas paprastai maišomas su medvilne, ar aš klystu? o medvilnė juk irgi glamži. Žodžiu, galvos skausmas ką rinktis - ar grožį ar praktiškumą doh.gif  lotuliukas.gif
vis dar labai tikiuosi, kad atsilieps kokia mamytė, krikštijusi savo dukrytę su linine suknute  blush2.gif ir parašys savo įspūdžius apie rūbelį ax.gif


Mes savo mažiukę krikštijom su linine suknute. Taip, ji pasiglamžė. Sunku buvo išlyginti idealiai, vis atrodė, kad vienoj ar kitoj vietoje išlenda raukšlelė. Bet šventės metu nekreipiau dėmesio į glamžymąsi. Dabar specialiai peržiūrėjau fotografijas, matosi, kad kiek pasiglamžiusi suknutė, bet labai tai "į akis nekrenta". ax.gif

Jei galvojate, kad jaudinsitės dėl glamžios medžiagos, tai gal geriau rinkitės nertus rūbelius arba ne liną. Bus ramiau ir nereikės gadintis nuotaikos šventės metu 4u.gif
Atsakyti
Is tiesu O Naktibalda gerai sako ,is ko besirinktumet vistiek glamzysis Tai siulau rinktis tas kas jūms graziause 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2010 03 03, 17:41)
buna linas su viskoze berods  g.gif  tai nesilamdo ( turejau tokias kelnes) .  O suknytes mergytem dazniausiai neria is medvilnes , arba medvilnes su viskoze, kad butu blizgesys  mirksiukas.gif

Ne taip lamdosi schmoll.gif ,kaip 100proc linas Neatrodai taip kaip is gerkles istrauktas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nors dabar manau nieks demesio nekreipe sekmingai vaikstau susilamdziyus ir irnesakyk.gif Svarbu nekarsta ir patogu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 05 kovo 2010 - 09:19