Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

QUOTE(Niviuke @ 2010 01 26, 17:55)
O mano svajone per dukrytes krikstynas apsirengti vienodai  wub.gif Bet nerandu kas mano svajone ispildytu...  verysad.gif

Super ideja vienodai pasipuošti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2010 01 26, 16:55)
O mano svajone per dukrytes krikstynas apsirengti vienodai  wub.gif Bet nerandu kas mano svajone ispildytu...  verysad.gif


Oi kokia graži įdėja wub.gif , man net į galva nebuvo atėja doh.gif , dar ir tėveliui, kokį nors elementą priderinkit, tada visai super bus thumbup.gif


QUOTE(antanina22 @ 2010 02 04, 17:49)
sveikos mamytes, gal galite isduoti paslapti kur butu galima pasiuti berniukui linini kostiumeli krikstynoms? kur jus radote skelbimus? beje jie tikriausiai labai brangus?pasidalinkite kiek mokejote

Rankdarbių skyrelyje tikrai turėtum rasti smile.gif
Atsakyti
stai kokie grazus modeliukai...

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollyk: 07 vasario 2010 - 19:03
QUOTE(Ingaule @ 2010 01 21, 10:52)
http://hotimg23.fotk...19/P7040599.jpg
mano nerta.

Ka daryti parduoti ,ar laikyti.?



net negalvokit parduoti,rubelis kaip ir sventas dabar, savotiska relikvija, tos sventes simbolis...gal Jusu mergytes savo dukryte juo sugalvos krikstyti ax.gif
Atsakyti
Suku galva doh.gif skraiste siuti su kapisonu, ar be? galvoju, jei be kapisono, tada kepuriuko reiktu, o jei su kapisonu, tada gal kepures nebutina g.gif ( vasaros gale planuojam krikstynas).
niu idomu, ka mano siuvejyte pasakys wub.gif ( dar daug laiko, tai nenoriu atsibosti su savo kvailais klausimais, per AZ blush2.gif )
Atsakyti
inram, patarčiau skraistę daryti tokią kokia Jums labaiu patinka mirksiukas.gif Kiek man teko siūti skraisčių, tai mamytės dažnaisuiai neatsižvelgia, ar dės kepuraitę mažyliui, ar ne. Nes dažniausiai, kai skraistė yra su kapišoniuku, ne visad jį deda ax.gif

Darykit, kaip Jums gražiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jjuurrggaa @ 2010 02 09, 13:11)
inram, patarčiau skraistę daryti tokią kokia Jums labaiu patinka  mirksiukas.gif  Kiek man teko siūti skraisčių, tai mamytės dažnaisuiai neatsižvelgia, ar dės kepuraitę mažyliui, ar ne. Nes dažniausiai, kai skraistė yra su kapišoniuku, ne visad jį deda  ax.gif

Darykit, kaip Jums gražiau  wub.gif

aciuks.gif tai va ir nezinau kaip graziau, ir taip ir taip blush2.gif arba visko reiks ir kepurytes ir kapisono doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2010 01 28, 13:22)
merginos gal zinote kur butu galima nusipirkti gulbes puko? mazajai mezgu suknyte ir niekur nerandu schmoll.gif Vilniuje.

Jyske mačiau vakar tik ne Vilniui o Kaune,bet manau jokio skirtumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(inram @ 2010 02 09, 14:25)
aciuks.gif  tai va ir nezinau kaip graziau, ir taip ir taip  blush2.gif  arba visko reiks ir kepurytes ir kapisono  doh.gif  blush2.gif

Mes siuvomes ir kepuryte, ir kapisona mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingaule @ 2010 01 21, 08:52)
http://hotimg23.fotk...19/P7040599.jpg
mano nerta.

Ka daryti parduoti ,ar laikyti.?




VAJETUS KOKS GROZIS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mieli,silti ,puosnus balti megztukai-galiu parduoti,jei kam reikia pasipuosti... ax.gif .

user posted image


Atsakyti
QUOTE(inram @ 2010 02 09, 13:04)
Suku galva  doh.gif  skraiste siuti su kapisonu, ar be? galvoju, jei be kapisono, tada kepuriuko reiktu, o jei su kapisonu, tada gal kepures nebutina  g.gif ( vasaros gale planuojam krikstynas).
niu idomu, ka mano siuvejyte pasakys  wub.gif ( dar daug laiko, tai nenoriu atsibosti su savo kvailais klausimais, per AZ  blush2.gif )


Tokios kepurytes labai fainai atrodo prie lininiu rubeliu
user posted image
Atsakyti