Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios.8 tema

"Pyktis ir pavydas eina greta. Nuolatinis pavydas atveda iki begalinio pykčio, taip kyla ir karai". [Oskaras Vaildas]

"Jeigu uzdarysite duris visoms klaidoms, tiesa liks uz duru...."


„Penkeriu vaikas be jokio gailescio trauko vabalo kojytes, nes jam TIK IDOMU. Gailescio dar nesupranta, jis ateina su patirtimi.“



Man nereikia pilkų žmonių. Jie neįdomūs ir vienodi. Man nereikia žmonių, kurie neturi ką pasakyti ir visuomet pokalbį pradeda fraze: Labas. Kaip sekasi? Tarsi jiems rūpėtų. Man nereikia žmonių, kurie yra normalūs ir įprasti. Man nereikia žmonių, kurie visuomet pritaria daugumai ir niekuomet nedaro nieko neįprasto. Man nereikia normalių žmonių. Normalūs žmonės gyvena normaliuose namuose, daro normalius dalykus ir dirba normalius darbus. Normalius žmones galima sutalpinti į rėmus. Nes jie yra tipiški. Juos galima apibūdinti vienu žodžiu : blondinė, mergišius, skustagalvis. Man reikia kitokų žmonių. Tokių, kuriuos sunku apibūdinti. Jie nepaprasti, nes jie kitokie. Jie nebijo išsiskirti, nebijo būti savimi ir save išreikšti. Jie nelaiko savęs savyje. Jų neįsprausi į dėžę su užrašo iš vieno žodžio. Jų nepažinsi per vieną dieną. Tokių žmonių man reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @@vandeniuke@@: 28 lapkričio 2009 - 10:24
QUOTE(floridija @ 2009 11 27, 23:44)
"Yra legenda apie pauksti, kuris gieda tiktai viena vieninteli karta gyvenime, bet graziau nei kas kitas sioje zemeje. Palikes lizda, jis leidziasi ieskoti erskeciu krumo ir neturi ramybes tol, kol suranda. Tada pragysta tarp dygiu saku ir spausdamasis krutine prie ilgiausio, astriausio spyglio, persiveria sirdi. Mirties akimirka, uzmirses viska, jis gieda taip, kad jam neprilygsta nei vieversys, nei lakstingala. Nepaprasta jo giesme, vienintele gyvenime, ir uz ja atiduodama gyvybe. Taciau visas pasaulis klausosi nusciuves ir Dievas sypso danguje. Nes tai, kas geriausia, atitenka per didziausias kancias. Bent taip sako legenda."

Koalina Makalou "Erskeciu pauksciai"

Labai patiko šita knyga ir šitie žodžiai wub.gif
Atsakyti
Girdyk karvę nors ir kakava, vis vien neišmelši šokolado lotuliukas.gif .
J.S.Lecas

…o kas tau sakė, kad turi būti laimingas?
R.Gavelis



Vakarais, kai pulkai naktinių drugelių skrenda į mano žvakę, vis mąstau: o ką daryt, kad į šviesą veržtųsi ir žmogus?
Padegu tėvo dvartą.
Ir šit jau lekia su naktinėm pižamom smagūs kaimynai...
Yra žmoguje tie šviesieji pradai! Tik reikia mokėt juos pažadint.

J.Erlickas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvenu gerai: 28 lapkričio 2009 - 15:31
QUOTE(gyvenu gerai @ 2009 11 28, 15:30)
Vakarais, kai pulkai naktinių drugelių skrenda į mano žvakę, vis mąstau: o ką daryt, kad į šviesą veržtųsi ir žmogus?
Padegu tėvo dvartą.
Ir šit jau lekia su naktinėm pižamom smagūs kaimynai...
Yra žmoguje tie šviesieji pradai! Tik reikia mokėt juos pažadint.

