Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios.8 tema

QUOTE(Kroja @ 2009 10 03, 16:11)
Tikiuosi, kad kadanors tai supras tie, kuriems ypatingai svarbu KIEK jie turi, KA veikia ir KUR jie yra ...  ir visai nesvarbu, kad bus per vėlu, svarbu, kad tai nutiktų  mirksiukas.gif ..., o viskas galėjo būti visai kitaip ...  smile.gif  smile.gif
CarpeDiem, labai graži mintis  smile.gif Gal ji iš kokios knygos?

Aciu, Kroja 4u.gif dziugu, kad patiko! Tik gaila pati nzn kas siu zodziu autoris. Dar nuo seniau turiu juos issisaugojus. drinks_cheers.gif


// Gamta pasake moteriai: buk graži, jei gali, buk išmintinga, jei nori, bet buti protinga tu privalai. /P.Bomarže/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 04 spalio 2009 - 01:49
Yra žmoniu, kurie sėdi
Dievui ant kelių ir
monotonišku balsu
skaito puslapių puslapius iš
aptriušusios maldaknygės...
Atsakyti
"Vizija tampa tikra tik tada, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į išorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia vidun- prabunda". Karlas Jungas
Papildyta:
"Ne būtinybė, o atsitiktinumas yra sklidinas burtų. Jeigu meilei lemta tapt neužmirštama, nuo pat pirmos akimirkos prie jos turi lėkti atsitiktinumai, tarsi paukščiai ant Pranciškaus Asyžiečio pečių"...

Milan Kundera

Papildyta:
"Ir man rodos, jei tu pašauktum mane iš mirties patalo, aš rasčiau jėgų pakilti ir nueiti su tavim..."
(Novelė-Nepažįstamosios laiškas)
Stefanas Cveigas
Atsakyti
Tu myli todėl, kad myli. Visai nėra priežasties, kodėl myli.
Atsakyti
"Esu tas, kas būsiu, o ne kas buvau."
Romainas Rolandas
Atsakyti
[quote=vijamija,2009 10 04, 16:02]

"Ne būtinybė, o atsitiktinumas yra sklidinas burtų. Jeigu meilei lemta tapt neužmirštama, nuo pat pirmos akimirkos prie jos turi lėkti atsitiktinumai, tarsi paukščiai ant Pranciškaus Asyžiečio pečių"...

Milan Kundera

Kokie teisingi žodžiai ir kaip tinka man...
Atsakyti
Vyrams įtikti neįmanoma. Kai elgiesi su juo gražiai, jis tau sako, kad įsimylėjai. Jei ne, pareiškia, jog esi išdidi. Jei ginčijiesi su juo, išvadina užsispyrusia ožka. Jei tyli, nutaria, kad neturi smegenų. Jei jo nemyli, stengiasi tave užkariauti. Jei jį dievini - palieka. Jei atsisakai su juo mylėtis, pareiškia, kad jo nemyli. Jei sutinki tai daryti, tik įsitikina, kad esi pigi. Jei pasidalini su juo problemomis, dūsauja, kad vargini. Jei nepasakoji - įsižeidžia, kad nepasitiki. Jei baries, sako, kad elgiesi tarsi auklė. Jei jis šaukia - tai todėl, kad tavimi rūpinasi. Jei sulaužai pažadą, vadinasi, tavimi negalima pasitikėti. Jei jis sulaužo savąjį, pasirodo, buvo priverstas taip padaryti. Jei jį įskaudini, esi žiauri. Jei taip pasielgia jis - paaiškėja, kad tu per jautriai reaguoji. Jei duotum paskaityti šį aprašyma vyrams, jie prisiektų, kad tai neteisybė. Jei neduotum - tai išvadintų egoiste...
Atsakyti
Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja.
/ Oskaras Vaildas /
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2009 10 05, 14:38)
Vyrams įtikti neįmanoma. Kai elgiesi su juo gražiai, jis tau sako, kad įsimylėjai. Jei ne, pareiškia, jog esi išdidi. Jei ginčijiesi su juo, išvadina užsispyrusia ožka. Jei tyli, nutaria, kad neturi smegenų. Jei jo nemyli, stengiasi tave užkariauti. Jei jį dievini - palieka. Jei atsisakai su juo mylėtis, pareiškia, kad jo nemyli. Jei sutinki tai daryti, tik įsitikina, kad esi pigi. Jei pasidalini su juo problemomis, dūsauja, kad vargini. Jei nepasakoji - įsižeidžia, kad nepasitiki. Jei baries, sako, kad elgiesi tarsi auklė. Jei jis šaukia - tai todėl, kad tavimi rūpinasi. Jei sulaužai pažadą, vadinasi, tavimi negalima pasitikėti. Jei jis sulaužo savąjį, pasirodo, buvo priverstas taip padaryti. Jei jį įskaudini, esi žiauri. Jei taip pasielgia jis - paaiškėja, kad tu per jautriai reaguoji. Jei duotum paskaityti šį aprašyma vyrams, jie prisiektų, kad tai neteisybė. Jei neduotum - tai išvadintų egoiste...

thumbup.gif
Atsakyti
Šiame gyvenime svarbiausia ne tai, kur stovime, o kuria kryptimi judame." O.V.Holmsas
Atsakyti
"Meilė dažnai kelia stiprią baimę, nes verčia žengti žingsnį pirmam, reikalauja pamiršti save, išsižadėti savęs, pasitikėti kitu ir jam pasiaukoti.
Teks užmokėti už kiekvieną neištartą žodį, už neįkūnytas glamones, už sutryptas svajas.
Reikės atsiskaityti už baimingumą ir jausmų šykštumą, kurie kliudė mylėti, už atsainumą ir puikybę, kurie slopino polėkius.
Teks atsiskaityti už negimusius bučinius, už gerklėje užgniaužtas ašaras, už neišreikštą aistrą, už netesėtus pažadus ir iššvaistytą laiką."

Bruno Ferrero
Atsakyti
Žmonių išmintingumas proporcingas ne jų patirčiai, o sugebėjimui jos įgyti.( George Bernard Shaw)
Atsakyti