Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybėlės, skarelės

QUOTE(munli @ 2009 09 05, 21:16)
Labutis  4u.gif
Gal galit patarti,kaip numegsti kudikiui kepuryte,kad nereiktu siuti?Ar megzti su  5 virbalais?
Viena bandziau megzti bet susiuvus stora siule gaunas,tai pagalvojau kad nepatogu maziui gali buti,nuspausti galvyte gali.
Aciu is anksto  4u.gif


as mezgu su 5 virbalais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 09 06, 19:00)
zinok mazinti reikia ne iki reikiamo dydzio o daugaiu palikti , nes paskui kai nersi toliau tai susitrauks labai, as is pirmo karto nepataikiau, ardziau  :4u

Ačiū. 4u.gif Tai reik ir man vieną eilę tada nuardyt, nes dabar kaip tik yra. doh.gif
Atsakyti
Liabuka,
nu atrodo rusu k. moku, bet cia nesuprantu blush2.gif gal kuri pavertejautu???? ačiū

Для этого с торца нашей планки равномерно (две торцевых петли, накид, две торцевых петли, накид и так до конца) набираем 68п , (две кромочные (К), 16*4 +2 – узор после зубчиков кратен 16 + 2петли).
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 09 05, 19:22)
ten kur mazinti reikia? g.gif

mano naujas komlektukas rudeniui  4u.gif

user posted image



niu labai grazu,spalvytes ir visa kita.Primink,kokia medvilne perki?pavadinima...aciu
Atsakyti
Na tikrai labai grazu... Ypač tas kirmėliukas... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 07, 08:35)
niu labai grazu,spalvytes ir visa kita.Primink,kokia medvilne perki?pavadinima...aciu

Jei grynai medvilne tai Begonia perkai, bet sita ne 100% medvilne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 09 05, 19:22)

mano naujas komlektukas rudeniui  4u.gif


nu saunuole thumbup.gif mane tai tingulis suemes doh.gif
Atsakyti
Užsukau pasižvalgyti rolleyes.gif , o čia tokia tyluma, matyt visos rudenėlio orams kepuriukus neria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(orchidejaa @ 2009 09 09, 00:49)
Užsukau pasižvalgyti  rolleyes.gif , o čia tokia tyluma, matyt visos rudenėlio orams kepuriukus neria  ax.gif

neria ir idėjomis nesidalina rolleyes.gif man minčių nulis, tai vakar pradėjau nerti kloną pagal beretę, tik ausytes nagal dar mažą snapelį prinersiu ir bus rudeninė kepurytė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 09 rugsėjo 2009 - 10:04
sveikos, gal turit kokia nesudetinga schema rudeninei kepurei? 3 metu mergaitei. Nesu labai igudus mezgeja/nereja, todel norisi nuo A iki Z blush2.gif
aciu
Atsakyti
Rudeninė kepurytė smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 09, 15:30)
Rudeninė kepurytė smile.gif
user posted image
user posted image

grazu wub.gif gal schemute turi? o koks cia dydis?
Atsakyti