Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skrybėlės, skarelės

QUOTE(Vaidullka @ 2009 08 03, 20:54)
keitaliojant siūlus? Ne ant viršaus, o pačioj kiepkoj ta gėlė?  blink.gif jei taip tai baliončikas už tokį darbą  4u.gif



aha keitaliojant siulus, bet kai siulas storas tai graziai pasislepia tie kaiteliojimai smile.gif
Atsakyti
Nu super thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2009 08 03, 21:27)
idedu ir as savo paskutines narpliones rudeniui


labai grazu ir spalvytes super wub.gif

QUOTE(Laura_online @ 2009 08 03, 21:52)
isnerta gele

kazkaip galvojau kad prisiuta blink.gif labai kruopstus darbas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, graziu darbeliu kurejos...gal kuri turi schemute ar nuorodele, kaip megzti salmuka...buvau radus...bet va nebepamenu kur...Smagu butu, jei padetumet...labai lauksiu i az pagalbos.Dekui.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amri: 04 rugpjūčio 2009 - 01:23
Niu jau kepuriukai visų... thumbup.gif wub.gif . Net seilė tysta. Peržiūrėjau visas temas, bet labai mažai žieminių kepuriukų. Norėčiau numegzt savo šešiametei ax.gif .Kažkur buvau mačiusi mama sau ir sūneliui numezgusi tokias su pynėm, plačiom ilgom ausim. Va kažko panašaus norėčiau ax.gif . Gal kas turit? Būtų gerai ir su schemom... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lillit @ 2009 08 04, 13:28)
Niu jau kepuriukai visų... thumbup.gif  wub.gif . Net seilė tysta. Peržiūrėjau visas temas, bet labai mažai žieminių kepuriukų. Norėčiau numegzt savo šešiametei ax.gif .Kažkur buvau mačiusi mama sau ir sūneliui numezgusi tokias su pynėm, plačiom ilgom ausim. Va kažko panašaus norėčiau ax.gif . Gal kas turit? Būtų gerai ir su schemom... 4u.gif

Tai sitos su asuim nesunku. Arba iskart jas galima nert-megzt kartu su kepure arba paskui prinert. Po rusaiciu forumus patarciau palandziot, ten buna visa eiga parodyta ir aprasymai visokiu kepuriuku ax.gif
As dabar baigineju merginai nert kepure-berete. bus rudeniui pats tas. beliko papuosimus padaryt. o savo vaikinui zadu is plonesniu siulu rudeniui kempiniuko( primine kaikas kad shema turiu smile.gif ) kepure arba nindzes kepuriuka numegzt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 04 rugpjūčio 2009 - 13:13
Sveikos, man iškilo pora klausimų, neriant berete kaip žinot kokio dydžio reik nert viršugalvį? Ir kas kiek paskui siaurint? Kažkokia mistika man beretes nerimas doh.gif Karta bandžiau, bet nieko nesigavo doh.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 04 rugpjūčio 2009 - 14:18
QUOTE(Inetux @ 2009 08 04, 15:16)
Sveikos, man iškilo pora klausimų, neriant berete kaip žinot kokio dydžio reik nert viršugalvį? Ir kas kiek paskui siaurint? Kažkokia mistika man beretes nerimas doh.gif Karta bandžiau, bet nieko nesigavo doh.gif  cool.gif

As tai neriau panasiai kaip aprasyme kad buvo na toki platu virsu, matavau pagal merginos galva, o paskui siaurinau irgi matuodama, bet ardziau n.... kartu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amri @ 2009 08 04, 01:58)
Sveikos, graziu darbeliu kurejos...gal kuri turi schemute ar nuorodele, kaip megzti salmuka...buvau radus...bet va nebepamenu kur...Smagu butu, jei padetumet...labai lauksiu i az pagalbos.Dekui.
user posted image

jei skaitai rusiskai tai gali cia paskaitinet -
http://knitting.com.ua/baby1.html

nunerta tokiu pat principu tik is storesniu siulu mirksiukas.gif
Atsakyti
Per vakar gimus paprastutė kepurytė nuo saulės. Maxi siūlų galiukų naikinimo akcija vyko smile.gif :

user posted image

Viršugalvis:

user posted image

Drugelis su schema:
user posted image

Atsakyti
O žieminių dar niekas nemezgat? sad.gif ax.gif Pasidalinkit schemutėm 4u.gif . Norėčiau jau dabar pradėti, nes esu nepatyrusi mezgėja, tai kol numegsiu ir žiema ateis hihihi.gif
Papildyta:
Niuma, liabai simpatiškas kepuriukas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Paskutinė
user posted image

Ir uždarau sezoną ax.gif

user posted image
Atsakyti