Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybėlės, skarelės

QUOTE(natuliona @ 2009 09 03, 07:49)

fainai spalvas suderinai thumbup.gif o cia storesni uz maxi? kokie?
Atsakyti
QUOTE(kariatide @ 2009 09 03, 08:57)
labai grazi berete wub.gif  thumbup.gif

pavyzdelis jos ir schemute turbut jau buvo cia ideta? smile.gif  noreciau saviskei pabandyt nunert ax.gif

pas rusaites yra aprasymas kaip nerti berete vaseliu smile.gif
prasau kam reikia 4u.gif
http://forum.knitty....opic=12800&st=0

QUOTE(bonda @ 2009 09 03, 08:59)
fainai spalvas suderinai thumbup.gif o cia storesni uz maxi? kokie?

spalvas norejau atitaikyti kad butu tikrai paste/copy GAP biggrin.gif Siuliukai MAXI smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 03 rugsėjo 2009 - 08:02
QUOTE(natuliona @ 2009 09 03, 09:01)
pas rusaites yra aprasymas kaip nerti berete vaseliu  smile.gif
prasau kam reikia  4u.gif
http://forum.knitty....opic=12800&st=0
Papildyta:

MAXI  smile.gif



dekui labai 4u.gif

bandysim kaip nors, nors ir rusiskai nebumbum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 03, 08:42)
Neriu pagal šią schemą, tik pagal norus pridedu daugiau lapelių, daugiau eilių...

user posted image

Ačiū 4u.gif , bandysiu ir aš, tik neapsisprendžiu kokia spalva nert doh.gif labai ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(natuliona @ 2009 09 03, 08:46)
Vakar baigiau berete, pirma karta neriau berete blush2.gif



super thumbup.gif thumbup.gif
gražios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 09 03, 09:22)
Ačiū 4u.gif , bandysiu ir aš, tik neapsisprendžiu kokia spalva nert doh.gif labai ačiū 4u.gif
Papildyta:


sunkiausia vieta hihihi.gif

Ir aš noriu beretės, kažin medvilniniai siūlai tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 03, 09:26)


Ir aš noriu beretės, kažin medvilniniai siūlai tiktų  g.gif

mano nerta is medvilniniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 09 03, 09:31)
mano nerta is medvilniniu  mirksiukas.gif

bigsmile.gif puikios kepurytės thumbup.gif

Ačiū už beretės nuorodą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 01, 12:24)
Natuliona,patiko kepuriukas ir rastukas mielas...

O cia mano kaciuke bigsmile.gif
user posted image

Kokia grazi katyte wub.gif manoji pamate ir uzsimane,gal galetum pasidalinti schemute ax.gif nelabai dar moku vien is paveiksliuku nert ax.gif o cia dar ir ausytes kazkaip imontuoti reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 09 03, 10:17)
Kokia grazi katyte wub.gif manoji pamate ir uzsimane,gal galetum pasidalinti schemute ax.gif nelabai dar moku vien is paveiksliuku nert ax.gif o cia dar ir ausytes kazkaip imontuoti reikia ax.gif

Aciu,nera jokios schemos,siuliukai storesni,medvilne,nerta su vienu uzmetimu.Ausytes atskirai neriau is dvieju daliu,paskui jas suneriau kartu,galiasuiai prisiuvau...

natuliona,faina beretike...

Merginos,o sakykit ziemines kepures neriat tiesiog is siltesniu storesniu siulu,ar dar dedat pamusaliuka?Ir kokie siulai geriausiai tinka zieminem kepurem,jei be pasiltinimo.kalba eina apie nertas,ne megstas,nes su virbalais nedraugauju kol kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 03, 11:28)
Aciu,nera jokios schemos,siuliukai storesni,medvilne,nerta su vienu uzmetimu.Ausytes atskirai neriau is dvieju daliu,paskui jas suneriau kartu,galiasuiai prisiuvau...

natuliona,faina beretike...

Merginos,o sakykit ziemines kepures neriat tiesiog is siltesniu storesniu siulu,ar dar dedat pamusaliuka?Ir kokie siulai geriausiai tinka zieminem kepurem,jei be pasiltinimo.kalba eina apie nertas,ne megstas,nes su virbalais nedraugauju kol kas blush2.gif



tik 100% vilna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 03, 10:28)
Aciu,nera jokios schemos,siuliukai storesni,medvilne,nerta su vienu uzmetimu.Ausytes atskirai neriau is dvieju daliu,paskui jas suneriau kartu,galiasuiai prisiuvau...

natuliona,faina beretike...

Merginos,o sakykit ziemines kepures neriat tiesiog is siltesniu storesniu siulu,ar dar dedat pamusaliuka?Ir kokie siulai geriausiai tinka zieminem kepurem,jei be pasiltinimo.kalba eina apie nertas,ne megstas,nes su virbalais nedraugauju kol kas blush2.gif

dekui aciuks.gif reikes bandyti veliau,gal kas ir iseis
Atsakyti
Mūsų rudeninė
user posted image
Atsakyti