Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

-silti,minksti mezginiai saltesniam orui-suknele,kepure,skraiste,batukai...
user posted image
user posted image
laukiam pasirodant ant modeliuko...
Atsakyti
dar modeliuku vesiems orams ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O mano svajone per dukrytes krikstynas apsirengti vienodai wub.gif Bet nerandu kas mano svajone ispildytu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaule @ 2010 01 21, 18:38)
tai va ,kad butu pirkta tai gal negaileciau ,o dabar kai daug sirdies idejau tai ir gaila. soske.gif

Labai graži suknele net savo dukrytei norėciua tokios o jus gal kartais užsiimate tuo o pacios suknytės tai tikrai neparduociau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2010 01 26, 17:55)
O mano svajone per dukrytes krikstynas apsirengti vienodai  wub.gif Bet nerandu kas mano svajone ispildytu...  verysad.gif

Manau kad bet kuri mamyte kuri neria rubelius, padidinta varianta tikrai padarytu tik reikia pasiklausti mirksiukas.gif Turetu but labai grazu wub.gif
Atsakyti
merginos gal zinote kur butu galima nusipirkti gulbes puko? mazajai mezgu suknyte ir niekur nerandu schmoll.gif Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2010 01 26, 17:55)
O mano svajone per dukrytes krikstynas apsirengti vienodai  wub.gif Bet nerandu kas mano svajone ispildytu...  verysad.gif


Jei patinka nerti ar megzti rūbai, tai bus thumbup.gif Aš jau išsirinkau modeliuką megztos suknelės sau ir savo dukrytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(1cesna1 @ 2010 01 30, 07:07)
Jei patinka nerti ar megzti rūbai, tai bus  thumbup.gif Aš jau išsirinkau modeliuką megztos suknelės sau ir savo dukrytei  wub.gif



gal gali parodyt . Mna ir megztos nertos sukneles patinka thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As neparduociau,nes suknele,labai grazi wub.gif wub.gif wub.gif
Mergytei butu prisiminimas wub.gif
4u.gif
Atsakyti
Tikrai neparduočiau schmoll.gif labai graži wub.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal galite isduoti paslapti kur butu galima pasiuti berniukui linini kostiumeli krikstynoms? kur jus radote skelbimus? beje jie tikriausiai labai brangus?pasidalinkite kiek mokejote
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2009 06 28, 20:22)
Prašome šioje temoje dėti tik savo vaikučių/ krikšto vaikučių su jų krikšto rūbeliais nuotraukas arba iš interneto paimtas krikšto drabužėlių nuotraukas- pavyzdžius.

Čia laukiame žinučių, kuriose bus ne tik prisegtos nuotraukos ar paveiksliukai su krikštynų rūbelių modeliais (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų paveiksliuką, nuotraukoje negali būti nurodytas elektroninio pašto adresas, tinklapio adresas ar telefono numeris), bet ir plačiau pakomentuotas jos turinys, įdomiausi akcentai.  

Vien tik nuotrauka be komentaro bus ištrinta.

Dėkojame, kad laikotės temos taisyklių!

Moderatorė


darbstuoliukes-atsargiai su reklamom,nes moderatore gali atsiusti ispejima... verysad.gif
Atsakyti