Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios.8 tema

Kai iš ėriukų išauga milžinai,jie tampa dideli avinai... biggrin.gif
Atsakyti
Vienas - visada vienas, ir nieko daugiau, o du - jau vieno pradzia. smile.gif
Atsakyti
zverys gyvendami su mumis, tampa naminiais, o zmones, bendraudami tarpusavyje, tampa laukiniais (Heraklitas)
Papildyta:
Meile susideda is vienos sielos dviejuose kunuose..
Atsakyti
Arba eini per gyvenimą ir išmėgini viską, kas tau skirta, arba esi vujaristas, slapta stebintis, ką veikia kiti... (Nikole Kidman)
Atsakyti
Ar aš turėčiau įsižeisti tik dėl to, kad man įspyrė asilas? biggrin.gif
Atsakyti
kad nustatytum nepatenkinta veido israiska,reikia itempti 72 raumenis,kad nusisypsotum-tik 14 biggrin.gif
Atsakyti
”Gyvenimas man – ne greit sudeganti žvakė. Tai nuostabus fakelas, kurį paėmiau tik akimirkai, kad ryškiai liepsnojantį perduočiau ateinančiai kartai.“ (George Bernand Shaw)
----
„Tvirtai tikiu, kad šiandien mes esame savo likimo šeimininkai ir kad įstengiame nudirbti visus mūsų laukiančius darbus. Jeigu tikime savo reikalu ir tvirtai pasiryžome laimėti, pergalė nuo mūsų nenusigr깓
----
„Didžio svajotojo svajonės visada išsipildo su kaupu“ (Alfred Lord Whitehead)
-----
„Aš esu gyvenimo menininkas, o mano kūrinys yra pats gyvenimas“ (Suzuki)
----
„Vizija tampa tikra tik tada, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į įšorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia vidun, prabunda“ (Karlas Jungas)
----
„Daugybė žmonių kūnu ir protu gyvena labai ribotoje savo galimybių erdvėje. Tačiau kiekvieno viduje yra tokia gyvybės talpykla, kokios mes net negalime įsivaizduoti“ (William James)
----
„Gyvenime nebūna klaidų, tik pamokos. Nėra neigiamos patirties, tik galimybės tobulėti, mokytis ir eiti saviugdos keliu. Kovojant randasi tvirtybė. Net ir skausmas gali būti nuostabus mokytojas“
----
„Mėgau svajoti, o tuo pačiu metu mane kankino košmarai. Aš įveikiau košmarus svajodamas“ (Janas Solkas)
----
„Kai įvepia didis tikslas, jūsų mintys išlaisvėja, sąmonė ima plėstis visomis kryptimis, jūs atsiduriate naujame, didingame ir nuostabiame pasaulyje. Atbunda snaudusios jūsų galios ir gebėjimai, ir jūs susivokiate, kad esate kur kas didesni, nei kad pirmiau tarėtės esą.“
----
„Nieko didinga būti aukštesniam už kitą. Tikras didingumas – būti aukštesniam už save patį.“
Atsakyti
Aš gailiuosi tavęs tavo kivirčuose ir tavo susitaikymuose, nes jie yra kito lygmens, nei meilė. Meilė pirmiausia yra išklausymas tyloje. Mylėti- tai apmąstyti.

Meilė, tai visų pirma-išsižadėjimas, pasiaukojimas, o ne tik džiaugsmingas apsvaigimas.

Iš tiesų esame laisvi ne tuomet, kai mūsų dienos be rūpesčių, o naktys be norų ir sielvarto, bet greičiau tada, kai šie dalykai apipina gyvenimą, o jūs vistiek pakylat virš jų, nuogi ir be pančių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavega: 30 liepos 2009 - 18:08
Moterys kaip kriaušės... Pačios geriausios yra medžio viršūnėje.Daugelis vyrų nenori aukštai lipti, nes bijo nukristi ir susižeisti.Dėl to jie renka nukritusias ant žemės, kurios ne tokios geros, bet dar truputį normalios. Todėl kriaušės, esančios medžio viršūnėje, galvoja, kad su jomis kažkas negerai, nors iš tikrųjų jos yra PAČIOS GERIAUSIOS. Joms tik reikia sulaukti to žmogaus, kuris nepabijos užlipti g.gif
Atsakyti
QUOTE(excopas @ 2009 07 31, 15:34)
Moterys kaip kriaušės... Pačios geriausios yra medžio viršūnėje.Daugelis vyrų nenori aukštai lipti, nes bijo nukristi ir susižeisti.Dėl to jie renka nukritusias ant žemės, kurios ne tokios geros, bet dar truputį normalios. Todėl kriaušės, esančios medžio viršūnėje, galvoja, kad su jomis kažkas negerai, nors iš tikrųjų jos yra PAČIOS GERIAUSIOS. Joms tik reikia sulaukti to žmogaus, kuris nepabijos užlipti g.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Mes gyvename drauge, mūsų veiksmai ir atoveiksmiai nukreipti vieni į kitus, visgi visada ir visomis aplinkybėmis esame kiekvienas sau. A.Huxley smile.gif
Atsakyti

Tik velnias ir šuo yra biedni, bo velnias neturi dūšios, o šuo neturi kišenės.
O mes visi ką nors turime.
Atsakyti