J.Erlickas


lotuliukas.gif Dievinu šį rašytoją. wub.gif
Gal pasikartos, bet parašysiu dar vieną jo mintį. bigsmile.gif

"Praeina meilė - lieka pagarba. Bet su gerbiamu žmogumi tai negali krėsti visų tų kvailysčių… Užtat ir vėl ieškom tų, kurių negerbiam…"
J. Erlickas
Atsakyti
QUOTE(Mable @ 2009 11 28, 16:09)
lotuliukas.gif  Dievinu šį rašytoją.  wub.gif


Man irgi jis labai patinka thumbup.gif . Įmesiu dar keletą mirksiukas.gif


Tuščios viltys
Praėjo žiema... Ir pavasaris praeis...
Ateis ir praeis vasara... Paskui – ruduo..
Galvoju: ir ko jie čia valkiojasi?

Kliūtys kelyje
Žiemą, žvelgdamas pro langą, vis jaudinuos, kad žmonės gali nenueit, kur reikia.
Štai ponas, klampojantis per gilų sniegą, toks panašus į kolūkietį.
Moteris, stumianti automobilį, - visai kaip tarybinė.
Žiema labai kenkia Lietuvos įvaizdžiui.

Grožio kontūrai
Tyli naktis... Tamsiam danguj spindi šaltos žvaigždės...
Kas man iš to?
Įlendu į krosnį ir tupiu.
Vakare tu pakuri krosnį. Rūkdamas, rėkdamas rėplioju aukštyn. Išlendu pro kamino skylę - koksai dangaus gražumas!
Bet kiek reikia iškentėt, kad tai įvertintum!

Spinduliai
Pavasario naktimis mėgstu padeginėt kaimynų trobesius.
Daugelis žolę degina... Vabalėliai taigi visai nekalti. Apie žmones to nepasakysi. Kitas gal ir susimąstys...
Ir nauda, ir pramoga.
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2009 11 28, 18:47)
Man irgi jis labai patinka  thumbup.gif . Įmesiu dar keletą  mirksiukas.gif
Tuščios viltys
Praėjo žiema... Ir pavasaris praeis...
Ateis ir praeis vasara... Paskui – ruduo..
Galvoju: ir ko jie čia valkiojasi?

Kliūtys kelyje
Žiemą, žvelgdamas pro langą, vis jaudinuos, kad žmonės gali nenueit, kur reikia.
Štai ponas, klampojantis per gilų sniegą, toks panašus į kolūkietį.
Moteris, stumianti automobilį, - visai kaip tarybinė.
Žiema labai kenkia Lietuvos įvaizdžiui.

Grožio kontūrai
Tyli naktis... Tamsiam danguj spindi šaltos žvaigždės...
Kas man iš to?
Įlendu į krosnį ir tupiu.
Vakare tu pakuri krosnį. Rūkdamas, rėkdamas rėplioju aukštyn. Išlendu pro kamino skylę - koksai dangaus gražumas!
Bet kiek reikia iškentėt, kad tai įvertintum!

Spinduliai
Pavasario naktimis mėgstu padeginėt kaimynų trobesius.
Daugelis žolę degina... Vabalėliai taigi visai nekalti. Apie žmones to nepasakysi. Kitas gal ir susimąstys...
Ir nauda, ir pramoga.


labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Paukščių takas-mylinčių širdžių sūpuoklės. Tačiau vieniša mylinti širdis niekada nepakils į tenai.
Atsakyti
Gyvenimas - tarsi saldainiu dėžutė, niekada nežinai, koki paimsi.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 11 28, 11:27)
Labai patiko šita knyga ir šitie žodžiai  wub.gif


man ir patiko, bet dar reikėjo ir pabaigą pacituoti smile.gif nes tik tada šie žodžiai įgauna dar gilesnę prasmę smile.gif
Atsakyti
"Prisiminti tuščią širdį-neįmanoma.Ji niekada tuščia nebuvo. "

"Mes visi renkames gyvenimo kelia - kuo norime buti, su kuo bendrauti, kur praleisti laika. Bet daznai tenka permastyti vertybes, kai pamatome, jog praejo daug laiko, o mes vis dar stovime toje pacioje baloje."
Atsakyti
Paslaptis- tai lyg paukštis narvelyje, ji vis veržiasi i laisvę

iš vaikystės įstrige žodžiai smile.gif
Atsakyti
Viskas pigu, ką galima sutvarkyti už pinigus. E. M. Remarkas
Atsakyti