Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

Ačiū už atsakymą. Aš prisidėčiau. Pati esu besilaukianti. Kiek jau yra iš principo sutinkančių prisidėti žmonių?
Atsakyti
QUOTE(VOLPEX @ 2009 07 09, 23:22)
cia apsidraudziama tam atvejui jei butu priimtas istatymas panaikinantis teise i pasalpas ar jos dali dabartinems mamoms ar toms kurios tapo nesciosiomis iki istatymo isigaliojimo. Jei butu priimta atitinkama istatymo pataisa- planuojama teikti skunda administraciniam teismui del pasalpos dalies neismokejimo ir prasyti kreiptis i KT del istatymo priestaravimo Konstitucijai.
registruojasi mamos kurios planuoja bylinetis, tam kad po to greiciau butu organizuojamas darbas. Jei sutarsim atstovaus advokatas, geriausia keli-vienas jau teise i pasalpas igijusioms, kitas nesciosioms, bus pasirasoma atstovavimo sutartis. islaidos priklausys kiek musu bus, kuo daugiau zmoniu tuo zmogui vienam islaidu tektu maziau.
Su advokatais tarsimes kai jau bus reikalas. Dabar gerai butu preliminariai pasirinkti kandidaturas, susiderinti del to, kokia tvarka surinktume pinigus- jei prireiks.

Prisijungiu ir as. O galima taip pinigeliais prisidedu,bet i teismus nevaziuoti, tolokai man tas Vilnius su mazium.
Atsakyti
Prašome apsilankyti:
Aktyvių mamų sambūris
Atsakyti
Sveikos mamytes,
ar as gerai suprantu cia organizuojamas kolektyvinis (ar kazkas panasaus) ieskinys valstybei? Jei taip noriu jungtis i jusu gretas, nes as kitoje temoje siuliau, kad reikia daryti toki ieskini ir net neuzmaciau, kad cia jau vyksta veikla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2009 07 09, 18:08)
manau tikrai neturi teises  doh.gif

neturi teises mazinti nei 1 proc jau isejusiems, nes pasalpa skaiciuojama viena karta 2 metams, kai nunesami dokumentai i sodra. Tas mazinimas yra atbuline tvarka.
Atsakyti
6. dovi
7. daisy3.....................


Prisidedu ir as...
8. Amaliute
Atsakyti
tai kaip suprantu praktiskai palaimintas sprendimas mazinti dabartines ismokas 10 proc. kaip darom su teismais.?
beje apie nepriemoku grazinima jau nebekalbama.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2009 07 11, 16:00)
tai kaip suprantu praktiskai palaimintas sprendimas mazinti dabartines ismokas 10 proc. kaip darom su teismais.?
beje apie nepriemoku grazinima jau nebekalbama.

na kaip su tais ieskiniais, gal reiketu susimesti ir pasikonsultuoti su teisininkais. MAmos atsiliepkit. Sialau dar parasyt laiskus dabartinei prezidentei, as rasiau anksciau Adamkui, dabar galvoju vel. Tai galima padaryt ir emeilu , reik eit i prezidenturos puslapi .
Atsakyti
QUOTE(Cherstina @ 2009 07 11, 19:54)
na kaip su tais ieskiniais, gal reiketu susimesti ir pasikonsultuoti su teisininkais. MAmos atsiliepkit. Sialau dar parasyt laiskus dabartinei prezidentei, as rasiau anksciau Adamkui, dabar galvoju vel. Tai galima padaryt ir emeilu , reik eit i prezidenturos puslapi .



Sveikos, as ir manau reika pasikonsultuoti dar su teisininkais ir tada jau pradeti....del laisko - esu rasiusi P.Brazauskui jam bunant valdzioje taip kad galiu prisideti ir P.Grybauskaitei rasant...klausykit o tos mamos kurios jau augina kudikius ka gaus antrais vaiko auginimo metais???

Atsakyti
QUOTE(ader @ 2009 07 11, 17:00)
tai kaip suprantu praktiskai palaimintas sprendimas mazinti dabartines ismokas 10 proc. kaip darom su teismais.?
beje apie nepriemoku grazinima jau nebekalbama.

jei isigalios- kas nores prades teismines proceduras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2009 06 27, 17:00)
uz birzeli ir liepa turime gauti normalias ismokas, gadangi jos mokamos uz pragyventa menesi. jei pakeitimai isigalioja rugpjucio 1 tai tik uz rugpjuti bus kitokia ismoka, kuria gausim rugseji.

Aš manau, kad jau rugpjūti galim gauti pamažintas, nes įsigalios nuo 08.01, o pašalpas gausim jau rugpjūtį.



Atsakyti
taip. ten kazkaip skaiciuoja uz praejusi menesi, bet pagal einamo menesi galiojancius istatymus 4u.gif
Atsakyti