Įkraunama...
Įkraunama...

Aplikacijų siuvimas

Labai priklauso ar gerai masina atreguliota g.gif Manoji tai sutraukia medziaga -tai as storesniu paklijavimu paklijuosu.Ir rimulia12 -cia visai nesudetinga aplikacija irnesakyk.gif
Parodyk kai padarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 07 02, 20:06)
Manu ir tankus ir platus. Is pradziu planuoju retesniu tiesiog pridigsniuoti kad graziau paskui tankesniu apsisiutu.

as pritvirtinu paprasciausia siule koks 1-2mm nuo aplikacijos krasto, tada ant virsaus jau labai tankiu zigzagu apvarau, nes tas dvigubas zigzagas man grozio nepriduoda, bet kekviena atranda savas technologijas smile.gif , kaip graziau, kaip patogiau
Atsakyti
O gera tema, gaila kad nelabai aktyvi...

Darausi aš aplikaciją, paprastą lekalą pasidariau su kompu. Bėda ta kad jei pirma iškerpu medžiagą tai viskas labai bjauriai gaunasi, tai neapsisprendžiu ar man pirma gal pagrindinę detąlę apsųti o tada tik viską iškirpt ir jau siut prie medžiagos... ir nežinau geriau rankom ar mašina... MAšina greičiau, bet rankom siūlai gražesni... ir dar nesu savo buitine mašina siuvinėjus... ten kogero dantukus nuleidus viska reiktų daryt...
;
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 03 17, 12:22)
O gera tema, gaila kad nelabai aktyvi...

Darausi aš aplikaciją, paprastą lekalą pasidariau su kompu. Bėda ta kad jei pirma iškerpu medžiagą tai viskas labai bjauriai gaunasi, tai neapsisprendžiu ar man pirma gal pagrindinę detąlę apsųti o tada tik viską iškirpt ir jau siut prie medžiagos... ir nežinau geriau rankom ar mašina... MAšina greičiau, bet rankom siūlai gražesni... ir dar nesu savo buitine mašina siuvinėjus... ten kogero dantukus nuleidus viska reiktų daryt...
;

pirma prisiūkit paprastu dysgsniu tiesiu aplink paveiskliuką, tuomet apkirpkit, ir antrą kart pervažiuokit pasgal kraščiuką zigzagu , nepamirškit paklijuoti detalės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 17, 12:38)
pirma prisiūkit paprastu dysgsniu tiesiu aplink paveiskliuką, tuomet apkirpkit, ir antrą kart pervažiuokit pasgal kraščiuką zigzagu , nepamirškit paklijuoti detalės  mirksiukas.gif

oj ačiū Naktibalda
o turi omeni paklijuot tokia spec medžiaga ?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 03 17, 12:54)
oj ačiū Naktibalda
o turi omeni paklijuot tokia spec medžiaga ?

na taip yra tokie paklijavimai-siuvimo reikmenu parduotuvėse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 03 17, 15:25)
na taip yra tokie paklijavimai-siuvimo reikmenu parduotuvėse mirksiukas.gif


Aha nusipirkau jau smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
pamoką radau http://myhappycrazyl...ow-to-applique/
Atsakyti
Jūs man atleiskite, bet klausimas išsirutuliojo.

Ar visais atvejais siuvant buitine siuvimo mašina reikalingas paklijavimas. Apžiūrėjau kramonines aplikacijas ant vaiko rūbelių, tai ten siūta tiesiai ant pagrindinio audinio. (Tiesa taip turėčiau daugiau šansų visą medžiagą sugadint). O klausimas iškilo nes aplink namus radau pirkti tik pilką paklijavimą, o aplikacija šviesiai kreminė ir ta spaklijavimas ją tamsina. Bet siūti tiesiai ant pagrindinio audinio bijau. O smuklesnės detalytės kurios dėsis ant aplikacijos... ar jom irgi reik pakiljavimo. Labai jau standu gausis.

Įtariu durnai čia priklausinėjau, bet skaičiau skaičiau kiek kur ko radau ir vistiek iki galo nedaėjo.

Tai iš anksto sorry doh.gif
Atsakyti
jei medžiaga nebrizgi, pakankamai stabili galima ir neklijuoti mirksiukas.gif , o į pramonines jūs nežiūrėkit mirksiukas.gif , ten jie turi kitas technologijas ir automatines sistemas, namų sąlygom niekaip to nepadarysi 4u.gif

smulkių detalių klijuoti nereikia, iš vis jei pamatyčiau paveiksliuką (aplikaciją) manau būtų daug paprasčiau kalbėti, kokio smulkumo smulkios detalės, kurioje vietoje ta aplikacija iš vis bus? rūbas, ar aksesuaras ..tokie klausiami būtent sprendžiami kaip turi konkretų atvejį, pvz ant patalynės stipriai neklijuočiau, galbūt ik labai plonyčiu paklijavimu, kuris tik stabilizuotų ir leistų gražiau pritvirtinti, ant rankinės klijuočiau stipriai , kad neprarastų vaizdo, ant drabužio ...žiūrint kurioje vietoje, kelienams stipriai palaidinėje silpniau ir t.t , čia kaip ir medicinoj kiekvienas atvejis individualus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 19, 00:40)
jei medžiaga nebrizgi, pakankamai stabili galima ir neklijuoti  mirksiukas.gif , o į pramonines jūs nežiūrėkit  mirksiukas.gif , ten jie turi kitas technologijas ir automatines sistemas, namų sąlygom niekaip to nepadarysi  4u.gif

