Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos sentencijos, gražios, pamokančios.8 tema

geriau tikras priesas nei netikras draugas
Atsakyti
Laikyk draugus arti, o priešus dar arčiau
Atsakyti
Nieko nepameciau, todel ir neieskau... Bet jeigu pakeliui ka nors atrasiu gero, butinai paimsiu. thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
geriau šuo - draugas, nei draugas - šuo smile.gif
Atsakyti
Priešininkas, ieškantis Jūsų klaidų, naudingesnis nei draugas, norintis jas paslėpti.
L. da Vinčis
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 01, 23:46)
Priešininkas, ieškantis Jūsų klaidų, naudingesnis nei draugas, norintis jas paslėpti.
L. da Vinčis

LABAI GERA MINTIS
Atsakyti
neradau kur daugiau galeciau tai parasyti, bet man tai pekele nuotaika visai dienai! biggrin.gif ax.gif

JEIGU VAIKAI TURETU FORUMA...:

9 guldo miegoti, ar ir jum taip buna, kaip su tuo kovojate?

Nauji pampersai mane storina, gal patartumet koki modeli?

Kaip miegot kad artimieji nefotografuotu, labai jau trukdo miegoti...

Katei duoda skaniau valgyti, bet kai bandau atimti pagauna, ir skanu maista paslepia, gal zinot kodel?

Kur nosyte? Kur akytes?... negi jie patys nezino? Ar visu tevai tokie kvaili?

Man duoda morku kose o sau sokolada, kur teisybe, lygios teises?

Kodel man neleidzia draskyti tapetu, o kate taip daro nuolat?

Reikalinga materialine pagalba, namie nera nei cukraus, nei druskos, todel nuo koses jau pykina...

Zuikuti, katineli, saulyte, mazyli... kaip suzinoti tikra savovarda?

Gal kas zino gera logopeda, nes mociutei visai blogai?

Pastoviai buciuoja kojas ir uzpakali, ka tai galetu reiksti?

Mane kasdiena maudo, ar cia mano mamai paranoja, ar visi tokie purvini?

Ka daryti? Mama sedi prie lovytes, kazka dainuoja „pro sali“ ir trukdo uzmigti... smile.gif

Mano mociutei jau 60 metu o ji da nekalba (tik visokie liuliu apapa niam niam...) kaip jai padeti?

Padekit mano mama visa nakti miega!!!

Atsakyti
QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 07 02, 20:43)
neradau kur daugiau galeciau tai parasyti, bet man tai pekele nuotaika visai dienai! biggrin.gif  ax.gif

JEIGU VAIKAI TURETU FORUMA...:

9 guldo miegoti, ar ir jum taip buna, kaip su tuo kovojate?

Nauji pampersai mane storina, gal patartumet koki modeli?

Kaip miegot kad artimieji nefotografuotu, labai jau trukdo miegoti...

Katei duoda skaniau valgyti, bet kai bandau atimti pagauna, ir skanu maista paslepia, gal zinot kodel?

Kur nosyte? Kur akytes?... negi jie patys nezino? Ar visu tevai tokie kvaili?

Man duoda morku kose o sau sokolada, kur teisybe, lygios teises?

Kodel man neleidzia draskyti tapetu, o kate taip daro nuolat?

Reikalinga materialine pagalba, namie nera nei cukraus, nei druskos, todel nuo koses jau pykina...

Zuikuti, katineli, saulyte, mazyli... kaip suzinoti tikra savovarda?

Gal kas zino gera logopeda, nes mociutei visai blogai?

Pastoviai buciuoja kojas ir uzpakali, ka tai galetu reiksti?

Mane kasdiena maudo, ar cia mano mamai paranoja, ar visi tokie purvini?

Ka daryti? Mama sedi prie lovytes, kazka dainuoja „pro sali“ ir trukdo uzmigti...  smile.gif

Mano mociutei jau 60 metu o ji da nekalba (tik visokie liuliu apapa niam niam...) kaip jai padeti?

Padekit mano mama visa nakti miega!!!

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedrime71 @ 2009 07 02, 11:04)
LABAI GERA MINTIS

..Visada yra durys, kurių nenori praverti, vieta, kurioje nenori būti, klausimas, į kurį nenori atsakyti, ir net žodis, kurio nenori išgirsti, nes po to niekada nebebūsi toks pats žmogus...
Tavo parašas labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AUŠRINUKAS @ 2009 07 03, 00:42)
..Visada yra durys, kurių nenori praverti, vieta, kurioje nenori būti, klausimas, į kurį nenori atsakyti, ir net žodis, kurio nenori išgirsti, nes po to niekada nebebūsi toks pats žmogus...
Tavo parašas labai  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
"Gyvenimas tau yra dovana, o tu atėjai jos išvynioti. Vyniodamas dovaną , nepamiršk išsaugoti vyniojamąjį popierių. Tavo aplinka, situacijos, su kuriomis susiduri, sąlygos, kuriose esi, tavo kūnas ir yra tas vyniojamasis popierius. Išvyniodami popierių, dažnai net dovanas sugadiname. Kantriai ir ištvermingai išpakuok savo dovanas ir išsaugok vyniojamąjį popierių."
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2009 07 03, 19:43)
"Gyvenimas tau yra dovana, o tu atėjai jos išvynioti. Vyniodamas dovaną , nepamiršk išsaugoti vyniojamąjį popierių. Tavo aplinka, situacijos, su kuriomis susiduri, sąlygos, kuriose esi, tavo kūnas ir yra tas vyniojamasis popierius. Išvyniodami popierių, dažnai net dovanas sugadiname. Kantriai ir ištvermingai išpakuok savo dovanas ir išsaugok vyniojamąjį popierių."

super prasmingi žodžiai. thumbup.gif
Atsakyti