Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto rūbeliai

Stai ir mes pasirodomuser posted image
Atsakyti
Tai gali buti ideja krikstynoms orams atvesus


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 23 rugsėjo 2009 - 15:13
dar grazi suknyte
wub.gif
user posted image
Atsakyti
o kokį grožį aš turiu wub.gif wub.gif

user posted image

tik nei schemos nei aprašymo sad.gif

iš bendraamžių skyrelio man mergaitės įdėjo, kad dukrai pasidaryčiau (mezgu pati), bet aš be aprašymų nemoku, o ir su aprašymais nelabai sad.gif
Atsakyti

 i 
Primenu, kad šioje temoje dalyviai parodo, pasigiria ir pasidalina krikštynų rūbelių modeliais.

Čia laukiame žinučių, kuriose bus ne tik prisegtos nuotraukos ar paveiksliukai su krikštynų rūbelių modeliais (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų paveiksliuką, nuotraukoje negali būti nurodytas elektroninio pašto adresas, tinklapio adresas ar telefono numeris), bet ir plačiau  pakomentuotas jos turinys, įdomiausi akcentai.  

Vien tik nuotrauka be komentaro bus ištrinta.

Šioje temoje ne vieta komercinio pobūdžio žinutėms, kuriose siūloma užsisakyti, įsigyti rūbelius ir pateikiami kontaktiniai duomenys, kainos.

Komercinio pobūdžio skelbimai bus trinami, o dalyviui skiriamas įspėjimas.

Dėkojame, kad laikotės temos taisyklių!

Moderatorė



Atsakyti
Norime ir mes pasigirti, kaip pasipuosem per krikstynas blush2.gif

user posted image

Kepuryte ir rankinuka mezgiau pati is merinosu vilnos, o linine suknyte ir skraiste pasiuvo SM mamyte ****** Aciu jai 4u.gif

user posted image

Mano princese buvo labai linksma per savo svente wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 lapkričio 2009 - 15:45
Mes ir pasirodom su savo krikstynu suknyte wub.gif Didziulis ACIUUU siuvejelei ***** aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif good.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 lapkričio 2009 - 15:47
o koks kitu metu kriksto drabuziu stilius bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 10 03, 14:47)
o koks kitu metu kriksto drabuziu stilius bus ax.gif

stilius gražus, nes madų šioje sferoje nėra, nors mada didžiausia lininis, o visa kita siuvėjos ir kleintės fantazijos vaisius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2009 10 03, 15:22)
stilius gražus, nes madų šioje sferoje nėra, nors mada didžiausia lininis, o visa kita siuvėjos ir kleintės fantazijos vaisius  4u.gif


Tai vat,tai atlasines,tai linines,tai nertos uzvaldo visus.Bet tikriausiai dar nieko naujo neatras iki kitu metu.Jau ir taip groziu daug,net akys raibsta
Atsakyti
Manau, atlasiniai, lininiai ar nerti rūbeliai - tai jau skonio reikalas ax.gif Juk kam patinka atlasinės, "tortinės" suknutės, niekad neužsinorės lininės ar nertos suknutės ir atvirkščiai mirksiukas.gif Kad ir kokia būtų mada, savo vaikui niekad neuvilkčiau per šventę sintetinių, orui nepralaidžių rūbelių schmoll.gif (čia mano nuomonė)
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2009 10 04, 00:46)
Tai vat,tai atlasines,tai linines,tai nertos uzvaldo visus.Bet tikriausiai dar nieko naujo neatras iki kitu metu.Jau ir taip groziu daug,net akys raibsta

žinoma atras , jei bus poreikis atsiras ir pasiūla biggrin.gif
Atsakyti