smulkių detalių klijuoti nereikia, iš vis jei pamatyčiau paveiksliuką (aplikaciją) manau būtų daug paprasčiau kalbėti, kokio smulkumo smulkios detalės,  kurioje vietoje ta aplikacija iš vis bus? rūbas, ar aksesuaras ..tokie klausiami būtent sprendžiami kaip turi konkretų atvejį, pvz ant patalynės stipriai neklijuočiau, galbūt ik labai plonyčiu paklijavimu, kuris tik stabilizuotų ir leistų gražiau pritvirtinti, ant rankinės klijuočiau stipriai , kad neprarastų vaizdo, ant drabužio ...žiūrint kurioje vietoje, kelienams stipriai palaidinėje silpniau ir t.t , čia kaip ir medicinoj kiekvienas atvejis individualus  biggrin.gif


user posted image

Čia ta aplikacija, dariau pati, smulkios detalės bus iš languotos drobelės, o pats meškis iš frotinės (Nes panašų miegmaišį turim). Bus ant apsaugėlės kūdikio lovelės. Meškis sprindžio dydžio.
Vakar bandžiau siūt. doh.gif smile.gif smile.gif Tai tos smulkios detalės ir šdrobėlės visai nieko prisisiuvo, na neskaitant kad nukreivavau vietom. O su frotine buvo sunku... norx ir nt paklijavimo dariau. Na tai man viskas nusišleivino ir darysiu iš naujo. Gerai, kad nors nesiūvau ant pagrindinės medžiagos.

Paklijavimą nusipirkau ploniausiąkokį radau, bet jis pilkas kažkoks... O reiktų balto. Tai gal teks dar paieškot.

Kažkaip lengviau įsivaizdavau viską,bet užsispyriau padaryut, nes fisokių fainų dalykų galima su tom aplikacijom prikurt.

na principą nuo šito nusibezdžioniavau http://www.mamasandp...4060202/type-i/

Dar pagalvojau gal per storu siūlu siuvu... Hm norėjau pažiūrėt koks, ale nėra numerio ant špūlės... Nu man regis už 110 storesnis... neturiu su kuo daugiau palygint.

Na atrodo viską surašiau, kas ant liežuvio... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 19 kovo 2010 - 10:54
QUOTE(srauni_upe @ 2010 03 19, 10:52)
user posted image

Čia ta aplikacija, dariau pati, smulkios detalės bus iš languotos drobelės, o pats meškis iš frotinės (Nes panašų miegmaišį turim). Bus ant apsaugėlės kūdikio lovelės. Meškis sprindžio dydžio.
Vakar bandžiau siūt.  doh.gif  smile.gif  smile.gif Tai tos smulkios detalės ir šdrobėlės visai nieko prisisiuvo, na neskaitant kad nukreivavau vietom. O su frotine buvo sunku... norx ir nt paklijavimo dariau. Na tai man viskas nusišleivino ir darysiu iš naujo. Gerai, kad nors nesiūvau ant pagrindinės medžiagos.

Paklijavimą nusipirkau ploniausiąkokį radau, bet jis pilkas kažkoks... O reiktų balto. Tai gal teks dar paieškot.

Kažkaip lengviau įsivaizdavau viską,bet užsispyriau padaryut, nes fisokių fainų dalykų galima su tom aplikacijom prikurt.

na principą nuo šito nusibezdžioniavau http://www.mamasandp...4060202/type-i/

Dar pagalvojau gal per storu siūlu siuvu... Hm norėjau pažiūrėt koks, ale nėra numerio ant špūlės... Nu man regis už 110 storesnis... neturiu su kuo daugiau palygint.

Na atrodo viską surašiau, kas ant liežuvio... smile.gif

nu tai ką galiu pakomentuoti, drobelė yra viena iš standesnių medžiagų todėl susitvarkei be problemų, na va o frote biggrin.gif , yra gėris aplikacijoms , bet.... ,kad paklijavai gerai, tada siūlyčiau dar tokį var apsiūk apie kraštą kontūrą tą meškio ne prie medžiagos tiesiog laisvesnius dygsniu, ir šiek tiek parauk ..patrauk (bet nesurauk), kad įgytų kraštai stabilumo, ,kad siuvant nesusistumdytų, tuomet prie medžiagos prisiūk tokį sutvirtintą reikalą, ir manau neturėtų būti problemų , įgūdžiai ir susikalbėjimas su medžiaga ateina per didelę praktiką ir kantrybę, taigi pimryn papsakosi kaip sekėsi 4u.gif
Atsakyti