Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybėlės, skarelės

QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 02, 16:01)
natuliona reikia konsultacijos, mėginau vakar nerti pagal baltosios raštelį, na niekaip man gražiai sujungimas nesigavo ir perėjimas į kitą eilę. Tu ratu nėrei, ar pirmyn atgal?

ratu neriant ten viskas ok gaunas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 09 02, 17:20)
ratu neriant ten viskas ok gaunas mirksiukas.gif

g.gif o man nesigavo, kaip ten tą perėjimą rekia padaryti į kitą eilę ?
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 09 01, 14:24)
O cia mano kaciuke bigsmile.gif


Kokia miela kepurytė wub.gif

QUOTE(Laura_online @ 2009 09 02, 14:55)
seniai berodziau savo darbelius, tai ikeliu 3 paskutines kepurytes  ax.gif


super bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės - nėrėjėlės. Gal kas galėsit padėti... Aš jau kelinta diena kuičiuosi po internetą, net ir rusiškuose puslapiuose, bet nerandu, ko man reikia.
O reikia paprasčiausios virbalais megztos beretės schemos, bet tokios, kuri visa susimegztų ir nereikėtų pakaušyje siūti tų trikampių.
Deja, pasitaiko rasti arba nertas, arba tik nuotraukas be schemų verysad.gif Šios temos (prisipažįstu) pajėgiau jau tik nuo galo iki kažkur vidurio perverst - akys išvarvėt baigia hihihi.gif Tai jei žinot kokią nuorodą - pasiūskit mane ten hihihi.gif Iš anksto dėkoju, kas nepatingės atsakyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 02 rugsėjo 2009 - 17:59
QUOTE(paukščiukas @ 2009 09 02, 17:01)
natuliona reikia konsultacijos, mėginau vakar nerti pagal baltosios raštelį, na niekaip man gražiai sujungimas nesigavo ir perėjimas į kitą eilę. Tu ratu nėrei, ar pirmyn atgal?

as neriau pirmyn atgal bet galima ir ratu 4u.gif
Atsakyti
pasnekute siaip kad ir su virbalais ir su vaseliu visas kepures neriu- mezgu nuo vidurio. mezgu su 5 virbalais ir toli didinu akis kol tarkim uztenka beretai ir tada mazinu akiu mirksiukas.gif rasta pasirinkti galite bet koki koks tik patinka
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 09 02, 12:17)


Gražios kepurytės wub.gif wub.gif wub.gif
Norėjau paklaust, dėl pirmos kepurytės gelytės, kaip ji neriasi, gal gali papasakot, aš esu radusi vieną modeliuką, bet be schemos, tai vis atidėlioju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 09 03, 08:31)
Gražios kepurytės wub.gif  wub.gif  wub.gif
Norėjau paklaust, dėl pirmos kepurytės gelytės, kaip ji neriasi, gal gali papasakot, aš esu radusi vieną modeliuką, bet be schemos, tai vis atidėlioju doh.gif

Neriu pagal šią schemą, tik pagal norus pridedu daugiau lapelių, daugiau eilių...

user posted image
Atsakyti
Vakar baigiau berete, pirma karta neriau berete blush2.gif

user posted image

user posted imageuser posted image

ir dar veina dryzuota smile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 09 03, 07:46)

ir dar veina dryzuota  smile.gif


a la gap thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 09 03, 08:48)

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2009 09 03, 08:46)
Vakar baigiau berete, pirma karta neriau berete blush2.gif



labai grazi berete wub.gif thumbup.gif

pavyzdelis jos ir schemute turbut jau buvo cia ideta? smile.gif noreciau saviskei pabandyt nunert ax.gif
Atsakyti