Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

AS IR JUNGIUOSI PRIE SARASIUKO/IESKINUKO


Mano nuomone - naujos istatymo pataisos turi isgalioti TIK po 40 savaiciu!!! Mamos, kurios augina ir siuo metu laukiasi - neturi buti lieciamos.
Isigaliojus pataisoms mamos, teveliai pagalvos, planuos ar didinti savo seima dar vienu nariu ar ne. Manau, kad gimstamumas vienareiksmiskai sumazes.
Man netinka nei lubos, nei procentai.... (p.s. nemeluosiu, procentai man skausmingesni)
Meliano apklausoje nedalyvavau/nebalsavau, nes manau, kad tiek vienas, tiek kitas pasiulymas yra neteisngi is principo.
Papildyta:
173 Oksanik
174 Rylka
Atsakyti
http://www.supermama...?...463630&st=0

Mamytės 4u.gif B Ū T I N A I DALYVAUJAM. Gerai, kad yra tokių tikrai SUPERMAMŲ, kurios organizuoja thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tikrai, laimėsim tik būdamos solidarios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granatas: 04 liepos 2009 - 13:29
Atsiprasau, kad prasau paasikint, kurios itraukiamos i sarasus. Truksta laiko issiaiskinti perskaitant sena tema unsure.gif

O susiburime dalyvausiu protest.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monttana @ 2009 07 06, 15:49)
Atsiprasau, kad prasau paasikint, kurios itraukiamos i sarasus. Truksta laiko issiaiskinti perskaitant sena tema  unsure.gif

O susiburime dalyvausiu  protest.gif   mirksiukas.gif


Į sąrašiuką rašosi visos mamytės, kurios ruošiasi dalyvauti teisminiame procese dėl motinystės išmokų mažinimo, išieškant patirtą materialinę ir moralinę žalą ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granatas: 06 liepos 2009 - 23:22
na ir ka tas jusu ieškinys gero duos biggrin.gif ogi nieko biggrin.gif
Atsakyti
Ar jau matėt? http://www.delfi.lt/...ue#quiz_content
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2009 07 08, 10:42)


pribrendo biggrin.gif idomu o jie turi teise man mazinti 10 proc ismoka? g.gif ar galima apskusti g.gif
Atsakyti
Gerb. Mamos ir Tėčiai, kiti šeimos nariai,

galvodamos apie savo bei Jūsų šeimų ateitį, apie galimybę planuoti ir tikėtis, kad planai bus įgyvendinti nepriklausomai nuo pasikeitimų valdžioje mes, aktyvios mamos, susibūrėme į Aktyvių mamų sambūrį.

Organizacijos tikslai:
1. Stiprinti motinystės/tėvystės institucijos vaidmenį visuomenėje.
2. Siekti, kad parama šeimai būtų teikiama kompleksiškai ir apimtų ne tik finansinę paramą, bet ir ikimokyklinių įstaigų infrastruktūrą, darbdavio požiūrio į mažamečius vaikus auginančius tėvus gerinimą.
3. Bendradarbiauti su kitomis organizacijomis, siekiant bendrų tikslų.

Vyriausybei bei kitoms valdžios struktūroms viešumas yra pasiekiamas be didesnių pastangų: arba nemokamai, arba už mokesčių mokėtojų pinigus. Sumaniai naudodamiesi žiniasklaida, valdžios atstovai įvykius bei situaciją vaizduoja taip, kad būtų lengviau priimti naujus įstatymus ar įstatymų pataisas.
Siekdamos būti matomos ir išgirstos, turime informuoti visuomenę ir valdžią per masines informavimo priemones apie savo vykdomą veiklą, bei planuojamus vykdyti projektus. Tam reikalingos lėšos. Už mūsų nestovi jokios jėgos, interesantai, rėmėjai. Įsipareigojame sau, savo sąžinei ir Jums.

Todėl prašome pagal Jūsų šeimos galimybes paremti organizaciją vardan bendrų tikslų.
Šiandiena mums reikia:
1. BNS spaudos konferencija – 250Lt.
2. Priemonės akcijai: žiūronai, taupyklė.

Akcijai scena ir apšvietimas gauti nemokamai kaip parama.
Trūksta visai nedaug, todėl, kas galite, paaukokite bent po kelis Lt.

Rekvizitai pavedimui atlikti (kol kas organizacija neturi savo A/s, tad naudosime vienos iš mamų sąskaitą):

AB SEB bankas
Sąskaitos nr. : LT95 7044 0600 0705 9309
Gavėjas: Inga Norvaišienė
Mokėjimo paskirtis: Išlaidoms padengti.

Dėkojame, kad nesate abejingi. Tik suvieniję jėgas galime pasiekti daugiau.

Pagarbiai,
Aktyvių mamų sambūris
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2009 07 08, 11:14)
pribrendo  biggrin.gif  idomu o jie turi teise man mazinti 10 proc ismoka?  g.gif ar galima apskusti g.gif


aha.. ir aš apie tą galvoju.. g.gif kažkaip apie nepriemokos grąžinimą 2012-2014 jau tyli...
Atsakyti
QUOTE(Flower19791010 @ 2009 07 08, 09:29)
aha.. ir aš apie tą galvoju..  g.gif kažkaip apie nepriemokos grąžinimą 2012-2014 jau tyli...


Lauksim galutinio įstatymo patvirtinimo ir po to teisininkų komentarų 4u.gif
Bet, matot, Kubilius jau išsigando ... Gerai, mamos, kad nebuvo tylėta! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaiMa: 08 liepos 2009 - 10:45
QUOTE(Aktyvių Mamų Sambūris @ 2009 07 08, 11:19)
AB SEB bankas
Sąskaitos nr. : LT95 7044 0600 0705 9309
Gavėjas: Inga Norvaišienė
Mokėjimo paskirtis: Išlaidoms padengti.

Dėkojame, kad nesate abejingi. Tik suvieniję jėgas galime pasiekti daugiau.

Pagarbiai,
Aktyvių mamų sambūris

Prisidedam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDELVEISA: 08 liepos 2009 - 11:31
Matau įspūdingą sąrašą, bet jokios informacijos šalia... Gal reikėtų pridėti informacijos, tema ne pirmoji g.gif
Atsakyti