Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios.8 tema

// Gyvenime visada laimi tas, kuris myli maziau...
Atsakyti
Laimė yra tada, kai mintys sutampa su darbais - (Gandis)
Atsakyti
"Meilė - laukinė galia. Kai stengiamės ją valdyti, ji mus sunaikina. Kai stengiamės įkalinti, paverčia vergais. Kai mėginame suprasti, supainioja mus ir sutrikdo. Ši galia žemėje yra tam, kad suteiktų mums laimės, kad priartintų mus prie Dievo ir prie mūsų artimo. Bet mylint taip, kaip dabar mylime, kiekvienai ramybės minutei tenka valanda sielvarto".

(P.Coelho "Zahiras" )
Atsakyti
4u.gif
sveikos, seku sia tema....kasdien paskaitau...pasisemiu isminties...aciu, merginos, uz sia temele...

Nesakyti tiesos yra dvi priezastys-viena is ju ta, kad melas padeda gauti tai, ko tu nori, o kita-kad melas padeda neizeisti ar nesuzeisti pasnekovo.

/Jodi Picoult, Mano sesers globejas/

...zmones, kuriuos tu myli, gali tave nustebinti kiekviena diena. Kad galbut tikroji musu esme yra ne tai, ka mes darome kiekviena diena, bet tai, ka galime padaryti, kai patys to maziausiai tikimes.

/Jodi Picoult, Mano sesers globejas/
Atsakyti
Bendraudami su kitais geriau suvoksime ir pačius save
Claude de Milleville
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksiukė: 13 spalio 2009 - 21:25
//Pats populiariausias melas šioje planetoje :"Kai aš gausiu tai ko noriu, aš busiu laimingas."
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2009 10 13, 21:35)

Nesakyti tiesos yra dvi priezastys-viena is ju ta, kad melas padeda gauti tai, ko tu nori, o kita-kad melas padeda neizeisti ar nesuzeisti pasnekovo.

/Jodi Picoult, Mano sesers globejas/

...zmones, kuriuos tu myli, gali tave nustebinti kiekviena diena. Kad galbut tikroji musu esme yra ne tai, ka mes darome kiekviena diena, bet tai, ka galime padaryti, kai patys to maziausiai tikimes.

/Jodi Picoult, Mano sesers globejas/


Nuostabios mintys ir dar nuostabesne knyga wub.gif Ten tiek galima pririnkti citatu tinkanciu siai temai, kad rekomenduociau geriau perskaityti visa knyga rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Rytojus yra pats svarbiausias gyvenime dalykas... Ateina pas mus vidurnaktį labai švarus, nepriekaištingas, patiki mums savo likimą. Jis tikisi, kad mes kai ko pasimokę iš vakar. (Dž. Vainas)
Atsakyti
"Iš tiesų bėda, jei aš ištiesiu tuščią saują į žmones ir nieko negaunu; tačiau visai beviltiška, jei ištiesiu pilną saują ir nerandu, kas imtų." (Kahlilis Džibranas)
Atsakyti
Iš klaidų gimsta sėkmės galimybės smile.gif
Atsakyti
vakar vakare perskaiciau nuostabia minti, posaki apie meile, mane taip suzavejo, kad asaryte isspaudziau 4u.gif
Infatiliska meile grindziama principu: "As myliu, nes esu mylimas."
Brandi meile vadovaujasi kitu principu: "As esu mylimas, nes pats myliu."
Nesubrendusi meile teigia: "As myliu tave, nes tu man esi reikalingas."
Brandi meile sako: "Tu man esi reikalingas, nes as myliu tave." smile.gif

ir pagalvojau kaip mes daznai mes daznai sakom: as myliu tave, nes esi reikalingas man smile.gif (cia apie save ir drauga kalbejau, bet manau ne tik mums taip yra smile.gif)
Atsakyti
Nėra prasmės prisiminti praeitį, jei ji neturi įtakos dabarčiai. (Č.Dikensas)
Atsakyti