Įkraunama...
Įkraunama...

Aplikacijų siuvimas

Sveikos,
Sugalvojau pagrazinti pizamos kisenele. Pasirinkau audini-lina, bei piesini, sugalvojau kad prisiusiu tankiu zigsagu. Bet iskilo labai daug klausimu. Piesinukas turi labai daug smulkiu detaliu. is pradziu issipiesiau visas smulkmenas atskirai. Bet pagalvojau kad bus labai sunku jas prisiuti. Tai dabar perpisiu lekaliukus is naujo. Pasirinkau pagridine spalvyte ir mastau kad ant jos prisiusiu smulkesnes, arba tiesiog kur nus tos pacios spalvos detales apzigzaguosiu forma.
Stai si piesinuka pasirinkau:
user posted image

Bet gal kuri tuo uzsiima ir galetu patarti ar teisingai mastau?
Atsakyti
man nerodo tavo paveiksliuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 06 29, 11:27)
man nerodo tavo paveiksliuko  g.gif

Nu va gal taip matysis
http://picasaweb.goo...601114328835330
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 06 30, 17:40)



Ohoho, na ir piešinuką išsirinkai doh.gif Jei esi pradedančioji, tai gali tekti nusivilti, čia tik su mašina tokį (jei nori tiksliai viską perteikti)
O šiaip tai aš darydama aplikacijas pirmiausiai prisiuvupagrinidnių spalvų (kurios būtų apačioje) detales, paskui ant jų siūnu mažesmes ar siuvinėju ką reikia. Bet gali ir neprisiuvusi dar apatinių ant drabužio, pirmiausiai ant tų pagrindinių detalių viską susiūti, susiuvinėti, ir tada viską akrtu - ant drabužio. Tada kitoje pusėje bus mažiau makalynės bigsmile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
smagus piesinukas
ir manau kad nesudetinga
as kur iamanoma kirpciau vientisa aplikacija ir kitas deciau ant virsaus ir apsiuvineciau smulkiu smulkiu zig-zag
rolleyes.gif
reiks pabandyti
smagi nuoroda
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 07 01, 08:56)
bigsmile.gif
smagus piesinukas
ir manau kad nesudetinga
as kur iamanoma kirpciau vientisa aplikacija ir kitas deciau ant virsaus ir apsiuvineciau smulkiu smulkiu zig-zag
rolleyes.gif
reiks pabandyti
smagi nuoroda
thumbup.gif


Sakai nesudėtinga? g.gif Reiškia čia aš pradedančioji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 07 01, 09:37)
Sakai nesudėtinga?  g.gif Reiškia čia aš pradedančioji  lotuliukas.gif

rolleyes.gif
nu as galvoju kad nesudetinga
tik labai letai ir kruopsciai reik visus krasciukus apsiuti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2009 07 01, 09:37)
Sakai nesudėtinga?  g.gif Reiškia čia aš pradedančioji  lotuliukas.gif

Jei aplikacija bus nedidelė, tai sunkoka visus apvalumus gražiai apsiūti. Šiaip teisingai Zhuvycia paaiškino 4u.gif Jei bus labai smulkus zigzagas, tai gali greitai aplikacija nubrigzti, ypač iš lino. Išslys audinio siulas iš po zigzago- ir skylė...
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 07 02, 11:55)
Jei aplikacija bus nedidelė, tai sunkoka visus apvalumus gražiai apsiūti. Šiaip teisingai Zhuvycia paaiškino 4u.gif Jei bus labai smulkus zigzagas, tai gali greitai aplikacija nubrigzti, ypač iš lino. Išslys audinio siulas iš po zigzago- ir skylė...

galima paklijuoti pačią aplikaciją plonu paklijavimu smile.gif
Atsakyti
Jau susikjirpau meski. Pagrida kirpau geltona ir paskui smulkesnes detales ant jo siusiu. Viska paklijavau flizelinu. Gaila fotiko bteriju neberandu nufotkinciau ideciau. Si vakara jei maze lesi bandysiu zigzaguoti.
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 07 02, 11:55)
Jei aplikacija bus nedidelė, tai sunkoka visus apvalumus gražiai apsiūti. Šiaip teisingai Zhuvycia paaiškino 4u.gif Jei bus labai smulkus zigzagas, tai gali greitai aplikacija nubrigzti, ypač iš lino. Išslys audinio siulas iš po zigzago- ir skylė...

g.gif
na tankus zigzagas bet platus turetu buti
kad pakankamai medziageles uzkabintu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2009 07 02, 18:32)
g.gif
na tankus zigzagas bet platus turetu buti
kad pakankamai medziageles uzkabintu  rolleyes.gif

Manu ir tankus ir platus. Is pradziu planuoju retesniu tiesiog pridigsniuoti kad graziau paskui tankesniu apsisiutu.
Atsakyti