Įkraunama...
Įkraunama...

IEŠKINYS DĖL MOTINYSTĖS PAŠALPOS MAŽINIMO - 2

QUOTE(Aktyvių Mamų Sambūris @ 2010 01 21, 17:19)
Anketą dėl kolektyvinio skundo, galite atsisiųsti iš čia:

ANKETA dėl kolektyvinio skundo

Jaigu as ne "lubininke" ir is manes atims 10% nuo liepos, ar galiu dalyvauti dabar?
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 21, 18:21)
Jaigu as ne "lubininke" ir is manes atims 10% nuo liepos, ar galiu dalyvauti dabar?


aha ir man tas įdomu g.gif
Atsakyti
Manau, kad galite, jei apsimokės arba "iš principo".
Žiūrint, kieno kokie interesai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2010 01 21, 20:00)
Manau, kad galite, jei apsimokės arba "iš principo".
Žiūrint, kieno kokie interesai  4u.gif



o kodėl gali neapsimokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2010 01 21, 20:00)
Manau, kad galite, jei apsimokės arba "iš principo".
Žiūrint, kieno kokie interesai  4u.gif

Na paskaiciavau kad neteksiu apie 4500 lt., tai manau apsimoka g.gif O principas man didesnis, as uz teisybe biggrin.gif
paskaiciau anketa, tai kaip spratau galiu ir dabar dalyvauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Leila**: 21 sausio 2010 - 22:48
QUOTE(**Leila** @ 2010 01 21, 23:48)
Na paskaiciavau kad neteksiu apie 4500 lt., tai manau apsimoka g.gif O principas man didesnis, as uz teisybe biggrin.gif
paskaiciau anketa, tai kaip spratau galiu ir dabar dalyvauti smile.gif

Ar as visai ziopla,nemoku atsidaryti tos anketos blush2.gif
Atsakyti
Nu va, teisininkė išaišino, kad dalyvauti gali visos, kurios iki 07 01 yra išėjusios vaiko priežiūros atostogų (ne "į dekretą", o vaiko priežiūros).

Karina, reikia paskaičiuoti ar apsimokės, nes patirsite ir išlaidų: kelionės į susitikimus suinteresuotų grupių ir su advokatu (jei tėveliai iš kitų miestų, tai kainuos atitinkamą sumą), pagaliau, išlaidos advokatui (kažin ar nemokamai apsiims labiau patyręs) ir žyminis mokestis (išlaidos paskutiniams dviems punktams bus dalinami visoms).
O prisiteisti bus galima prarastas lėšas.
Kažin, kaip su moraline žala g.gif kai valdžia žada esamiems nemažinti, o finale vistik sumažinama ir nemažai, apie moralinę žalą nekalbėti būtų sunku...
Manau visi tie dalykai, pasibaigus registracijai, bus žinomi smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Bitute1977 @ 2010 01 22, 09:33)
Ar as visai ziopla,nemoku atsidaryti tos anketos blush2.gif


Parašykite aktyviumamusamburis@gmail.com ir jums anketą atsiųs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2010 01 22, 11:08)
Nu va, teisininkė išaišino, kad dalyvauti gali visos, kurios iki 07 01 yra išėjusios vaiko priežiūros atostogų (ne "į dekretą", o vaiko priežiūros).

Karina, reikia paskaičiuoti ar apsimokės, nes patirsite ir išlaidų: kelionės į susitikimus suinteresuotų grupių ir su advokatu (jei tėveliai iš kitų miestų, tai kainuos atitinkamą sumą), pagaliau, išlaidos advokatui (kažin ar nemokamai apsiims labiau patyręs) ir žyminis mokestis (išlaidos paskutiniams dviems punktams bus dalinami visoms).
O prisiteisti bus galima prarastas lėšas.
Kažin, kaip su moraline žala  g.gif  kai valdžia žada esamiems nemažinti, o finale vistik sumažinama ir nemažai, apie moralinę žalą nekalbėti būtų sunku...
Manau visi tie dalykai, pasibaigus registracijai, bus žinomi  smile.gif

Papildyta:
Parašykite aktyviumamusamburis@gmail.com ir jums anketą atsiųs  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redike @ 2010 01 22, 11:08)
Nu va, teisininkė išaišino, kad dalyvauti gali visos, kurios iki 07 01 yra išėjusios vaiko priežiūros atostogų (ne "į dekretą", o vaiko priežiūros).

Karina, reikia paskaičiuoti ar apsimokės, nes patirsite ir išlaidų: kelionės į susitikimus suinteresuotų grupių ir su advokatu (jei tėveliai iš kitų miestų, tai kainuos atitinkamą sumą), pagaliau, išlaidos advokatui (kažin ar nemokamai apsiims labiau patyręs) ir žyminis mokestis (išlaidos paskutiniams dviems punktams bus dalinami visoms).
O prisiteisti bus galima prarastas lėšas.
Kažin, kaip su moraline žala  g.gif  kai valdžia žada esamiems nemažinti, o finale vistik sumažinama ir nemažai, apie moralinę žalą nekalbėti būtų sunku...
Manau visi tie dalykai, pasibaigus registracijai, bus žinomi   smile.gif

Papildyta:
Parašykite aktyviumamusamburis@gmail.com ir jums anketą atsiųs  4u.gif



o jai aš esu vaiko priežiūroje, bet man nemažėja išmoka, nors kovo baigesi vaiko priežiūra. To pat metų esu dekretę, o nuo gegužės išeisiu vaiko preižiūros atostogas , manau kad galiu dalyvauti g.gif
Na suprantama kad riekia į susitikimus važiuoti, bet jai busiu su naujagimių kaip ten nuvažiuoti doh.gif



ir nesuprantu čia rašo nuo 2010 sausio1 d. bet jai aš tik nuo 2010.07.01 neteksiu g.gif čia anketoje net nėra kur įrašyti arba aš pildyti ne g.gif meoku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina123: 22 sausio 2010 - 12:09
anketoje yra trys punktai isvardinti, turite pazymeti ta kuris jus palies. jei jums sumazes ismoka nuo liepos 1 pvaz. del mazinamu procentu tai ir pazymekite ta viena punkta, ir juo remdamasi paskaiciuokite kiek lesu prarasite. atitinkamai kas gauna didesnes ismokas irgi reikia ziureti kuris atvejis jus liecia, ar EDP mazinimas ar procentu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2010 01 22, 14:29)
anketoje yra trys punktai isvardinti, turite pazymeti ta kuris jus palies. jei jums sumazes ismoka nuo liepos 1 pvaz. del mazinamu procentu tai ir pazymekite ta viena punkta, ir juo remdamasi paskaiciuokite kiek lesu prarasite. atitinkamai kas gauna didesnes ismokas irgi reikia ziureti kuris atvejis jus liecia, ar EDP mazinimas ar procentu ir t.t.



O DAR GAL GALIT MAN PAAIŠKINTI, NES JAU NEBESUSUGAUDAU, SODRA VIENAIP AIŠKINA, ČIA KITAIP.
Tai jai nuo liepos 1. lubos bus 4680 lt, tai tie 90 proc, nuo lubu skaičiuojami ar nuo mano kompensojamojo DU.
Atsakyti
Moterys, vaikus gimdot sau, as savo dukra audinau uz 17 rubliu 4 men, kiek mokes tiek mokes, is to nepasipelnysit, turit sveikus, grazius vaikus, valstybe nepades, net anglijos tik 2 men moka, o dabartiniu mamyciu skundus bloga skaityti, negi vaikus del pinigu gimdot
Atsakyti