Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

QUOTE(mamyteegle @ 2010 01 22, 14:42)
Moterys, vaikus gimdot sau, as savo dukra audinau uz 17 rubliu 4 men, kiek mokes tiek mokes, is to nepasipelnysit, turit sveikus, grazius vaikus, valstybe nepades, net anglijos tik 2 men moka, o dabartiniu mamyciu skundus bloga skaityti, negi vaikus del pinigu gimdot



Na čia ne į tema jus, kas už kiek augino ir kada. Čia kalbama apie skundą
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 22, 13:36)
O DAR GAL GALIT MAN PAAIŠKINTI, NES JAU NEBESUSUGAUDAU, SODRA VIENAIP AIŠKINA, ČIA KITAIP.
Tai jai nuo liepos 1. lubos bus 4680 lt, tai tie 90 proc, nuo lubu skaičiuojami ar nuo mano kompensojamojo DU.


nuo lubų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 22, 11:36)
O DAR GAL GALIT MAN PAAIŠKINTI, NES JAU NEBESUSUGAUDAU, SODRA VIENAIP AIŠKINA, ČIA KITAIP.
Tai jai nuo liepos 1. lubos bus 4680 lt, tai tie 90 proc, nuo lubu skaičiuojami ar nuo mano kompensojamojo DU.


na mano manymu yra taip, jei 90 proc.atlyginimo virsija numatytas lubas, tada gaunate lubas pirmaisiai metais, o antrais 75 proc. nuo lubu. nors nesiimu tvirtint g.gif

QUOTE(mamyteegle @ 2010 01 22, 11:42)
Moterys, vaikus gimdot sau, as savo dukra audinau uz 17 rubliu 4 men, kiek mokes tiek mokes, is to nepasipelnysit, turit sveikus, grazius vaikus, valstybe nepades, net anglijos tik 2 men moka, o dabartiniu mamyciu skundus bloga skaityti, negi vaikus del pinigu gimdot


gerbiamoji, jei nebutu PRIVALOMOJO draudimo, kuris GARANTUOJA ismokas, tai niekas ir nekabetu, bet kadangi privaloma tvarka mokame mokescius ir niekas neklausia gali tu moket, nori ar ne, taigi, manau protinga yra reikalauti, kad valstybe laikytusi savo isipareigojimu.
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2010 01 22, 15:19)
nuo lubų  mirksiukas.gif


sodra sako nuo kompensuojamaojo uždarbio ir 1 ir 2 metais
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 22, 16:14)
Na čia ne į tema jus, kas už kiek augino ir kada. Čia kalbama apie skundą



drinks_cheers.gif

http://www.delfi.lt/...s.d?id=28118433
Atsakyti
QUOTE(*lile* @ 2010 01 22, 16:25)

Gal skaitet komentarus? 100 procentu ''pries'' komentatoriai del kompensaciju reikalavimo
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2010 01 22, 14:48)
sodra sako nuo kompensuojamaojo uždarbio ir 1 ir 2 metais



Tai pasak sodros tai reikstu, kad ir antrais metais jei atlyginimas labai didelis, maksimali ismoka yra 4x1170??? Idomu, is kur zinoti tiksliai??? Nes, pvz, nuo to priklauso, ar as galesiu buti antrsu metus, ar ne namie su vaikeliu.... Negi suzinosiu tik gavus pasalpa...
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 01 22, 15:41)
gerbiamoji, jei nebutu PRIVALOMOJO draudimo, kuris GARANTUOJA ismokas, 

apie koki draudima kalbate ir ka jis garantuoja?
kazkaip negirdejau, kad is manes atskaiciuotu draudima del busimojo vaiko gimimo... schmoll.gif
sakote toks yra... tai kodel ji tada atskaiciuoja ir is 50-meciu, ir 60-meciu, kol ne pensijoj, juk jos gimdyt tai nesiruosia? biggrin.gif
ar cia kazka maisot? g.gif
Atsakyti
kaip tai nera o privalomasis socialinis draudimas kam reikalingas, butent jis ir garantuoja valstybes parama laikinai netekus darbingumo, ligos, motinystes atveju ir t.t. bet cia ne ta tema, savo nuomone galite reiksti tam skirtose diskusiju temose, cia renkames svarstyti ieskinio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ader: 22 sausio 2010 - 16:19
QUOTE(ieva2 @ 2010 01 22, 16:06)
apie koki draudima kalbate ir ka jis garantuoja?
kazkaip negirdejau, kad is manes atskaiciuotu draudima del busimojo vaiko gimimo... schmoll.gif
sakote toks yra... tai kodel ji tada atskaiciuoja ir is 50-meciu, ir 60-meciu, kol ne pensijoj, juk jos gimdyt tai nesiruosia? biggrin.gif
ar cia kazka maisot? g.gif


Jei tamstai asmeniškai į paštą neatsiuntė, kaip paskirstoma VSD įmoka, tai dar nereiškia, kad nėra atskaičiuojamas konkretus procentas motinystės (tėvystės) draudimui. Pasidomėkite, prieš sublizgėdama išmintimi.

Kaip dirbančioms pagal DS, nežinau, bet mano, savarankiškai dirbančio asmens, VSD tarifas yra 28,5 proc. Iš jų 26,3 proc. - pensijų draudimui, 2,2 proc. - motinystei.

Palaikau mamytes, nusprendusias išsireikalauti kompensacijos. Jeigu ketinama kompensuoti pensininkams, jums priklauso tuo labiau. Šaunuolės, nenuleiskit rankų.
Atsakyti
laba diena,

noriu pasiteirauti gal kas zinosite, as auginu pametinukus ir siuo metu is sodros gaunu 2 pasalpas, kaip suprantu is straipsnio delfyje cituoju: O dvynukus auginantiems tėvams liko vienos lubos, taigi išmoka kai kuriems mažėja 140 proc. Sumos darosi nebeadekvačios, neproporcingos kitų atžvilgiu.“
tai nuo liepos 1 d. as galiu gauti 1 maksomalia ismoka ir mano pajamos zenkliai sumzes.
Paskambinau i Sodra jie soko tokios infomacijos neturi ir is kur cia istraukta nesupranta. Gal kas zinosite.
Labai aciu
Atsakyti
pametinukai ir dvynukai skirtingi dalykai
Atsakyti